Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store (/showthread.php?tid=12)



RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - wwojtuss - 22.10.2022

(20.10.2022, 18:43)Szatan69 napisał(a): Jeśli jeden idzie free a jeden normalnie to chyba lepiej im wysłać jednego free tak mi się wydaję. Zawsze dowalic się musicie xD

Co do kasy to biedny jestem ,place kupe kasy za wynajem i mam 2 osoby na utrzymaniu :v

Poproszę o odpowiedź czy mozna tak czy nie bo nie mam czasu na zbedne czytanie

ale kogo to interesuje, ze czekasz na wyplate, nie masz na czynsz albo utrzymujesz kogokolwiek? masz pieniadze albo nie masz pieniedzy, krotka pilka


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - Pazyfea - 22.10.2022

(20.10.2022, 18:44)dimiliki napisał(a): proste pisze do chłopa dożuć mi do paczki 100g alfy już lecą btc do Ciebie i tyle po temacie Podobno kultowa Szatan69

Dokladnie kiedys jak bralem po cwierc kg alfy to escobar nawet wciągu 20h mi pake dostarczał kilka razy się tak zdarzylo Podobno kultowa wiec czas jeśli chodzi o zwykle zamówienia jest 12/10 <3


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - Szatan69 - 22.10.2022

Pierdolisz ze cwierc mi w 20 h dostarczy takich glupot to nie uwieze xD

Zobaczymy czy farmazon jestes niedlugo


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - wwojtuss - 22.10.2022

pablo jednemu dostarczy w mniej niz 24h, jednemu w 72h
nie mozesz polegac na tym, ze komus doszlo w taka ilosc czasu xd


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - DwDPzN - 22.10.2022

(22.10.2022, 18:26)Szatan69 napisał(a): Pierdolisz ze cwierc mi w 20 h dostarczy takich glupot to nie uwieze xD

Zobaczymy czy farmazon jestes niedlugo


Teoretycznie jest to możliwe nawet w 16h, oblicz sobie do której można paczkę nadać i o której godzinie kurier wyjeżdża rano z sortowni


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - S-N - 22.10.2022

mnie od pabla 24 h do skaczkomatu wpadła xd aż byłem zdziwiony


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - SztywnyMisza - 23.10.2022

na dobrą sprawę paczka może byc  w narkomacie wcześniej a escobar może później podać kod bo przecież może leżeć 48h Wink


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - NO LOVE - 23.10.2022

A może do chyba samych imorezowych wystrzekaczy jakiś funkcyjny stymulant jakaś pochodna ethylphenidatu or samfink Big Grin


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - daniel776 - 01.11.2022

jaka jest wg was najlepsza trójka u Pabla? 3cmc Pablo pobierałem wielokrotnie,lepsza jest guzman cxy bandit? rozne opinie są i nie mogę zdecydować,interesuje mnie euforyczna jakas


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - swo002 - 01.11.2022

obstawiałbym bandita,chyba najbardziej euforyczny