Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store (/showthread.php?tid=12)



RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - KoneserTanichWin - 13.09.2023

Ah ty śmieszku przezabawny  Big Grin


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - C84S - 13.09.2023

Escobar jest szansa na powrót 3CMC GUZMAN?


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - Escobar - 13.09.2023

ciężko powiedziec, nic mi na ten moment takiego nie wiadomo


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - kot_kreskowy - 13.09.2023

Guzman był ideałem❤


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - C84S - 13.09.2023

kot_kreskowy dokładnie, najlepsza trójeczka jaką jadłem Smile Tenskno  Podobno kultowa


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - horsii - 13.09.2023

Guzmana nie będzie bo jego producent własnie przestał w ogóle produkować 3-cmc i bk-ebdp - 2 dni temu w nl wjechał ban.


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - kot_kreskowy - 13.09.2023

horsii 
Pod chuj to my, ale nie nas😎


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - wiktororban - 10.10.2023

Super jakby vendor wprowadził metylo-katynon hcl ( analog oczywiście hihi )..myślę że na metkat w proszku albo krysztale popyt były duży..ketonowy eufostim dobry do funkcjonowania na codzien..po 4 czy 3 euforia serotoninowa robi delikatna papkę z głowy...metkat euforyczny ale bardziej ogarnięty jak kokaina...do tańca i różańca..myślę że dobry metkat na streecie bardzo by ograniczył spożywanie Amfy w pl


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - horsii - 11.10.2023

Odleciałeś z tym metkatem Podobno kultowa

Swoją drogą, po co pisać "analog" kiedy.. no właśnie? Zdaje mi się, że rozumiem o co Ci chodzi, ale tutaj się nikt z niczym nie kryje z tego co widzę. I tak wszystko jest nielegalne.
Jak meth, to meth, jak 3-cmc to 3-cmc, jak 4-mmc to 4-mmc (no, może z dopiskiem "Orginal" - bo często można odnieść wrażenie, że coniektórzy nie wierzą w ogóle istnienie oryginału i wychowali się tylko i wyłącznie na "4mmc analogach") - jedynie hex-en to nie jest OG hex-en tylko jakaś 50-ta pochodna więc podpisane adekwatnie. Po co mieszać?


RE: Escobar.store - Temat Główny - wiktororban - 12.10.2023

(01.10.2023, 11:14)Lukas1985 napisał(a): Ale jakie oryginały xD chłopie oryginałem jest metylokatynon zwany efedronem albo jak niektórzy mówią katyna. Wszystko co ma w nazwie -fedron -efedron to pochodna. M-efedron cl-efedron itd.

Mefedron u mdpv nie wchodzą w synergie xD przecież działaja praktycznie odwrotnie - mefedron jest substratem i inhibitorem wychwytu zwrotnego a mdpv tylko inhibitorem. Osłabi działanie mefedronu. 

Nie słuchajcie tych bzdur. 

Chcecie wiśni to kupujecie tabakę wiśniowa, 5gr mefedronu, 5gr metafedronu wrzucacie to w blender i mieszacie. I tak robicie z tym co chcecie otrzymać. Co innego jeśli vendor wrzuca do swojego miksu coś czego nie ma w ofercie to wtedy sytuacja ma się inaczej.

Orginaly czyli pierwsze wersje soli cocolino i koko, plan b które wyszły za czasów pierwszych stacjonarnej dopalacze.com i smartshop..to było 4mmc plus pfPP bądź 4mmc plus mdpv lub inny dopaminergik jako główne składniki