Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store (/showthread.php?tid=12)



RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - Beeniepatu - 15.11.2022

Dilleraaaa Szanowny fiodor wyczerpal temat


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - Kajabuza - 24.11.2022

Tak myślę po wrzuceniu wątku do działu "Sklepy", że może jakieś fajnie zaprojektowane, firmowe koszulki były, by fajną sprawą? Może np. dany wzór limitowana edycja X sztuk i tak co jakiś czas w ofercie nowy Limited Edition na sprzedaż. Ja bym pośmigał w jakiejś z  np. "platynowym sombrero". 😁



RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - Beeniepatu - 24.11.2022

@"Kaja Buza" co Ty znowu gadasz???


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - Kajabuza - 24.11.2022

Pstro Beeniepatu 😋
Ktoś kiedyś wspominał na czacie i chyba nawet sam Escobar coś podpytywał jeśli dobrze pamiętam, czy chcieli byśmy koszulki serio. Po wrzuceniu wątku tego nowego w sklepach natchnęło mnie i napisałem post jak bym to przykładowo widział, bo też w wątku
MNIEJ WAŻNE KWESTIE 
Nikt o tym nie wspominał z tego co wiem i daj mi już proszę święty spokój. 



RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - Beeniepatu - 24.11.2022

@"Kaja Buza" no ale sam napisales, ze "koszulki byly" juz. Interesuje mnie co znaczy 'by fajnym pomyslem". Polecales aplikacje o bledach a sam nie korzystasz 🤔
"Koszulki byly, by fajnym pomyslem" - to nie Twoje slowa?
Mnie interesuje bardzo co masz do powiedzenia. I zawsze chetnie slucham. I bede dopytywal zawsze jak czegos nie bede rozumial. Postujesz na Forum, badz gotowy na komentarze. Pozytywne i negatywne. Ja do Ciebie nic nie mam. Tresci, ktore postujesz mi sie ostatnio w ogole nie zgadzaja. Bede wyjasnial niescislosci. Pozdro
PS: Koszulki pewnie mialyby swoich fanow.


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - Kajabuza - 24.11.2022

Beeniepatu już mam paranoję na punkcie czepialskich. 😋 Co nie zmienia faktu, że TO "ZNOWU GADASZ" miało nieprzyjemny wydźwięk i wystarczyło napisać "Kochany Kajabuzo, skąd taki pomysł w głowie twej narodził się z nienacka?" 😋
Dziękuję za uwagę odnoście błędu, nie używam do każdego posta błąd-apki. 
Uważasz, że zły pomysł? Takie gadżety  sklepu moim zdaniem niejednego zachęciły, by do zakupów (możliwość otrzymania gratisu przy większych zam., byłaby to jednak też kwestia szczęścia, ale też możliwość kupienia) i podkręciły atrakcyjność sklepu jeszcze bardziej. 😁 I nie koniecznie z LOGO Sklepu na całą klatę, ale nawet wzory na zasadzie: 
K. M. W. T. W. czyli użytkownicy Forum i klienci, by wiedzieli od razu co to za koszulka. 😎😎😎



RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - Maniek - 24.11.2022

Coś tam pisał Escobar na ten temat kilka miechów temu.


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - dimiliki - 24.11.2022

spoko pomysł podoba mi się


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - Szatan69 - 27.11.2022

Jest opcja wprowadzenia płatności w innych krypto ? Big Grin


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - ProducentRC - 03.12.2022

Wiadomo kiedy wrócił Alfa? ;(