Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store (/showthread.php?tid=12)



RE: Escobar.store - Temat Główny - LooL99X - 26.03.2024

Trzeba czekać wyjścia nie ma Big Grin
Tego 4mmc to jestem ciekaw jak się ma do tego z 2009 roku Smile


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - Mef123 - 26.03.2024

LooL99X pewnie słabo i zaraz spadnie na mnie lincz ale nic nie przebije czasów legalnego mefedronu a szkoda ;_(


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - LooL99X - 26.03.2024

Mef123 ale te analogi też nie są źle.
Parę próbowałem i kurwa byłem zaskoczony Smile


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - Epsiakos - 26.03.2024

Mef123 zalezy co masz na myśli pisząc to, ten od Pabla jest tym samym, parę osób z forum z ciekawości sin testami to sprawdzili i wyszło że 4mmc.
Ja czytając trochę to co Lukas1985 pisał na temat czyszczenia sortów, czystej ciekawości zaryzykowałem i poddałem czyszczeniu 1g, zostało około 750-800mg.
Mefedron to mefedron, chyba że mówisz o działaniu to cię zasmucę, jakbym ci dał ten sam sort w tej chwili to byś nie poczuł tego samego, co poczules pierwszym razem i kilka następnych miesięcy po tym, dlatego że już twoje neuroprzekaźniki nie pracują tak samo dobrze jak wtedy.
Jeżeli coś jest 4mmc to jest to nic innego jak Mefedron, jakość produktu jest zależna tylko i wyłącznie od jakości półproduktów użytych oraz poprawności wykonania syntezy, bo krystalizacja to już okres wyczekiwania.

Ci co mieli okazję badać sorty Patrona się ze mną zgodzą, ja rzadko uderzam w ten gatunek substancji, więc jak mówię że to jest to to można mi wierzyć, bo nie wale tego na codzien a cmc nie trawie


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - Mef123 - 26.03.2024

Epsiakos Wieże Ci, że czyściłeś towar i wyszedł, jak igła z tego, co piszesz ten sort mógł mieć nawet 89% czystości, ale co do czasów legalnego mefedronu to na pewno był on lepszy i czysty no nic jestem ciekaw, jak wypadnie tym razem Król Mefisto sam pobiorę dam zdjęcie i wrzucę rzetelną recenzję, ale teraz pytanie do Escobara, kiedy on się pojawi na salonach?


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - Epsiakos - 26.03.2024

Mef123 będzie to będzie, trzeba czekać i nie ponaglać ;p ewentualnie jak Sam odpisywałes koledze, trzeba Macieja zapytać 😏


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - Lifeisbrutal - 31.03.2024

Mefedronu od Escobara nie miałem okazji próbować, ale ogólnie mefa jadłem więc wiem co i jak. Szkoda, że nie ma już tego długo na magazynie. No ale jak sam Escobar pisał wróżbita Maciej z niego żadny i wam nie wyczaruje.


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - JokerRC - 03.04.2024

Siemanko. Napisze tak, bo mam żal o to co teraz chodzi na mieście są tematy takie CH że delikatnie coś tam czuć, masakra jak się pozmieniało wszystko
Na początku tamtego roku kamienie od escobara były dobre, aż mrowiło głowę z tyłu, po tym zawsze wiem, że jest git, teraz też są takie u Esco?


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - Epsiakos - 03.04.2024

JokerRC bandytę polecić mogę ci osobiscie bo jakiś czas temu poprzedni sort próbowałem z ciekawości, resztę też polecają.

Mefedronu nie ma obecnie, wszyscy czekamy.


RE: Escobar.store - Temat Główny - LooL99X - 06.04.2024

Które 3cmc najlepsze ?
Tzn taka euforyczna żeby była xd