Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Klorazepat - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Benzodiazepiny (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=51)
+--- Wątek: Klorazepat (/showthread.php?tid=1211)

Strony: 1 2


Klorazepat - UltraKsiężyc - 13.10.2022

TRANXENE 10mg kapsułki
Lek zawierający substancję czynną klorazepam należy do grupy benzodiazepinami
Działanie,które ma wykazywać to zmniejszenie napięcia mięśni szkieletowych, napady lękowe uspokajające i nasennne, przeciwdrgawkowe
A moje pytanie brzmi czy ktoś miał do czynienia z danym lekiem i odczuwał negatywne skutki typu pobudzenie zamiast uspokojenia, problemy z zasypianiem a dokładnie w dzień senność a w nocy pobudzenie,agresja i ogólnie taka zamuła,powtarzanie czynności kilka razy jednej i tej samej dodam,że wcześniej nie miałem takich objawów stosując ogólnie benzo.Miał może ktoś taką sytuację? Jak sobie radzić? Odstawić czy zna ktoś może jakieś inne metody?


RE: TRANXENE 10mg kapsułki - horsii - 13.10.2022

Klorazepat nie klorazepan Smile
Po benzodiazepinach można mieć czasami tzw. reakcje paradoksalne, będące przeciwieństwem tego jak mają działać - pobudzenie, bezsennosć, ale to zdarza sie niesamowicie rzadko, tym bardziej jak braleś juz wcześniej inne benzo i nie miałeś takich problemow a teraz.. bierzesz jakieś inne leki teraz? Ćpiesz coś?
Maniek zmien tytuł wątku na "Klorazepat" dla ścislosci


RE: TRANXENE 10mg kapsułki - UltraKsiężyc - 13.10.2022

horsii  No tak masz rację te leki chyba,wpływają na mnie średnio i przekręcam nazwy więc proszę również Maniek o poprawienie mojego błędu. Nie nie ćpam nic aktualnie jestem czysty od jakiś dwóch tygodni ta wiem,krótki okres czasu,ale pisze jak jest


RE: TRANXENE 10mg kapsułki - Kajabuza - 13.10.2022

Dawid dostawał to od lekarza jak miał problemy z alkoholem, a raczej jak odstawiał. Na trzęsawki i omamy poalkoholowe. Łatwiej mu się zasypiało po tym.


RE: TRANXENE 10mg kapsułki - fiodor - 13.10.2022

Taki słabszy diazepam, lepiej mieć niż nie mieć w apteczce, zawsze może się przydać


RE: TRANXENE 10mg kapsułki - horsii - 13.10.2022

UltraKsiężyc i leków innych nie bierzesz rozumiem? 
A sam z siebie masz jakieś problemy z agresją (bez pomocy lekow)?


RE: TRANXENE 10mg kapsułki - Beeniepatu - 13.10.2022

UltraKsiężyc abstrahujac od Twoich problemow zyciowych, to z tego co piszesz i tu i w innych watkach, wyglada, za masz problemy z ukladem nerwowym.


RE: TRANXENE 10mg kapsułki - UltraKsiężyc - 13.10.2022

horsii  Beeniepatu sprawa jest skomplikowana lekko ogólnie nie mam problemów z agresją.Mam jedynie lekkie zaburzenia lękowe spowodowane trudnym dzieciństwem tak to ujme. Leczyłem się w sumie rożnymi lekami chodziłem od psychiatry do psychiatry i objawy ustały aktualnie dostałem leki jakie dostałem wyżej wymienione i pojawiły się skutki uboczne typu agresja itp


RE: Klorazepat - UltraKsiężyc - 14.10.2022

Dziękuję za zmiene nazwy na poprawną

Jednak odstawiam ten "lek"bardziej to on mi szkodzi niż pomaga.Nie wiem czy to kwestia reakcji mojego organizmu czy inna przyczyna.Dodam,że staram się spożywać regularnie posiłki, być aktywny fizycznie fakt jest to jazda na rowerze tylko no,ale zawsze coś


RE: Klorazepat - Pazyfea - 15.10.2022

Co trzeba powiedzieć by taki lek przepisali?