Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store (/showthread.php?tid=12)



RE: Escobar.store - Temat Główny - Lifeisbrutal - 28.02.2023

Największe parcie miałem właśnie na Pablo.A jeśli chodzi o wydajność odnośnie mg to zajebisty był guzman.Ale każda z trójek jest dobra u Esco.Pytasz ogólnikowo czyli żadnej jeszcze nie testowałeś?


RE: Escobar.store - Temat Główny - mati54 - 28.02.2023

sebekx9 masz obecnie dostepne dwa sorty, az tak ciezko zerknac doslownie w DWA wątki i przeczytac opinie ? Szczególnie boli w oczy bo zamiast poświecić niesamowicie dużo czasu czyli minutę na własne rozwikłanie swoich pytań, wolisz zeby ktos myslal za ciebie, serio przemysl sobie bo ręce opadają na cos takiego.
Po samej wydajnosci:
Pablo>omikron


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - enefzeciak - 28.02.2023

Przystopuj bo się moocno pomyliłes,ale ci wytłumaczę,ten komentarz był skierowany do o
r73733@gmail.com i jego podejrzanych postów.Znamvto forum od różowego 
 .Co do esco,uwierz mi że  jeśli jest coś nie tak to to załatwiam z vendorem,od lat niezmiennie ta sama zasada.


RE: Escobar.store - Temat Główny - sebekx9 - 28.02.2023

mati54  Myślisz ze nie zerkałem? Opinie bywalcy sprzeczne.
No tak, ale najlepiej założyć z góry czy ktoś coś robił czy nie Smile


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - Lifeisbrutal - 28.02.2023

enefzeciak A to sorry,mój błąd w takim razie.Jak piszesz takiego typu kom to może,oznaczaj osobę lub coś bo później mogą być takie błędne odbieranie tego co piszesz..Jeszcze raz sorry


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - horsii - 28.02.2023

(28.02.2023, 19:57)enefzeciak napisał(a): Przystopuj bo się moocno pomyliłes,ale ci wytłumaczę,ten komentarz był skierowany do o
r73733@gmail.com i jego podejrzanych postów.Znamvto forum od różowego 
 .Co do esco,uwierz mi że  jeśli jest coś nie tak to to załatwiam z vendorem,od lat niezmiennie ta sama zasada.

Ja nie chcę nic mówić, ale to forum nie jest oficjalną kontynuacją różowego - bardziej jego duchowym spadkobiercą Podobno kultowa


RE: Escobar.store - Temat Główny - r73733@gmail.com - 01.03.2023

Cześć. Mam takie pytanie bo zrobiłem zamówienie i wysłałem być na podany adres. Tyle że zapomniałem skopiować tej wiadomości privatnote a akurat nie miałem czasu przeczytać jej dokładnie. Pomoże ktoś co dalej ? Czy wysyłając kasę w komentarzu napisałem kod "skrzynkomatu" . Czy mam poprostu czekać na info na maila czy jak 😀. Proszę o wyrozumiałość, ostatnie takie moje zamawianie było 15 lat temu


RE: Escobar.store - Temat Główny - Lifeisbrutal - 01.03.2023

r73733@gmail.com A dostałeś już adres portfela na który masz wpłacić hajs?Jeśli wiesz co zamówiłeś.V napisał Ci ile masz przelać btc masz numer portfela to normalnie,śmiało wysyłaj


RE: Escobar.store - Temat Główny - horsii - 01.03.2023

r73733@gmail.com w jaki sposób wysłałeś kasę w komentarzu? Obawiam się że to niemożliwe i coś pomieszałeś. Po kolei
- piszesz do vendora (koniecznie z użyciem privnote.com - inaczej zignoruje wiadomość, to jest dla bezpieczeństwa i twojego i vendora) co chcesz zamówić, podliczasz sobie kwote ile masz zapłacić, podajesz paczkomat i swój e-mail
- vendor odsyła ci adres portfela do wpłaty
- robisz wpłatę btc na portfel - zawsze wyślij vendorowi parę zł więcej niż okrągła kwota zamówienia, ze względu na opłate sieciową
- czekasz na wiadomość od sklepu o odbiorze przesyłki
i wszystko.


RE: Escobar.store - Temat Główny - r73733@gmail.com - 01.03.2023

Tak dostałem adres na który mam przelac
, Przelałem 50 zł więcej