Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store (/showthread.php?tid=12)



RE: Escobar.store - Temat Główny - Rolmops12345 - 01.03.2023

horsii nie takie "parę złotych", bo nie wiem jak u innych u mnie koszty transakcji wychodziły zawsze około 40-50 pln. Litecoin, BNB jest masa tańszych w obsłudze kryptowalut, to się wszyscy uparli na BTC.😑


Edit:

horsii  Istnieje coś takiego jak chodźby TRUST WALLET - multi coin wallet na nim i masz jeden jebany adres dla wszystkich krypto. Założenie jest anonimowe, nie trzeba wysyłać zdjęcia dowodu, ani ksero świadectwa maturalnego Podobno kultowa i tak oto możesz przyjąć jak i kupić każdą kryptowalute a później ją sobie spieniężyć lub przeswapować na jaka tam chcesz.
.

50 pln w kieszeni klienta, to zawsze opcja dokupienia czegoś czyli zarobek dla Vendora mały dodatkowy z każdej TAŃSZEJ transakcji.♥️
.

PS. Oczczep się od piesekojnów, powtórzę wierszyk sprzed niemal roku z czatu Podobno kultowa
"myślą, że daje się nabierać na pod chuj ładowanie Horsiego
Śmieje się z BabyDoge'a, ja będę się śmiał mijając w Porsche Go." Podobno kultowa


RE: Escobar.store - Temat Główny - horsii - 01.03.2023

Rolmops12345 To jakie ty masz rozeznanie na rynku krypto, panie ekspercie Podobno kultowa 
Powód dla bitcoina jest prosty - łatwość dostępu. Dla niektórych tutaj instalacja aplikacji portfela z App store jest wyzwaniem i dalej sie nie otrząsnęli z tego jak vendorzy przeszli z przypałowych przelewów krajowych na krypto - a ty chcesz ich wkręcać w jakieś piesekcoiny, giełdy (oczywiście stworzone specjalnie pod piesekcoiny Podobno kultowa ) i nie wiadomo co jeszcze, kiedy w <current year> mamy agentów którzy nie wiedzą co się robi z adresem portfela.



r73733@gmail.com No to pozostaje Ci czekac na e-mail od vendora z kodem do odbioru paczki.


RE: Escobar.store - Temat Główny - r73733@gmail.com - 01.03.2023

Nie wiem czemu mój post został usunięty ale ok, czekam na wiadomość że strony sklepu 😀


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - Maniek - 01.03.2023

Twój post nie został usunięty, tylko przeniesiony do tego wątku. Zobacz stronę wcześniej.


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - r73733@gmail.com - 02.03.2023

Ok dziękuję . Jeszcze nie umiem do końca szukać na forum


RE: Escobar.store - Temat Główny - Inferno - 04.03.2023

A ja nie dostałem nadal konkursowego 3g :/


RE: Escobar.store - Temat Główny - SztywnyMisza - 04.03.2023

Inferno no i co związku z tym  popłaczesz się ?  może nawet dzisiaj dostaniesz bądź cierpliwy dopiero tydzień minął czasami się czekało nawet 2 tyg ale to nie wina tez była escobara dojdzie na pewno Smile !


RE: Escobar.store - Temat Główny - Inferno - 04.03.2023

Ej, przepraszam to był czysty post nie skierowany na jakieś "szkalowanie".
Prepraszam i wypraszam sobię.
Nawet jeśli będzie szło 2-3 mieiące i tak będę zadowolony. Źle mnie zrozumiałeś. Podobno kultowa
(04.03.2023, 12:58)SztywnyMisza napisał(a): Inferno no i co związku z tym  popłaczesz się ?  może nawet dzisiaj dostaniesz bądź cierpliwy dopiero tydzień minął czasami się czekało nawet 2 tyg ale to nie wina tez była escobara dojdzie na pewno Smile !


Chłopaki, źle mnie zroumieliście. Poleciałem trochę i myślałem, że przegapiłem tą akcję.
Bo Maniek mi coś wysłał na PW co odczytałem i nie pamiętałem co - a myślałem, że to kody były.

Przepraszam i proszę nie wysyłać jeśi uraziłem tym postem tymbardziej organizatora konkursu.


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - Czeslawo - 13.03.2023

Inferno  nie było Cię na forum już z tydzień, zakładam że paka dotarła i pochłonęły Cię testy ?  Podobno kultowa


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - ProducentRC - 13.03.2023

Paki zawsze docierają czasem w 3 dni czasem trochę dłużej ale koniec końców zawsze są a jak trafi sie jakaś losowa turbulencja po drodze to zawsze jest reship, cierpliwość zawsze popłaca a zawracanie zbędne głowy vendorowi już nie