Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Porady jak najefektywniej zazywac - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Ogólne dyskusje o RC (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Wątek: Porady jak najefektywniej zazywac (/showthread.php?tid=1206)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Porady jak najefektywniej zazywac - krysia - 02.11.2022

wyczyścić nos przed wciaganiem,oczwywiście towar na JEBANY PYŁ i lecimy na jedną najlepiej,jak potrzeba to używamy drugiej dziurki ewentualnie.
no i wydmuchujemy nos po około 5-10min max,na koniec imprezy płukanie nosa sola fizjologiczna(oj sporo syfu czai się w kranowie...) i smarowanie śluzówki rinopanteina,bierzcie i jedzcie z tego wszyscy


RE: Porady jak najefektywniej zazywac - JokerRC - 04.11.2022

Przed sniffem Guma do żucia, krople do nosa i przez Fifę szklaną
A oral to kapsułki żelatynowe


RE: Porady jak najefektywniej zazywac - nonoanon - 04.11.2022

I przy sniff'ie czyscic narzędzie, którego sie uzywa, żeby się bakterie nie dupczyły na nim xD


RE: Porady jak najefektywniej zazywac - dimiliki - 04.11.2022

Beeniepatu Xylometazolin pierdolone gówno nigdy więcej .Mnie też rodzice tym faszerowali bedę to pamiętał do końca swoich dni długo oj naprawdę bardzo długo regenerował mi się po tym nos cały czas był zatkany i mam wrażenie że od tamtej pory cały czas mam problemy ze śluzówką właśnie przez to a dziś to przeczytałem i wychodzi na to że mam racje ... jest to możliwe że po kilku latach a nawet kilkunastu dalej mogę mieć problemy przez tą jebana substancję ? 


RE: Porady jak najefektywniej zazywac - Chochlik - 04.11.2022

Dla wzmocnienia ketonów można zarzucić jakiegoś noopepta, ewentualnie cholinę cdp dla wzmocnienia doznań. 

Aczkolwiek to nieco ryzykowne, różnie może się takie połączenie dla móżdżku skończyć.


RE: Porady jak najefektywniej zazywac - Białykot - 04.11.2022

Ja mam ze sobą taki problem ze w prawą dziurę lepiej mnie robi niż w lewą i to już jest wielokrotne sprawdzone nie wiem co może być tego przyczyną być moze brak przegrody nosowej???


RE: Porady jak najefektywniej zazywac - nonoanon - 05.11.2022

Jak miałeś przegrodę nosową usuwaną to faktycznie to może być kwestia tego, w sensie w prawej więcej naczyć krwionośnych masz, a nie tkanki bliznowatej przez co większa ilość się wchłania
Ale lekarzem nie jestem Smile


RE: Porady jak najefektywniej zazywac - DwDPzN - 05.11.2022

Najefektywniej to będzie raz na pół roku


RE: Porady jak najefektywniej zazywac - Beeniepatu - 05.11.2022

dimiliki niestety blona sluzowa nie ma wiecznej zdolnosci do regeneracji. Do tego, w najwiekszym skrocie, jak regenreuje sie, to zasadniczo conajmniej tak dlugo ile byla tyrana. Xylometazolin stosowany przewlekle, na maxa niszczy bo wysusza sluzowke. Takze problemy w doroslym zyciu, moga byc spowodowane nadmiernym stosowaniem kropli w dziecinstwie. Sam jestem tego przykladem


RE: Porady jak najefektywniej zazywac - dimiliki - 05.11.2022

no to musze podziękować starszym za pierwsze ćpanie w życiu