Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Limit dobowy na posty. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: DOPAL.ORG (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Pomysły i sugestie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Limit dobowy na posty. (/showthread.php?tid=1218)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Limit dobowy na posty. - Maniek - 05.11.2022

(03.11.2022, 07:17)kot_kreskowy napisał(a): Doprawdy?

To wytłumaczcie mi dlaczego @"Kaja Buza"  oraz Yalasek dostali knebel w gębę w postaci bana na reputację? Czy to jest ten brak cenzury, o którym mówicie?
Takie zamykanie komuś gęby jest cenzurą jak się patrzy i nie powinno mieć miejsca. A już wogule TU.
Od siebie też dodam, że zamiast szukać dziury w całym, to się lepiej weźcie za pisanie recek a nie tylko szukacie wszędzie problemu.
Kurwa, odwieczna gównoburza w dwóch tematach, nagrody i reputacja.
Za robotę się weźcie😎

Już Ci tłumaczę, choć nie powinienem tego robić, bo nie tłumaczę się ze swoich działań na forum przed użytkownikami. Natomiast gdy znasz "prawdę" tylko z jednej strony, zatem trzeba to sprostować.

Otóż Kaja Buza dostał "knebel" jak to nazwałeś w postaci braku możliwości przyznawania reputacji innym użytkownikom dlatego, że dwa razy odjebał manianę i siedział przez godzinę czy dwie i napieprzał jednej osobie około 150 ujemnych punktów reputacji. Ta sytuacja powtórzyła się dwa razy w dość krótkim czasie. Dostał za pierwszym razem ostrzeżenie, że jeszcze raz takie zachowanie i dostanie bana. Niedługo potem wykorzystał chwilowy błąd w działaniu silnika forum i zrobił dosłownie to samo przewinienie za które dostał wcześniej ostrzeżenie. Poszedłem mu na rękę i nie dostał bana, tylko czasowe ograniczenie wręczania innym reputacji. Gdybym był mniej pobłażliwy i bardziej sprawiedliwy powienien dostać bana. kot_kreskowy znając teraz sprawę, którą dokładnie przedstawiłem nadal będziesz pieprzyć za przeproszeniem o jakimś kneblowaniu czy zamykaniu ust? Najpierw wypadałoby zapoznać się całkowicie ze sprawą, a nie znać ją z jednej strony i robić męczenników z tych dwóch użytkowników. Gdyby tak było, jak piszesz, że jest jakaś cenzura i knebel to zamiast tego dostałby jeden i drugi bana na dłuższy czas - wtedy mógłbyś mówić o jakiejś cenzurze itp.

Jeśli chodzi o Yalaska to dostał on podobną karę za robienie multikonta, pobieranie z tego konta sampli, za dodawania sobie reputacji z tego konta, za robienie wszystkich w chuja, że to niby jego ziomek, za kłamanie nawet w przypadku, gdy już mieliśmy 100% dowody, że to jego multikonto. Za takie zachowanie powienien wylecieć z hukiem i sobie sępić darmowe sample na dopku i na tej podróbce różowego forum. Poza tym ten użytkownik wyraźnie napisał, że on siedzi tylko na tych forach na których można wyrwać darmowe sample... tak więc tego...

Kary są nałożone tymczasowo, więc wszystko zależy od dalszwego zachowania na forum tych dwóch użytkowników.


To wszystko co miałem do powiedzienia w temacie. Proszę więcej nie pisać w tym wątku o sprawach nałożonych kar na innych użytkowników, bo raz, że to nieodpowiedni do tego wątek, a dwa, bo wszystko zostało w tej kwestii powiedziane i tym samym sprawa została całkowicie wyjaśniona. Wszystko co jest spamem/offtopem zostanie usunięte.


