Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Diler ułożył plan awaryjny razem z matką - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Wiadomości (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: Diler ułożył plan awaryjny razem z matką (/showthread.php?tid=1207)



Diler ułożył plan awaryjny razem z matką - SztywnyMisza - 11.10.2022

Diler ułożył plan awaryjny razem z matką. Najpierw ona próbowała spławić policję, potem on zamknął się w pokoju bez klamek

[Obrazek: diler-matka-1-696x653.jpg]

Prawie 70 gramów marihuany ujawnili wołomińscy kryminalni w jednym z domów w Kobyłce. Policjanci zatrzymali 30-letniego właściciela narkotyków, który ukrył je w komodzie. Zaś w szafce kuchennej nad zlewem przechowywał precyzyjną wagę jubilerską. Mężczyzna usłyszał już zarzut dotyczący posiadania znacznej ilości środków odurzających. Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje za to przestępstwo karę pozbawienia wolności od roku do 10 lat.
Do sprawy zatrzymali 30-letniego mężczyznę. Matka zatrzymanego próbowała utrudnić policjantom wykonanie czynności. Najpierw tłumaczyła, że syn jest w pracy, a później nie chciała otworzyć pomieszczenia do przeszukania. Jak się okazało, w zamkniętym pokoju przebywał 30-latek. Mężczyzna chcąc uniknąć zatrzymania wyjął klamkę z drzwi. Jednakże zdradziła go charakterystyczną woń marihuany.

Mężczyzna susz roślinny przechowywał w szufladzie komody. W szafce


[Obrazek: diler-matka-2.jpg]

Niezłe mi to 70g xDD i Plan po chuju Podobno kultowa

Zrodło: Kryminałki.pl


RE: Diler ułożył plan awaryjny razem z matką - furiat - 11.10.2022

wyroki za trawe sa dla mnie rzecza smieszna


RE: Diler ułożył plan awaryjny razem z matką - Szyderca - 11.10.2022

Śmieszny jesteś furiat knago.. a co do posta to jak już się zamknol to mógł to gdzieś wyrzucić czy coś,  a nie chować do komody hah..


RE: Diler ułożył plan awaryjny razem z matką - fiodor - 11.10.2022

Centralnie, schował się i co z tego miało wynikac ? Trzeba było wrzucić w słoik, oblać benzyna, postawić na parapecie za oknem i podpalić haha nie no świruje


RE: Diler ułożył plan awaryjny razem z matką - Beeniepatu - 11.10.2022

Jak zwykle tekst zredagowany na poziomie gazetki szkolnej. Plan awaryjny to wymyslony schemat zachowac w razie wystapienia stosownych okolicznosci. A nie dzialanie na pale, wlasnie bez zadnego planu 😂 Do tego co ma zapach marihuany do wyjetej klamki z drzwi 🤔 Mezczyzna wyjal klamke z drzwi ale zdradzil go zapach marihuany. Zapach marihuany pozwala otwierac drzwi bez klamek??? Kazdy dzien uczy mnie czegos nowego


RE: Diler ułożył plan awaryjny razem z matką - horsii - 12.10.2022

Genialny plan awaryjny, zamknać sie z tematem i siedzieć. 58 = prawie 70... Może znaleźli jeszcze jakies łodygi i mu doliczyli a na zdjęciu nie ma Podobno kultowa


RE: Diler ułożył plan awaryjny razem z matką - wwojtuss - 13.10.2022

mistrz zbrodni, polski el chapo i escobar w jednym pod wzgledem planowania i logistyki 

zachowanie dziecka typu zaklada rece na uszy, sklada sie w kulke i drze morde "lalalala nie slysze was" XDD


RE: Diler ułożył plan awaryjny razem z matką - Pazyfea - 13.10.2022

Ja bym na szybkości zjaral te 70g Podobno kultowa


RE: Diler ułożył plan awaryjny razem z matką - furiat - 13.10.2022

(13.10.2022, 11:22)Pazyfea napisał(a): Ja bym na szybkości zjaral te 70g Podobno kultowa

no nie wiem czy na szybkosci chyba ze na alfie Big Grin

Miales przerwe robic