Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Dopal jako App??? - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Hydepark (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=45)
+--- Dział: Luźne tematy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=47)
+--- Wątek: Dopal jako App??? (/showthread.php?tid=1202)

Strony: 1 2 3 4


Dopal jako App??? - Kajabuza - 10.10.2022

Podana aplikacja ma kilka niedociągnięć. Da się korzystać, nie mogę pobrać jako aplikacji utworzonej w... aplikacji. Podobno kultowa , mimo opłacenia. Ikona aplikacji na pulpicie przenosi nas w utworzoną aplikacje. Można zrobić w ten sposób np. aplikację samego czatbox'a.
.
Generalnie fajna sprawa, ale tu chyba potrzeba speca, może inna aplikacja do tworzenia?
.
Ogólnie wygodnie z panelem sterowania. Ustawia się swoje ulubione działy czy nawet czat i od razu możemy sobie wejść z tego panelu.
🙂🙃🙂🙃🙂🙃[Obrazek: IMG-20221010-091540.jpg]
[Obrazek: IMG-20221010-091755.jpg]
[Obrazek: IMG-20221010-093040.jpg]
[Obrazek: IMG-20221010-094016.jpg]
[Obrazek: IMG-20221010-093432.jpg]
[Obrazek: Screenshot-2022-10-10-09-48-01-91-9360e7...f62512.jpg]
[Obrazek: IMG-20221010-094407.jpg]



RE: Dopal jako App??? - horsii - 10.10.2022

używanie takiego barachła z "generatora" to najgorsze co można zrobić. wolałbym netscape navigatorem przeglądać forum niż takim czymś. brak customizacji, tragiczna optymalizacja, itd. aplikacja z "aplikacji do tworzenia apek" to ten sam poziom co robienie gier w game makerze.

już o tym pisałem, w internecie są dostępne kody źrodłowe które można zmodyfikować jak sie tylko podoba

https://github.com/0kzh/mybb-mobile

a mówiąc szczerze, z takiej aplikacji i tak zapewne nikt by nie korzystał.


RE: Dopal jako App??? - PUDZILLA - 10.10.2022

Hyperreal ma swoją aplikacje, a i tak wiekszosc osób siedzi na forum. 

Forum nie jest do końca zoptymalizowane, a ten chce apki jakieś wymyślać xD ja pierdole jaki gniot, wystaw kase, bo takie rzeczy kosztują czasu i robocizny, nikt za darmo tego nie zrobi, ty myslisz, ze Raulowi bedzie sie chcialo siedziec i grzebac nad aplikacją Podobno kultowa


mocarz


RE: Dopal jako App??? - Kajabuza - 10.10.2022

horsii dlaczego nikt? Jeśli działała, by bez zarzutów, była dopracowana, poprawiana czasami, a każdy post z aplikacji, byłby liczony x2, to każdy, by korzystał. 😎🤣😎
Z czystej ciekawości sobie pogrzebam. 
[Obrazek: IMG-20221010-111013.jpg]



RE: Dopal jako App??? - horsii - 10.10.2022

(10.10.2022, 10:09)PUDZILLA napisał(a): Hyperreal ma swoją aplikacje, a i tak wiekszosc osób siedzi na forum. 

Forum nie jest do końca zoptymalizowane, a ten chce apki jakieś wymyślać xD ja pierdole jaki gniot, wystaw kase, bo takie rzeczy kosztują czasu i robocizny, nikt za darmo tego nie zrobi, ty myslisz, ze Raulowi bedzie sie chcialo siedziec i grzebac nad aplikacją Podobno kultowa


mocarz

nic dodać nic ująć. forum samo w sobie ma problemy i raul ciągle lata dokręcać śrubki a ty jeszcze byś chciał żeby ktoś siedział i sklejał apki a potem je poprawiał.

nikt nie będzie z tego korzystał (poza tobą)
nikt


RE: Dopal jako App??? - Kajabuza - 10.10.2022

horsii 
"forum samo w sobie ma problemy i Raul ciągle lata dokręcać śrubki a ty jeszcze byś chciał żeby ktoś siedział i sklejał apki a potem je poprawiał."