RE: Limit dobowy na posty. - dimiliki - 05.11.2022

I tak powinno być 
Za takie robienie w konia i głupie zabawy ban proste ! Pewnie wielu z was nawet nie wie dlaczego to forum powstało . Ilu z was wszystkich naprawdę interesuje się tym co się tutaj dzieje . Pomaga IE w segregacji forum ? Bierzecie pod uwagę czy dana treść jest w odpowiednim dziale ? Usterki itp ? Ile z sugestii było trafne a jak trafne to czy zdają egzamin w ten sposób też się można wykazać . Ja nawet nie wiem ile plusów rozdaje minusy naprawdę rzadko lubię to społeczność i mimo że na początku pewne osoby zrobiły na mnie negatywne wrażenie przekonałem się że są ok 
Maniek ma napewno wygniecione palce od klawiatury od forum i na starość będzie ślepy ciekawe czy się chłop dorobi emerytury 😁
Co do nagród to są zajebiste i jeszcze mogę sobie wybrać co chce ! Sztos ! 
I tak najbardziej jestem zadowolony z koszulki Podobno kultowa

Byłem też na różowym jednak tam nie miałem kontaktu z ludźmi tutaj jednak mnie wciągało i wciąga dalej kiedy mam czas to tutaj wchodzę . Jakoś bardziej mam zaufanie właśnie z tego względu że nie ma usuwania postów . Bo jak napisałem coś negatywnego np na dopku to odrazu usunięte pierdolone wały już tam nawet nie zaglądam  ku wolności słowa zero limitów i oby forum rosło i żyło jak najdłużej.Zdrowie!


RE: Limit dobowy na posty. - Szyderca - 05.11.2022

Że jeszcze ten temat jest kręcony hehe , dimiliki zgadza się jebac dopek tam to cwelownia 0 wyrażania opini .. nawet nie chce mi się przypominać o tym kurestwie hehe Podobno kultowa


RE: Limit dobowy na posty. - Kajabuza - 05.11.2022

Maniek zaraz, zaraz. Taka sytuacja zdarzyła się raz. 😃 
Swoją drogą to jest 15 minut, żeby komuś tak zminusować profil. Zresztą uj w tę punkty. SZCZERZE? Już bez spiny, obrażania itd. gdyby nie pudzilla to serio moim zdaniem ta punktowa rywalizacja mogła by być ZABAWNA i traktowane te punkty z przymrużeniem oka, ale z powodu właśnie pudzili to się stało jakaś kwestią życia i śmierci. 🙂 
PS. JA JUŻ PISAŁEM, że moje punkty mozna przelać jemu i tyle. Swoją drogą dlaczego on jak mi zabierał to było ok? Bo afer z tego nie robiłem 😃 PS. TE 200 PUNKTÓW TO BYŁO ZLECENIE ZA MINUSA ZA POST PROPSAMI ALFY ESCO. Taka fucha. 😎



RE: Limit dobowy na posty. - Maniek - 05.11.2022

Taka sytuacja zdarzyła się dwa razy, bo jest to wszystko zapisane w silniku forum. To, że masz krótką i wybiórczą pamięć to już nie moja wina. Pudzilla nie dawał nikomu po 150 czy więcej minusów w ciągu "chwili" - to jest zasadnicza różnica, między tym, że dał Tobie kilka minusów za jakieś spam-posty, a tym, że Ty po złości dałeś mu 150 czy więcej minusów w ciągu kilkunastu minut.

KONIEC TEGO TEMATU - następne posty, które nie są na temat "limit dobowy na posty" - USUWAM. Także nawet nic w tym wątku nie odpisuj na temat kar czy punktów reputacji. Sytuacja została rozwiązana, a Ty znowu siejesz gówno burzę, nie wiadomo po co. Nikt nie ma jakoś problemu z tymi śmiesznymi punktami reputacji tylko Ty i Pudzilla.


RE: Limit dobowy na posty. - Krysztalozerca - 20.12.2022

Bez sensu. Kazdy bedzie mial limit np 5 postow dziennie i kazdy napisze po 5 postow. Jak wybrac 1 miejsce?


RE: Limit dobowy na posty. - C84S - 22.12.2022

Ograniczenia są dla mas, nie dla nas  Tongue 
Jak ktoś akurat ma wkrętkę na pisanie, to niech pisze ile mu żywnie się podoba.


RE: Limit dobowy na posty. - Matrix - 22.12.2022

Tylko i wyłącznie UNLIMIT


RE: Limit dobowy na posty. - Twilight Sparkle - 27.02.2023

Zwolnij szatanie, nie codziennie mam wenę ;___: