Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store (/showthread.php?tid=12)



RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - olancucki - 25.01.2023

maciej112  ProducentRC 
Cieszę się i wciąż mam nadzieję. Już nawet kupiłem xylitol do nosa i pregabaline. Ketrelu na sen mam też. I aprapriprazol swift na rano na porycie i nadciśnienie.

Ja pierdole. Fajki rzucam e chuja bo ja wole zamówić 25g 3cmc niż palić pakę dziennie. Ten tabex jest skuteczny. Dopiero pierwsza tabsa ale nie chce się palic. Hehehe 

Pozdrawiam!


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - ProducentRC - 25.01.2023

Ja polecam zioło, bo zdrowsze, pierwszy lolek i szluga sie odechce


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - olancucki - 25.01.2023

(25.01.2023, 19:30)ProducentRC napisał(a): Ja polecam zioło, bo zdrowsze, pierwszy lolek i szluga sie odechce

Tasak. Nawet cbd. Czytałem od chuja artykułów i marihuana pomaga rzucić palenie bo obniża poziom stresu. Jest takim stresu adaptogenem.



Ratatatata! Ale jak wjedzie hexen to będzie pizdaaa na maksa. Szkoda że nie dzisiaj ale zawsze zostaja przerwy papierosowe żeby zjeść line analogu w pracy . Hahaha pozdrawiam
[Obrazek: received-744020203958581.jpg]


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - ProducentRC - 25.01.2023

Cpanie w pracy może i jest wtedy bardziej wydajnym, ale z doświadczenia wiem że prędzej czy później ćpanie w pracy kończy się że tak ujmę "ŹLE" to  spotkało znane mi dobrze osoby które leciały bez hamulców w pracy z materiałem, towar powinien być odskocznią, furtką którą można dać upust emocjom ale nie podporządkowywać pod cpanie codziennego życia olancucki


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - olancucki - 25.01.2023

ProducentRC mądre słowa, rzeczywiście spróbuję to pogodzić i nie robić bydła ani na hacie ani w pracy.
Kurde jakieś paczki wpadły ale dobrze że escobar zrobił reshipa. Sam czekam na swoją i mam nadzieję że jutro będzie. Ktoś jeszcze spotkał się z opóźnieniami?
Planuj zamówić 5g apvp i 10g Pablo jak przyjdzie mi pierwsza paka. Hihi.


RE: Escobar.store - Temat Główny - Yalasek - 26.01.2023

jakie tam opóźnienia przecież już dawno po świętach Big Grin


RE: Escobar.store - Temat Główny - olancucki - 26.01.2023

Yalasek 
Escobaral kazał mi czekać i prz czytać post. Zamawiałem w weekend Więc się liczy.

[quote pid="38562" dateline="1674490573"]
Uwaga
W zeszłym tygodniu mieliśmy przypadkowe problemy przez które pare paczek zostało zestrzelonych. Prosze Was o cierpliwosć. W tym tygodniu wszystko doleci, polecą do Was reshipy 100%.  W przeciwienstwie do konkurencji od nas zawsze kazdy dostanie wszystko co mu sie nalezy.

[/quote]


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - Organista - 27.01.2023

2tyg minęły a paki dalej nie ma, idzie zwątpić...


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - Dilleraaaa - 27.01.2023

Organista czekaj cierpliwie na pewno doleci zresztą jak każda paczka,nie tylko twoje zamówienie jest realizowane 🙂


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - Organista - 27.01.2023

Nie wątpię, bo zawsze prędzej czy później dolatywały, nie staram się tutaj nic vendorowi zarzucać, bardziej frustracja na taki a nie inny układ wydarzeń losowych, bo co innego mi po pace w piątek, a co innego w poniedziałek Wink A 2tyg to chyba wystarczająco długo żeby się człowiek mógł nieco zirytować :p