Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store (/showthread.php?tid=12)



RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - bedoidoce - 24.12.2022

Wesołch świąt chłopcy i dziewczęta !
Na nowy rok zycze wam tyle samo odbiorów co wysylek Wink


RE: Escobar.store - Temat Główny - Gekon - 25.12.2022

(24.12.2022, 20:45)kot_kreskowy napisał(a): Jestem z Escobar już tyle lat, że gdy On wysyła do mnie paki to maila wypisuje z pamięci, a ja jego politykę odnośnie kontaktu, paczek oraz reklamacji znam jak własną kieszeń, więc chyba mogę coś w tej kwesti powiedzieć.
Czy nie mogę???

Możesz mówić za siebie bo Ty znasz vendora, a Ty to nie wszyscy, a o politykę się nie martw, jeśli vendor ma takie zasady to najwyżej nie uzna reklamacji nie musisz nikogo nazywać dupkiem. 
Po trzecie primo,
Z tego co wynika z kontekstu, kolega Shavet zapytał kilka dni temu w tym wątku, czy może zamieścić krytyczną opinię bez dostania bana, po czym zamieścił tego ananaska w postaci średnio chujowej opinii skarżąc się na niedowagę oraz miał  prosząc jednocześnie o naprawienie błędu🤯, ale szansy takowej jednocześnie nie dając, co zresztą słusznie w swoim poście zauważył @"Kaja Buza" 
Jeśli prowadzisz obsługę setek klientów, nie ma opcji aby gdzieś nie popełnić błędu, największe i najlepsze sklepy internetowe dopuszczeją się większych błędów i nikt jakoś nie robi z tego specjalnie gnoju, tylko bierze formularz reklamacyjny i pisze BEZPOŚREDNIO do sklepu, że nie pasuje to czy to.
Pamiętajmy też,że w okersie przedświątecznym panuje natężenie zakupowe i ryzyko pomyłki rośnie adekwatnie do wzrostu zamówień.

Czy kolega Shavet rozumie już gdzie popełnił bład?

Nigdzie go nie popełnił nie jesteś geniuszem i odkrywca mówiąc że każdy się może pomylić. Wszyscy to wiedzą i też wiedza że jest okres świąteczny. Nikt nie popatrzy krzywo na vendora co najwyżej takie komentarze zniechęca ludzi do rzetelnych recenzji bo zaraz wjada obrońcy i go zmieszaja z błotem. Tym bardziej jego opinią nie była krytyczną, była pozytywną z napisaniem że brakło 5g czyli była prawdziwa.

Tyle ode mnie:p
Robi się tu funboy burdel jak na dupku, gdzie np u sanda za każdą inna recke niż 10/10 wyjeżdżalo paru rycerzy i bronili honoru vendora. Chemiczny weź zluzuj trochę też lubię tego vendora, ale nie zamykajmy ludziom mordy. Sam piszesz czy możesz coś powiedzieć. Tak możesz, jak każdy inny i uszanuj to.


RE: Escobar.store - Temat Główny - kot_kreskowy - 25.12.2022

Gekon 
PRZESTAŃ EDYTOWAĆ MOJE POSTY I NIE WKLEJAJ SŁÓW, KTÓRYCH NIE NAPISAŁEM!!!
Poza tym nie będziesz mi pierdolił, czy mam zluzować czy nie. 
Szoruj liczyć bombki na choince.
Ja już skończyłem ten temat.
Żegnam.


RE: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - Krysztalozerca - 29.12.2022

Juz nagrody tygodniowe wam przyszly?


RE: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - Beeniepatu - 29.12.2022

Krysztalozerca tak. Tylko to z poprzedniego tygodnia. Za wyniki z tej niedzieli jeszcze chyba nikt nie dostal


RE: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - Krysztalozerca - 29.12.2022

Aj liczylem ze na sylwestra przyjdzie


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - fiodor - 29.12.2022

Krysztalozerca Teoretycznie nawet w sobotę wpadały kody, nadzieji nikt Ci nie zabierze. Może się przyfarci, ale szczerze to wątpię


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - Krysztalozerca - 29.12.2022

Nadzieji nie bede mial zeby sie niepotrzebnie nie cisnieniowac


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - Miszung - 29.12.2022

Kazdy czeka
...


RE: Escobar.store - Temat Główny - furiat - 30.12.2022

chciałbym podziekowac za nagrody i zycze szczesliwego nowego roku dla pabla 
Smile