Najak. 😎
Problemy z czasem na pewno będą minimalne. Poza tym jest Raul, to nie ma problemów, to są mini-wyzwania. 😎
Pozwolę sobie nie zagłębiać się w kwestie ciągłego rozwoju, wdrażania nowych rzeczy itd. Tu wystarczy troszeczkę się zainteresować sekcesami największych zawodników w jakiejkolwiek branży. Gdyby nie takie progresywne podejście, to byśmy trabantami jeździli, a ludzie dalej, by mówili, że nie ma opcji, żeby szyby były elektrycznie zamykane czy otwierane... 
BO TO GUPIE😎



RE: Dopal jako App??? - Beeniepatu - 10.10.2022

@"Kaja Buza" WTF? Dyskusja o app'ce jest w osobnym dziale. Po co ciagle tworzysz watki nowe? Na tym detoksie widze nuda dopada 😎 App'ka dla zabawy jest bez sensu - nikogo na niej nie bedzie; app'ka na powaznie tez jest bez sensu - nikogo na nia nie stac i koszty oraz naklady wysilku wlozonego sa zbyt duze by benefity mialy je przewyzszyc. Dajcie juz spokoj z tymi durnymi pomyslami, bo wysyp ich ostatnio jak Amanit pod oknem kot_kreskowy . Ja rozumiem, ze na Forum ma byc luzna atmosfera, ale mozna ja tworzyc inteligentnie a nie idiotycznymi pomyslami, ktore nie wiem co maja na celu. To znaczy wiem, ale nie powiem. Wg mnie temat do z Bam owania 😎


RE: Dopal jako App??? - horsii - 10.10.2022

"Pozwolę sobie nie zagłębiać się w kwestie ciągłego rozwoju, wdrażania nowych rzeczy itd"

to po co w ogóle założyłeś ten wątek? poszedłeś po najmniejszej linii oporu, wytłumaczyłem dlaczego to jest iście chujowy pomysł, i nie da się tego inaczej ująć, i jak to nie przeszło to eee chuj z tym bo raul wszystko zrobi xD a tak w ogóle to olejmy kwestie techniczne xD

to tak, samo jak ludzie co mają świetny pomysł na nową zajebistą grę, ale nie mają żadnego pojęcia o robieniu gier i na pomyśle się ich wkład kończy.

"Gdyby nie takie progresywne podejście, to byśmy trabantami jeździli, a ludzie dalej, by mówili, że nie ma opcji, żeby szyby były elektrycznie zamykane czy otwierane" 
dobrze że za takie i podobne rzeczy biorą się ludzie z faktyczną ekspertyzą i umiejetnosciami w dziedzinie i tym podobnymi bo gdyby to leżało w kwestii takich wynalazców jak ty, to byśmy dalej siedzieli wokół ogniska i słuchali o tym jak będziemy mieć zajebiście z tymi wszystkimi innowacjami z przyszłości tylko niech ktoś przyjdzie i zajmie się wszystkimi technikaliami.
nie ma co dyskutować ehh 
[Obrazek: picard_facepalm_bright.jpg]


RE: Dopal jako App??? - Kajabuza - 10.10.2022

Beeniepatu gdzie jest wątek o Appce?
.
Nie widzę nic idiotycznego w samym podsunięciu idei. Pomysł, to pomysł, a to czy okaże się (jakikolwiek) wdrożony i czy ma sens na dłuższą metę, to zależy chyba od Góry w drugiej kolejności od ewentualnego zainteresowania się danym pomysłem przez Użytkowników. 

Nie wierzę, że jakby teraz Escobar np. wrzucił wątek, że jest aplikacja (która jest dopieszczona, z jakimiś bajerami full) to
N. I. K. T., by nie korzystał. 😎
Reakcja łańcuchowa zrealizowanego pomysłu zaczyna się zawsze od... Pomysłu. 😋😋



RE: Dopal jako App??? - PUDZILLA - 10.10.2022

nie widzisz w tym nic idiotycznego, a nas nie dziwi, że tylko ciebie to nie dziwi

Maniek wątek do Śmietnika