Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store (/showthread.php?tid=12)



RE: Escobar.store - Temat Główny - SztywnyMisza - 25.10.2023

Spokojnie do piątku wszyscy dostaniecie pakunki Podobno kultowa


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - Epsiakos - 25.10.2023

Nie będzie pakunków, Eps zajebał wam MMC i sam ojebie


RE: Escobar.store - Temat Główny - Czlowiekwidmo - 26.10.2023

(25.10.2023, 22:03)SztywnyMisza napisał(a): Spokojnie do piątku wszyscy dostaniecie pakunki Podobno kultowa

Bo to moje pierwsze zamówienie u Pabla i trochę zaczynam stresować się😀


RE: Escobar.store - Temat Główny - Kajabuza - 29.10.2023

Pozwolę się wtrącić. 😊

Alfy PVP latają po sklepach, ESCO ma 4MMC, a Wy się martwicie czy 3CMC będzie dalej na rynku? 😁

Zluzujcie pory. 😎⭐


RE: Escobar.store - Temat Główny - Beeniepatu - 29.10.2023

Klasyczne myslenie i odpowiedz narkomana. Nie kazdy kto uzywa 3cmc, laduje alfe. I to, ze cos innego 'lata po sklepach', niekoniecznie zalatwia sprawe. Wyobraz sobie Kajabuza , ze sa na swiecie osoby, ktorych brak dostepnosci interesujacej substancji, nie zmusza do ladowania innej. Niestety nie pojmie ktos, kogo nie interesuje dzialanie konkretnej substancji, tylko to, zeby byc po prostu nagrzanym. 

Idiotyczny ten Twoj komentarz powyzej. Po miescie 'lata' takie powiedzienie: jedni lubia pomarancze, inni lubia kozy z nosa. Ty lubisz jedno i drugie - jak widac


RE: Escobar.store - Temat Główny - Kajabuza - 29.10.2023

Beniu. Bardziej miałem na myśli nie gusta, a fakt, że takie PVP czy MEWA już dawno są pobanowane tu i tam, a mimo to z czasem się i tak pojawiły na rynku.

Źle zrozumiałeś chyba co chciałem przekazać, bo chodziło o to, już tak dosadnie tłumacząc, że ban na 3CMC w NL czy gdziekolwiek, nie oznacza, że 3CMC zniknie na zawsze i już nigdy się nie pojawi. 🙂


RE: Escobar.store - Temat Główny - Beeniepatu - 29.10.2023

Najpewniej masz racje, ze zle zrozumialem. To oznacza jednak tylko jedno, ze bardzo niejasno sie wyraziles. I znajac Cie, blizej mi do mojego rozumienia, niz tego co Ty miales na mysli


RE: Escobar.store - Temat Główny - Kajabuza - 29.10.2023

Dobrze, już dobrze Panie Moderatorze. Niech Ci będzie. ☺️

Reasumując: Nie ma co siać paniki związanej z banem na 3CMC w NL. ❤️


RE: Escobar.store - Temat Główny - Beeniepatu - 29.10.2023

(29.10.2023, 10:57)Kajabuza napisał(a): Dobrze, już dobrze Panie Moderatorze. Niech Ci będzie. ☺️

Reasumując: Nie ma co siać paniki związanej z banem na 3CMC w NL. ❤️

Mysle, ze Twoje rozumowanie ma wiele wad. Duzo wiecej substancji przestalo byc dostepnych po banach, niz tych ktore wciaz mozna dostac. Takze najpierw pomysl zanim napiszesz glupote, a potem bedziesz staral sie jej bronic.

A uwage zwracam Ci nie jako moderator, wiec niepotrzebnie odnosisz sie do tej funkcji. Jak tak bardzo Chcesz bym w tej roli sie wykazal, to chetnie pomoderuje Twoje posty. Widze ostatnio wysyp Twoich narkomanskich przemyslen - czas przystopowac troche


RE: Escobar.store - Temat Główny - Kajabuza - 29.10.2023

Tak, tak. Wiem. 

Chodźby takie... MDPV np. do dziś - według moich narkomańskich przemyśleń i spostrzeżeń - nie jest chyba nigdzie dostępne i ciężko, żeby było, ale obawa o 3CMC, gdzie mamy już 4MMC na stanie sklepu ESCOBAR jest trochę śmieszne - w moim narkomańskim mniemaniu. ☺️

Odniesienie "Panie Moderatorze" było akurat oddaniem poniekąd szacunku dla Twojej funkcji, nic poza tym. 😛