Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store (/showthread.php?tid=12)



RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - furiat - 01.11.2022

(01.11.2022, 10:16)daniel776 napisał(a): jaka jest wg was najlepsza trójka u Pabla? 3cmc Pablo pobierałem wielokrotnie,lepsza jest guzman cxy bandit? rozne opinie są i nie mogę zdecydować,interesuje mnie euforyczna jakas

tera guzman rzadzi a rejonie od pabla choc bandit podobny tylko bardziej zanieczyszczony ale brqki na magazynie Sad


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - Białykot - 03.11.2022

Ktore 3cmc wypada lepiej pablo czy guzman???


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - mati54 - 03.11.2022

Lepiej pod jakim względem ? Odczucia to temat bardzo subiektywny. Najprościej zamów sprawdź i będziesz wiedział co dla ciebie jest najlepsze.


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - Szatan69 - 07.11.2022

Pisze ze chce alfe z konkursu po wygranej.
Dopiero w piatek popołudniu wchodze chyba na forum i odczytalem po 3 dniach ze nie ma alfy. Więc odpisałem ze chce co innego. Dzis dostaje kody ktore nie dzialaja inni ponoć tez maja problem z kodami. A escobar mi pisze ze skad niby ja wiem ze nie ma alfy ? (Jak skad od manka i z postow escobar ) do tego jak sie spytałem czy golab nie wpadl to jakas nienormalna odpowiedz skad takie paranoje ze moze byc lipa z paczka xD 
Kino olał paczke free ale chyba normalne ze sie martwie czy slup nie spalony. Zostawiam do waszej oceny screenow nie bede wrzucal bo byscie nie uwierzyli w te odpowiedzi.

Chciałem "normalnie" sytuacje wyjasnic a zasugerowano mi ze mam paranoje jak bym ta alfe zjadl ktorej i tak niby nie ma i maniek pisał mi tez ze nie ma...
Ostatnio niepotrzebnie pisalem do nich email o kody z pospieszeniem ale jak chcieliście dac mi kare to trzeba było dac mi znac, a jak golab wpadl to wydaje mi sie ze bardziej powinno to was interesowac ale trudno.

Zawsze staram sie wrzucic foto czy recenzje bo wpadaja tez punkty reputacji za to wiec nie mam zadnego powodu was w uja robic tym bardziej na darmowa pake.
Jako rzetelny sklep i forum chcialem sie dowiedziec czy kody poprawne zobaczymy co dalej bedzie bo odpowiedzi nie dostalem .
Widze 3 opcje 
-Pomylone kody(bo niby alfy nie bylo)
-paka wpadla  
- kody straciły ważność (esco zawsze byly kody piatek sobota sa dzis w pon wjechaly... mogły ważność stracic )I  wszystkiego dobrego. Dam znac jak sie cos zmieni bo narazie dziwna sytuacaja


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - Beeniepatu - 08.11.2022

Szatan69 dziwna sytuacja, jednak powinna byc wyjasniona do konca offline. Dopiero po zamknieciu sprawy - pozytywnie lub negatywnie, powinno sie tu wrzucac informacje. Od zawsze zasada u Escobar jest to, ze przy nieporozumieniach, wyjasniamy to bez udzialu Forum. Inaczej tracisz prawo do reklamacji - pomimo Twoich racji. Takze raczej juz nic sie nie zmieni w Twojej sprawie. A szkoda


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - Escobar - 08.11.2022

Szatan69 nie panikuj  i nie szukaj dziury w całym, nic sie z paczką nie stało, nagrode dostaniesz tylko zamiast siac panike to cierpliwie czekaj. Nie mam czasu na odpisywanie na kazdy twoj email a wysylasz ich jeden za drugim ! Skoro napisalem ci ze dostaniesz apihp to tak bedzie, bez wzgledu na to czy gdzies przeczytales ze apihp nie ma, skoro ja ci mówie ze mam dla Ciebie apihp tzn ze mam i nie podwazaj wiecej tego.


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - ProducentRC - 08.11.2022

Oferta coraz bardziej się poszerza i zacząłem się zastanawiać czy jest szansa na wprowadzenie 3mmc albo metylonu?


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - NO LOVE - 08.11.2022

Dzień dobry Panie Escobar! Big Grin Dlaczego temat COCO zniknął? Chciałam uzupełnić recenzję po nocy spędzonej na badaniach, wchodzę na forum a tu dupa! Big Grin


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - Szatan69 - 08.11.2022

(08.11.2022, 12:41)Escobar napisał(a): Szatan69 nie panikuj  i nie szukaj dziury w całym, nic sie z paczką nie stało, nagrode dostaniesz tylko zamiast siac panike to cierpliwie czekaj. Nie mam czasu na odpisywanie na kazdy twoj email a wysylasz ich jeden za drugim ! Skoro napisalem ci ze dostaniesz apihp to tak bedzie, bez wzgledu na to czy gdzies przeczytales ze apihp nie ma, skoro ja ci mówie ze mam dla Ciebie apihp tzn ze mam i nie podwazaj wiecej tego.
Dobrze dziękuję za. odpowiedz wprost.


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - ProducentRC - 08.11.2022

Ogólnie w sprawie nagród lepiej nie zawracać głowy Escobarowi, ma z pewnością pełno zamówień za które zapłacili ludzie którzy chcą dostać jak najszybciej materiał bo im szybciej go dostaną tym szybciej pójdzie w obieg i szybciej będą realizować kolejne zamowinie u Escobara. Nie bez powodu jest powiedzenie czas to pieniądz, a klientom od hurtu zależy na tym żeby nie było u nich przestoju bo przestuj niszczy biznes....