Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store (/showthread.php?tid=12)



RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - SztywnyMisza - 29.01.2023

info od pabla można pobierac 3cmc Omikron ,cherry, hex, spiderman pills


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - mati54 - 05.02.2023

Wlasnie do mnie dotarlo ze nagroda ktora odebralem to byla jakas z poczatku miesiaca bo numer golebnika sie sprawdzal, takze potwierdzam tezę, ze czasami nagrody za aktywnosc wpadaja po paru tygodniach !!!


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - Escobar - 08.02.2023

(05.02.2023, 13:47)mati54 napisał(a): Wlasnie do mnie dotarlo ze nagroda ktora odebralem to byla jakas z poczatku miesiaca bo numer golebnika sie sprawdzal, takze potwierdzam tezę, ze czasami nagrody za aktywnosc wpadaja po paru tygodniach !!!

Nieprawda! Nagrody wpadają duuuzo szybciej niż napisales.

Jezeli ty długo czekales to tylko i wyłacznie przez jakiś błąd ludzki, moze przeoczenie i był to odosobniony przypadek  a lokalizacją gołebnika to sie nie sugeruj bo jak ten co wybrałes  jest niedostepny to czesto paczka leci do jakiegoś obok.

Pozdro


RE: Escobar.store - Temat Główny - Szyderca - 08.02.2023

Escobar alfa tak dobrze trzepie mordo że murańskiego wyjebalo z butów na amen haha Podobno kultowa RIP 


Dzis zmarł od przedawkowania oxydonu czy jakoś tak.


RE: Escobar.store - Temat Główny - mati54 - 09.02.2023

Oksykodon – organiczny związek chemiczny, pochodna kodeiny, silny opioidowy lek przeciwbólowy 
Ale nie zaśmiecajmy tym wątku, napisałem żeby przestrzec 


RE: Escobar.store - Temat Główny - r73733@gmail.com - 27.02.2023

Witam. Pomoże ktoś w realizacji zamówienia ? Mam pytania.

Albo jestem za stary albo taki głupi. Czy może mi ktoś wyjaśnić jak krok po kroku zamawiać z escobar ? Mam btc


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - Maniek - 27.02.2023

Piszesz co chcesz kupić na maila do Escobara poprzez notkę temp.pm lub privnote.com, podajesz mu odpowiednie dane wysyłkowe i tyle.
Potem zapewne dostaniesz odpowiedź z danymi do wpłaty btc i po zaksięgowaniu hajsu czekasz cierpliwie na wiadomość od sklepu, gdy już paczka dotrze na miejsce.


RE: Escobar.store - Temat Główny - sebekx9 - 28.02.2023

Do osób które testują rzeczy od esco,
Która z trójek ma największe parcie na dorzutke?
Która jest najbardziej wydajna mg do mg?


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - enefzeciak - 28.02.2023

Coś mi tu śmierdzi


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - Lifeisbrutal - 28.02.2023

enefzeciak Co Ci śmierdzi?Maniek Ci dokładnie wytłumaczył wszystko co i jak od A do Z.A ty piszesz,że Ci śmierdzi. Escobar to prawilny sklep.Nie wiem czego chcesz więcej sorty bardzo dobrej jakości,szybka wysyłka itp.Ale jak coś Ci śmierdzi to zmień forum bo takich tutaj nie potrzeba co sieją ferment niepotrzebny.