Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store (/showthread.php?tid=12)



RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - przemo97 - 13.07.2022

(13.07.2022, 10:37)Escobar napisał(a): A jakie byś chciał ?

nic nie wprowadzajcie nowego, zostancie przy 3cmc tylko i celujcie w jak najlepsza jakosc  Heart


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - Pazyfea - 13.07.2022

(13.07.2022, 10:37)Escobar napisał(a): A jakie byś chciał ?

alfe *...* <3


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - Maniek - 13.07.2022

Pazyfea Przecież alfa wróciła na magazyn Escobara. Nawet ktoś pisał o tym na forum, że robił zamówienie.


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - Harnas - 13.07.2022

Ja bym chciał aby w asortymencie sklepu były jakieś pixy


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - SztywnyMisza - 13.07.2022

(13.07.2022, 10:37)Escobar napisał(a): A jakie byś chciał ?

cos do palonka Big Grin i benzo tez by milo bylo


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - shaqu245 - 14.07.2022

(13.07.2022, 10:37)Escobar napisał(a): A jakie byś chciał ?


Escobar  wypowiem się  Idea 

Ja chętnie bym zobaczył u Ciebie jakieś tryptaminy w prochu,może ketamina czy jej pochodne. Jednym słowem psychodeliki ,dysocjanty coś w tym kierunku. Jestem fanem dpt.


Metylofenidat chętnie bym kupował mimo że na mocniejsze stimy sam dałem sobie bana. Ale na problemy z koncentracja.... Byłbym happy.


Za marzenie nie karają - DMT.
Czy to jest w ogóle gdzieś do dostania?


Stymulanty mdphp,aphip,aphp,NEP. No i stary dobry henryk w igłach pod vapo - Może być wykopany z pod ziemi Wink
Analog bardzo ciekawy alae to nie to.

Znając życie czwórkę i trójkę prima sort sprzedacie na pniu.


Mimo że nie jestem żadnym benzowrakiem czy jak tam ich nazywacie to chętnie bym zobaczył jakieś benzo proch+ tabletki z dwa rodzaje.
Czasami lubię się tym zrelaksować i dobrze wyspać mimo że nie jestem w to wkopany.
Dzwonienie do lekarza po alpre jest uciążliwe ,tym bardziej gdy wie że ze mnie stimborg Podobno kultowa zawsze ma przypuszenia że znów 2 tygodnie nie śpię Podobno kultowa  i po co to Blush
Wróciłem do tematu po 2 latach trzeźwości .Od czasu do czasu biorę właśnie benzo dla relaksu Idea
Kupił bym u Ciebie gdybyś miał w dobrej cenie!
Ceny jak u niektórych 5pills - 50pln czy 60 pln to nie dbrmnie. Można taniej.


Robiłem mały research rynku/forum bo wiele się zmieniło w tym czasie i nie wiadomo mi było co i gdzie....
chce się trochę rozerwać stimami(jestem w nie wkopany po uszy)  i znów o nich zapomnieć na dłuuuugo. Dobrze było by miec lokalnie większy wybór w zamian stimów by czasem odetchnąć od tej nudy w trzeźwości.

Robiąc rozeznanie zauważyłem że ludzie srają ze szczęścia w gacie gdy słyszą że gdzieś jest do dorwania dobre 6-apb i 5-mapb.
Na tyle że sam się zaintrygowałem i już to do mnie leci na testy.

Często widziałem jak gdzieś ktoś pytał gdzie dobre pochodne amfetaminy dostanie.

Często ludzie szukają 2cbflaya, czegoś typu molly może mabp pills .

Dobrego 3mmc.

Do mnie co chwile ktoś wali z pytaniami o konkretne eufo pills na imprezę. Takie miasto taki klimat.

No i to moim zdaniem nieszczęsne kanna.
Wiara wszędzie tego szuka.
Dla mnie może nie istnieć.
Ale kopytne napewno szybciej się sprzeda niż wjedzie na magazyn.
Gdzieś czytałem że z tych prekursorów z Chin ludziom udaje się zrobić dobry produkt.  Może warto to sprawdzić.

To chyba tyle.
Może nie każdy się zgodzi....
Ale....
Przedstawić swój punkt widzenia każdy tutaj może Wink


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - PUDZILLA - 14.07.2022

@"Pro8l3m" dmt masz na cebulce, a na clearnecie masz mnostwo sklepow z analogami dmt, meodmt, amt, halogeny dmt, gdzies widzialem acodmt nawet

jak widać ludzie chcą tez czegoś innego, ale to sie nie kalkuluje dla esco w zyskach, liczyłbym na White-Elephant w tej kwestii. 

tabsy to dobra sprawa, ale raz zamawiac to chyba nie trzeba tlumaczyc, a dwa tloczyc to tez jest koszta w produkcji + sam sprzet. 2cbflaja nie szukaja, ale cos co nie jest biedaketonem w pillsach z przyjemnoscia by bylo zobaczyc.


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - M4xxdd - 14.07.2022

PUDZILLA Niby tak ,ale wiesz. Zamawiając z nieznanych źródeł nigdy nie wiesz czy paka bezpiecznie doleci do celu.
Tu już nie chodzi nawet o bhp ,a o stracone pieniądze. 
Zamawiając u Esco jest ten komfort psychiczny że dostaniesz to o co prosisz i możesz ze spokojną głową myśleć czy dotrze. 
Też jestem za powiekszeniem asortymentu - sprzedarz tego co się kalkuluje nie ucierpi gdy będzie większa możliwość wyboru.
A nawet to lepiej gdy kupisz kilka rzeczy w jednym miejscu.


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - PUDZILLA - 14.07.2022

M4xxdd w europie jedynym producentem sajko, dyso i benzo sa lizardy i to żadna tajemnica


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - Koras88 - 16.07.2022

Bardzo bym prosił o wznowienie 4cmc