Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store (/showthread.php?tid=12)



RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - wojtas99 - 16.10.2022

widzisz ktos cie w koncu docenil


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - Szatan69 - 20.10.2022

Można gołębia konkursowego i normalnego w jednego połączyć i nie płacić za lot Smile Big Grin ?


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - SztywnyMisza - 20.10.2022

(20.10.2022, 18:26)Szatan69 napisał(a): Można gołębia konkursowego i normalnego w jednego połączyć i nie płacić za lot Smile Big Grin ?

skoro stać Cię na towar to na wysyłkę tym bardziej zwłaszcza ze to sa grosze.. powinieneś  być wdzięczny  Że escobar w ogole wysyła takie nagrody a nie czerpać jesZcze korzyści z tego


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - dimiliki - 20.10.2022

myśle że połączenie zamówienia z nagrodą to dobra opcja co do opłaty za paczke nie będę tego oceniał ehh...


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - Szatan69 - 20.10.2022

Jeśli jeden idzie free a jeden normalnie to chyba lepiej im wysłać jednego free tak mi się wydaję. Zawsze dowalic się musicie xD

Co do kasy to biedny jestem ,place kupe kasy za wynajem i mam 2 osoby na utrzymaniu :v

Poproszę o odpowiedź czy mozna tak czy nie bo nie mam czasu na zbedne czytanie


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - dimiliki - 20.10.2022

proste pisze do chłopa dożuć mi do paczki 100g alfy już lecą btc do Ciebie i tyle po temacie Podobno kultowa Szatan69


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - fiodor - 20.10.2022

Po prostu zapytaj bezpośrednio u źródła, po co bawić się w zgadywanki ?


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - Beeniepatu - 20.10.2022

Szatan69 zadna paczka nie leci za free. To, ze Ty nie placisz to nie znaczy, ze nie ma kosztow wysylki. Zauwazyles najpewniej, ze nagrody maja nizszy priorytet niz zamowienia. Wiec logicznym byloby spytanie, czy nagrode mozna dorzucic do zamowienia - zeby byla szybciej. Platnosc za wysylke po Twojej stronie. A nie odwrotnie. No ale mozesz po prostu napisac do V i zapytac. Uwazam jednak, ze to dosc niezreczna propozycja


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - furiat - 21.10.2022

napewno mozna dorzuc nagrode do zamowienia smarujesz meila i po sprawie 

ogolem chcialbym podziekowac escobarowi za nagrody niech bog go trzyma w swej opiece napewno nie zapomne o nim przy dzisiejszej modlitwie 

Pozdrawiam


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - Escobar - 21.10.2022

(20.10.2022, 18:43)Szatan69 napisał(a): Jeśli jeden idzie free a jeden normalnie to chyba lepiej im wysłać jednego free tak mi się wydaję. Zawsze dowalic się musicie xD

Co do kasy to biedny jestem ,place kupe kasy za wynajem i mam 2 osoby na utrzymaniu :v

Poproszę o odpowiedź czy mozna tak czy nie bo nie mam czasu na zbedne czytanie

NIE MOŻNA