Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Limit dobowy na posty. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: DOPAL.ORG (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Pomysły i sugestie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Limit dobowy na posty. (/showthread.php?tid=1218)

Strony: 1 2 3 4 5 6


Limit dobowy na posty. - Szatan69 - 14.10.2022

Limit dobowy na posty aby nie nabijać spamu na nagrody.


RE: Limit dobowy na posty. - Yalasek - 14.10.2022

Haha brachu droga do sampla jest długa.. Nie przedłużaj że jej Jeszcze :p. 

Trzeba dokręcać śrubę, jak jest natchnienie to taka blokada nie pomoże a przeszkodzi pomyśl też w ten sposób Smile


RE: Limit dobowy na posty. - Maniek - 14.10.2022

Te pomysły odnośnie nagród widzę, że coraz "lepsze" i coraz "ciekawsze"...

Limit postów na dobę? Może jeszcze zrobimy limit czasowy możliwości bycia zalogowanym na forum? Podobno kultowa


RE: Limit dobowy na posty. - Scott - 15.10.2022

To by wykluczało wszystkie założenia  uniwersum forum, tu musi być tłoczno głośno i merytorycznie🤨


RE: Limit dobowy na posty. - Beeniepatu - 15.10.2022

Scott no ale za bardzo merytorycznie nie jest ostatnio 🤔


RE: Limit dobowy na posty. - Szatan69 - 15.10.2022

Wchodze na forum a tam jakis c8 4s albo cbs. 28 powiadomień narobil mi xD


RE: Limit dobowy na posty. - UltraKsiężyc - 15.10.2022

Trochę przesada,nie każdy jest tutaj dla nagród są osoby,które interesują się RC np zauważyłem tutaj taka jedna osoba i widać,że udziela się w celu rozwijania forum a nie dla nagrody a,że zostanie nagrodzona jego aktywność to już druga sprawa
Edit: Kilka zapomniałem o kilku osobach głównie jedna osoba utkwiła mi w pamięci


RE: Limit dobowy na posty. - paradise - 15.10.2022

Bacznie obserwujac forum mysle, ze limit dobowy bylby najbardziej okej, unikniemy wszelakiego spamu. Zamierzam sie z spolecznoscia zzyc, ale pisanie OH, AH, EM jest ponizej krytyki.


RE: Limit dobowy na posty. - furiat - 15.10.2022

(15.10.2022, 07:00)UltraKsiężyc napisał(a): Trochę przesada,nie każdy jest tutaj dla nagród są osoby,które interesują się RC np zauważyłem tutaj taką jedną i widać,że udziela się w celu rozwijania forum a nie dla nagrody a,że zostanie nagrodzona jego aktywność to już druga sprawa

Tez zauwazylem takiego usera pozdrowienia dla pudzilli


RE: Limit dobowy na posty. - Szyderca - 15.10.2022

Jebac limit po prostu debile będą debilami i będą spamować hehe nie ma na to reguły. Co że limit zrobią to co kazdy bedzie mieć po tyle post czy jak ? Bo niech zrobią na dzień limit 20 post to przecież taki kajabuza dla niego czy innych to jest 5min roboty heh i każdy kto jest aktywny i odpisuje na poty tez by dziennie te 20 postow napisał,  jeśli jest aktywny. To trochę mija się z celem,  tylko jedynie zyskają tacy co malo aktywni i wejdzie na 5 min jebnie max post na dzień i tak co dzień... bez sensu! Ja jak mam czas to odpisuje ludzia i nie zwracam czy napisalem 10 post czy 100 , to zależy ile mam czasu by poświęcić na forum itp, a jak ktoś żyje spamem i sample to już nic na to sie nie poradzi.