Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store (/showthread.php?tid=12)



RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - SztywnyMisza - 19.01.2023

qwerty najbardziej byl guzman ktorego na te chwile nie ma jest pablo i omikron narazie jeszcze nikt nie testowal omikrona w tym tygodniu moze testy sie pojawią bo pablo jest dobry ale watpie zebys tego szukał akurat jeśli mówisz o eufo


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - kot_kreskowy - 19.01.2023

Muszę to trochę sprostować.
Oczywiście SztywnyMisza mówi prawdę, lecz to też zależy od aktualnego sortu, a samo 3cmc pablo jest też przeważająco euforyczne.
Nie wiadomo też w jakim stanie wróci guzman.
Ponadto to zawsze pablo był królem euforii i bywało, że był o wiele bardziej euforyczny od ostatniego guzmana.
qwerty 
Chodzi mi o to abyś nie przywiązywał się i nie kojarzył nazwy z konkretnym działaniem  a bardziej zwrócił uwagę na aktualne opinie podczas wyboru substancji. 

Zdecydowana większość sortów trójek Escobara pojawiała się i pojawia dalej z przewagą euforii. 
Ja pamiętam tylko jeden sort speedujący, a mianowicie pierwszy sort bandita.

Ciekawe jakim sortem okaże się omikron...😁


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - Kazarek1337 - 19.01.2023

Paki normalnie latają?


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - furiat - 19.01.2023

pewnie ze tak i to expresem Smile


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - Kazarek1337 - 19.01.2023

No właśnie zawsze było expresem, ale może jakiś wyjątek tym razem  Smile


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - Dilleraaaa - 19.01.2023

Zdecydowanie popieram słowa kotakreskowego.Wyżej gdzieś pisałem,że pablo wydaje mi się być mocniejszy w odczuciach od guzmana wspomniał chyba też o tym loczek.A mieliśmy chyba wtedy na myśli właśnie to,że jest bardziej euforyczna


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - qwerty - 19.01.2023

(19.01.2023, 06:42)kot_kreskowy napisał(a): Wiem, zamawiam od dawna, pytam właśnie co obecnie wypada najlepiej pod tym kątem bo szykuje się do kolejnego zamówienia 

Muszę to trochę sprostować.
Oczywiście SztywnyMisza mówi prawdę, lecz to też zależy od aktualnego sortu, a samo 3cmc pablo jest też przeważająco euforyczne.
Nie wiadomo też w jakim stanie wróci guzman.
Ponadto to zawsze pablo był królem euforii i bywało, że był o wiele bardziej euforyczny od ostatniego guzmana.
qwerty 
Chodzi mi o to abyś nie przywiązywał się i nie kojarzył nazwy z konkretnym działaniem  a bardziej zwrócił uwagę na aktualne opinie podczas wyboru substancji. 

Zdecydowana większość sortów trójek Escobara pojawiała się i pojawia dalej z przewagą euforii. 
Ja pamiętam tylko jeden sort speedujący, a mianowicie pierwszy sort bandita.

Ciekawe jakim sortem okaże się omikron...😁



RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - kot_kreskowy - 19.01.2023

qwerty obecnie bierz pabla lub czekaj na opinie omikrona.
Pierwsze recki omikrona prawdopodobnie do końca tygodnia wpadną


RE: Escobar.store - Temat Główny - olancucki - 22.01.2023

Jeśli zamówienie opłaciłem w sobotę o 8:00 to czy możliwe że paka będzie już jutro albo we wtorek? :-) thx


RE: Escobar.store - Temat Główny - cherrykokolino - 22.01.2023

Wiesz weeknd tak średnio się liczy ale do środy powinna dotrzeć , jak będzie cud to wtorek wieczór, ale wiesz też dokładnie powiedzieć nie można