Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store (/showthread.php?tid=12)



RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - Lifeisbrutal - 14.02.2024

Szatan69 Czekaj cierpliwie, dostaniesz odpowiedz na 100% zesztą jak każdy.


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - Snifcio - 17.02.2024

Pisałem wcześniej, mój błąd troche, V spoko szybki kontakt.


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - Lifeisbrutal - 23.02.2024

Raczej nie inaczej zawsze
Szybko i bezpiecznie 
 
Do tej listy swoich marzeń dorzucam
- benzo
-kratom
- maczane
- i jakieś inne opio


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - Mef123 - 23.02.2024

Kiedy pojawi się Alfa pvp i Alfa pihp ?


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - dzwudziesty - 23.02.2024

Przecież Esco pisał, że nie ma pojęcia...


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - Diabeuu666 - 23.02.2024

MDPV
APHP ocet niebieski KRYSZTAL
Apvp
Pentek
Ori Hexen
GBL
Benzo


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - horsii - 23.02.2024

haha, jak mdpv i w ogóle alfy (KOLOR TAKI A NIE INNY!!! XD) to ja zaproponuję aby jeszcze dodać do oferty pociski rakietowe powietrze-powietrze AIM-9 sidewinder w skrzyniach po 25 sztuk oraz przenośne głowice nuklearne W-54 z plutonem-239 dostępne tylko dla użytkownikow od 1000 pkt reputacji, bo to mocny towar. i jeszcze jakieś podróby AK-47 by sie przydaly. najlepiej te chinskie wyprodukowane przez Norinco bo są tanie, więc od razu mogłyby być też w pakietach po 10 szt, escobar wynegocjowalby dobrą cene i wszyscy byliby zadowoleni.


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - Epsiakos - 23.02.2024

horsii z mdpv się zgodzę, ale alfy kolorowe jak chce to powinien do ruskich zajrzeć xD oni mają alfy w różnych kolorach


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - horsii - 23.02.2024

Jak chce alfy kolorowe, to niech kupi sobie skądstam i sobie zabarwi... Podobno kultowa To niestety nie są czasy kolorowych krysztalów z chin, że sobie mogłeś wybrać alfe w proszku, w kamulcach, i jeszcze sie chlop pytal czy chcesz czerwona, niebieską, fioletową czy bez koloru Na dobra sprawę z chin nie ma żadnych dobrych b-k w normalnym kolorze, a co dopiero w jakichś pojebanych... no chyba że ktoś sobie ceni bardziej wygląd towaru niz to jak klepie - to wtedy sie mozna dogadac z jakimś biznesmenem z Shenzhen Podobno kultowa


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - Lifeisbrutal - 23.02.2024

Hahahhaah Diabeuu666  przepis na to
"APHP ocet niebieski krysztal" 
Kup denaturat polej i będziesz miał.
Matko co Ty za wynalazek wymyślileś mogę ci zagwarantować że esco tego nie wprowadzi. Także zostaną to twoje niespełnione marzenia

Apvp