Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store (/showthread.php?tid=12)



RE: Escobar.store - Temat Główny - Lukas1985 - 12.10.2023

Ty chyba nadal nie kumasz co ja napisałem. Po co łączyć dwie substancje działające odwrotnie ? I mnie nie interesuje że kiedyś to było fajne. Kiedyś do RC dosypywali trutkę na myszy i to znaczy, że dziś też powinno ją sypać ?


RE: Escobar.store - Temat Główny - wiktororban - 15.10.2023

(12.10.2023, 21:55)Lukas1985 napisał(a): Ty chyba nadal nie kumasz co ja napisałem. Po co łączyć dwie substancje działające odwrotnie ? I mnie nie interesuje że kiedyś to było fajne. Kiedyś do RC dosypywali trutkę na myszy i to znaczy, że dziś też powinno ją sypać ?

Nie daje sobie ręki uciąć że to było mdpv..może był dodatek innego stima w tym cherry...

(11.10.2023, 14:06)horsii napisał(a): Odleciałeś z tym metkatem Podobno kultowa

Swoją drogą, po co pisać "analog" kiedy.. no właśnie? Zdaje mi się, że rozumiem o co Ci chodzi, ale tutaj się nikt z niczym nie kryje z tego co widzę. I tak wszystko jest nielegalne.
Jak meth, to meth, jak 3-cmc to 3-cmc, jak 4-mmc to 4-mmc (no, może z dopiskiem "Orginal" - bo często można odnieść wrażenie, że coniektórzy nie wierzą w ogóle istnienie oryginału i wychowali się tylko i wyłącznie na "4mmc analogach") - jedynie hex-en to nie jest OG hex-en tylko jakaś 50-ta pochodna więc podpisane adekwatnie. Po co mieszać?

Czemu tak twierdzisz? Jeszcze jakiś czas temu nie realne było żeby była orginalna 4 albo meth...parę lat temu nawet o 3mmc nie było co marzyć...skoro kucharz robi całą masę ketonów która wywodzą się od metkat to metkata chyba też jest w stanie...przecież jak sam przyznałes, w naszym kraju i tak wszystko nielegalne


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - Lukas1985 - 15.10.2023

Przecież mefedron i 3mmc są i były normalnie dostępne od delegalu. Trzeba było się trochę pofatygować i pogrzebać zwłaszcza w darknecie ale było na rynku. Różnica jest taka, że teraz to jest w normalnym obiegu. 
Jakikolwiek stim mieszany z mefedronem jest bezsensu. Może co najwyżej zwiększyć obciążenie nerek i serca.


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - horsii - 15.10.2023

Jasne, ale nikt nie będzie tego kupował. 4-mmc czy meth to tematy które zna każdy, do 4-mmc wrecz niektórzy sie modlą, jakby to był związek istniejący już tylko w mitologii dopalaczowej a nie po prostu trochę trudniej dostępny, przynajmniej do niedawna. Nie bez powodu coniektórzy sprzedawcy wysrali milion różnych "4mmc analog", a nie milion "DL-4662 analog".

A parę lat temu o 3mmc nie było co marzyć, bo się wtedy jeszcze vendorzy przejmowali prawem - wtedy jednak zamiast 3-mmc miałeś całą masę innych podobnie podstawianych b-k, gdzie niektóre z nich były naprawdę ciekawe. 3-emc, 3-bmc, 3-cmc, 4-cmc, 2-mmc, 3-mec, 4-emc - i conajwazniejsze, wówczas były one 100% legalne.


To że wszystko nielegalne jest tak samo, chyba nie znaczy że każdy nielegal tak samo się opłaca wprowadzić - vendor bardziej liczy potencjalne zyski, aniżeli potencjalny wyrok Podobno kultowa Podobno kultowa


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - Lukas1985 - 15.10.2023

Jak kilka lat temu pytałem o nowości to mi vendor odpisał, że ma pewny rynek zbytu na 3/4 cmc i nie będzie ryzykować np 4et-mc czy 4-fec. Poza tym vendorzy jak zamawiają to od razu 50-100kg. 
Te nowości co Ty wymieniłeś to w większości miał jeden vendor. I nie do końca się zgadzało działanie z tym co powinno być.


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - horsii - 15.10.2023

Lukas1985 wiadomo jaki Podobno kultowa spec od prasowania tematów Podobno kultowa
owszem, później po pewnym czasie zaczął wysyłać jakieś badziewie, pamiętam że z podpisem "3-bmc" zaczął latać jakiś badziewny pusty stymulant. Chociaz pamiętam też, ze jeden szwed z końcówką .nu od którego kupowałem 5-MBPB i właśnie bmc, to to drugie od niego działało niemalże tak samo, jak te właściwem pierwsze partie bmc od polskiego dostawcy.


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - wiktororban - 17.10.2023

Darek? Ten od UWA?...mniejsza o to..metkata zna bardzo dużo osób...dużo osób też kuma że ketony są tak naprawdę pochodnymi metkata więc metkat jakąś tam swoją legendę i mitologie już ma albo operdlalac go jaka jakąś np miętowa wersje kokolino bo działanie ma chyba najbardziej podobne do koki ze wszystkich ketonów ever Smile nie piecze, nie zapycha klany, działa zajebiście i na balet i do funkcjonowania.. nie wierze że to nie będzie szło w dużych ilosciach xd to nie ma prawa się nie udac kurwa mać xd


RE: Escobar.store - Temat Główny - Czlowiekwidmo - 25.10.2023

Dostał juz ktoś dziś gołębia?🙂


RE: Escobar.store - Temat Główny - Supra - 25.10.2023

też czekam na radosną wiadomośc


RE: Escobar.store - Temat Główny - Czlowiekwidmo - 25.10.2023

Kiedy robiłeś zamówienie? Ja czekam na 4 mmc old