Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store (/showthread.php?tid=12)



RE: Escobar.store - Temat Główny - kewiraj906 - 11.03.2024

Witam. Co Panowie aktualnie polecacie z spiżarni esco jeśli chodzi o eufo? Jakoś dwa msc temu był pobierany bandit i niestety nie urzekł mnie tak jak tego oczekiwałem po przeczytaniu opinii na forum  Sad Snow? Pablo? Który sort jest teraz top?


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - horsii - 11.03.2024

Jak chcesz eufo, to chyba bardzie 4-cmc niż 3...


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - qazplm1233 - 12.03.2024

(27.02.2024, 22:13)Diabeuu666 napisał(a): Ja nic nie wymyśliłem..za czasów legalu apvp było też APHP i było takie APHP przeważnie które waliło octem. Potem ktoś sobie wymyślil kolorki. Więc dodawał barwniki po prostu.
I było APHP niebieskie, zielone, czerwone, czarne.
To niebieskie wyglądało jak meth z serialu breaking bad. Nie pamiętam już który sklep to miał ale jakis zagraniczny. Kopało to w kurwe mocno!

wilk mial rozowa , ciemnozielona , biala , niebieska   Podobno kultowa  wszystkie dzialaly nie co inaczej , i wszystkie pamietam do dzis   Podobno kultowa nie tylko PHP walilo octem, PVP wiekszosc sortow tez


RE: Escobar.store - Temat Główny - Lifeisbrutal - 12.03.2024

(11.03.2024, 23:07)kewiraj906 napisał(a): Witam. Co Panowie aktualnie polecacie z spiżarni esco jeśli chodzi o eufo? Jakoś dwa msc temu był pobierany bandit i niestety nie urzekł mnie tak jak tego oczekiwałem po przeczytaniu opinii na forum  Sad Snow? Pablo? Który sort jest teraz top?

Jeśli bandit cię nie urzekł to bierz 4cmc deluxe nic bardziej euforycznego tam nie znajdziesz.


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - kot_kreskowy - 12.03.2024

kewiraj906 
Z trójek bierz SNOW
Z czwórki DELUXE
smacznegoSmile


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - Epsiakos - 12.03.2024

A jak szukasz czegos kreatywniejszego to Polecam Hexen


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - kot_kreskowy - 12.03.2024

Epsiakos 
Kreatywność 300% normy.
I to bez dwóch zdań 🤘
Tylko za wiele nie sypać bo kreatywność zmieni się w kreaturę  Podobno kultowa


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - kalakanin - 12.03.2024

Siema wariaty mam pytanie dotyczące strony, widzę link do wejścia tu przez tora i gdy jestem juz na stronie .onion to jak wejdę w jaki kolwiek temat to przenosi mnie zpowrotem na clearnetowy adres. Też tak macie?


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - Ser Pleśniowy - 17.03.2024

(08.03.2024, 11:28)Epsiakos napisał(a): Kurwa instrukcja nie jasna
Siusiak utknal w mikrofalowce..

Kurwa skad sie ci troglodyci biora

Haha dobre siusia utknął xdd


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - Szarlatan - 17.03.2024

No niezła akcja hheeh