Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Porady jak najefektywniej zazywac - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Ogólne dyskusje o RC (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Wątek: Porady jak najefektywniej zazywac (/showthread.php?tid=1206)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Porady jak najefektywniej zazywac - Beeniepatu - 11.10.2022

PUDZILLA hehe, to prawda. Niestety ksylometazolina i oksylometazolina uzaleznia. Wiedza to ludzie wjebani w uzywanie kropli do nosa. Jak sie uzywa doraznie to wiadomo - dziala blyskawicznie. Sproboj jednak przy ciagu na czyms wachanym stosowac - przy trzecim dniu juz przestanie dzialac. A przy notorycznym uzywaniu nastepuje efekt odbicia. Od razu zatyka nos


RE: Porady jak najefektywniej zazywac - PUDZILLA - 11.10.2022

coś na zasadzie, pozbieram z podłogi resztki, bylo nos poszczypał Podobno kultowa?

slyszalem opowieści o tych przypadkach ludzi wjebanych w krople do zatok, ale bądzmy poważni, czy nam cpunom i narkomanom coś jeszcze grozi xD


RE: Porady jak najefektywniej zazywac - Beeniepatu - 11.10.2022

Akurat ja jestem taka osoba bo nnie od dziecka rodzice faszerowali wlasnie xylometalozinem 😎 Ciezko mi egzystowac bez kropli do nosa  A czy nam cos jeszcze grozi? Raczej nic, no ale po chuj jeszcze i to dokladac 😁 
Najlepiej to wrzatek, duzo soli do garnka/miski, leb nad ta solna kapiel a nad lbem recznik. Wspaniala inhalacja w stylu retro 😎 A jak ktos idzie w nowoczesnosc, to nebulizator, sol fizjologiczna i amol dla adrebaliny. Tez przetyka co trzeba.
A powaznie to jak pisales, trzeba smarkac i po prostu nie walic w opor.


RE: Porady jak najefektywniej zazywac - wwojtuss - 11.10.2022

(11.10.2022, 18:57)Szyderca napisał(a): To juz wiem czemu mój szczur co zajebie hexen analog to jebany sie chsztusi  od takiego konkretnego powder

nigdy nie mialem problemow z krztuszeniem sie, a nie powiem, ze dosyc konkretnie sie nawpierdalalem tego analogu jak na siebie 
a tez robilem z tego puch


RE: Porady jak najefektywniej zazywac - Scott - 11.10.2022

Xylonetazolin - mój horror, kilka lat byłem uzależniony od tego,  wtedy jeszcze zero RC i czego kolwiek innego do sniffów. Z domu nie potrafiłem wyjść bez butelki kropli, a jeśli zapomniałem to musiaiem zawsze wrócić bo inaczej oddychać nie potrafiłem przez nos, miałem wrażenie jakby ktoś korkami pozatykal nozdrza. Totalnie zero przepływu powietrza. Nie bierzcie tego syfu, mówię powaznie. 

A wracając do tematu myślicieli że walac  bombę, nie krusząc kamyka, działa tak samo jak rozkruszony?

Miał ktoś doświadczenie  z taka metoda?


RE: Porady jak najefektywniej zazywac - Maniek - 11.10.2022

Radzę uważać i rozważnie stosować krople do nosa Xylometazolin itp. Ja również byłem kilka lat uzależniony od tych kropli i podobnie jak kolega wyżej nie wychodziłem z domu bez buteleczki z xylo Smile 

Najlepsza metoda wg mnie to oral (bombka w formie kapsułki, nie jak niektórzy praktykują stosowanie rozpuszczonej substancji czynnej w płynie i wypite)


RE: Porady jak najefektywniej zazywac - Beeniepatu - 12.10.2022

(11.10.2022, 21:16)wwojtuss napisał(a): nigdy nie mialem problemow z krztuszeniem sie, a nie powiem, ze dosyc konkretnie sie nawpierdalalem tego analogu jak na siebie 
a tez robilem z tego puch

Krztuszenie sie jest wtedy kiedy brak jest sluzowki, lub ta jest kompletnie wysuszona. Test stanu sluzowki mozna zrobic np. tabaka. Jak sie po tabace z automatu nie kicha, to znaczy, ze jest juz problemik 😎


RE: Porady jak najefektywniej zazywac - Kajabuza - 12.10.2022

Szukałem i nie ma wątku ogólnego VAPO - poradnik, co jak, jak zrobić żarówkę np. Itd. No ogólny poradnik. 🙃
Temu tu zadaje pytanie, bo vapowania jakoś nie robiło wrażenia nigdy. 
Czy jak wrzucam do żarówki np. 30mg to grzeję to aż się skumuluje dym z całego materiału, czy na bierząco ściągam małe Chmurki? Podobno kultowa



RE: Porady jak najefektywniej zazywac - wwojtuss - 13.10.2022

(12.10.2022, 06:12)beeniepatu napisał(a): Krztuszenie sie jest wtedy kiedy brak jest sluzowki, lub ta jest kompletnie wysuszona. Test stanu sluzowki mozna zrobic np. tabaka. Jak sie po tabace z automatu nie kicha, to znaczy, ze jest juz problemik 😎

czyli moge byc dumny z siebie
a kumple sie smiali jak kichalem po tabace, a to powod do zamkniecia mordy i podziwiania
czegos nowego sie dowiedzialem, dziekuje!


RE: Porady jak najefektywniej zazywac - mati54 - 02.11.2022

1. Temat dosłownie na puder, czy kogoś zbawi te pare minut ? 
2. Waga i koniec z zabawa na oko, sam się zdziwiłem jak wyglada kreska 100 mg 
3. Jak oral to tylko w kapsułce, chociaż jakbym miał wybierać zepsuty nos a zepsuty przełyk i żołądek to chyba wole nosek w końcu jeść trzeba 
4. Przed sniffem polecam psiknac solą fizjologiczna bądź woda morska i dobrze wydmuchać zobaczycie jaki nos drożny nagle Smile
5. Po zabawie warto zadbać o regenerację noska tutaj maść rinopanteina 
6.xylo to zdradliwy urwis wiec lepiej zostawić na pójście spać 
7. To dawka robi truciznę a nie substancja warto mieć to z tylu głowy 
8. Noc się kiedyś kończy o tym tez warto pamiętać