Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Sex "zabgrejdowany" ;) - co polecacie? - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Hydepark (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=45)
+--- Dział: Luźne tematy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=47)
+--- Wątek: Sex "zabgrejdowany" ;) - co polecacie? (/showthread.php?tid=1220)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Sex "zabgrejdowany" ;) - co polecacie? - Shavet - 13.12.2022

(13.12.2022, 22:18)Lady Giwera napisał(a): Yalasek slusznie poruszyłeś kwestię. Czy używanie wpływa na poziom testosteronu u mężczyzn?

Brak snu = sie niski teść więc wnioski wiadomo jakie
Marihuana blokuję przysadkę wiec również obniża
Generalnie kazdy jest inny i inaczej reaguje


RE: Sex "zabgrejdowany" ;) - co polecacie? - Beeniepatu - 13.12.2022

Shavet ostatnio w badaniach trend sie odwraca. Negatywny wplyw THC na poziom testosteronu to badania z lat 80. W 2017 w Danii i w 2020 w USA badania wykazaly, ze wplyw THC moze zwiekszac poziom testostetonu. A w ogole to nie chodzi tu o przysadke, tylko dzialanie THC na uklad kannabinoidowy i endokannabinoidowy - a dokladnie receptory CB1 i CB2 😎


RE: Sex "zabgrejdowany" ;) - co polecacie? - KiszczaK - 22.01.2023

Najlepdzy na trzeźwo,dragi psują zabawę


RE: Sex "zabgrejdowany" ;) - co polecacie? - Lifeisbrutal - 30.01.2023

Polecam 3cmc od Escobara u mnie sprawdza się najlepiej do takich akcji,ewentualnie mefa i jest ogień 🔥😎


RE: Sex "zabgrejdowany" ;) - co polecacie? - KiszczaK - 30.01.2023

Tylko wyłącznie seks na trzeźwo jest pełnym satysfakcjonującym aktem zbliżenia. 
Pełna przyjemność i świadomość czerpania przyjemności, sprawia że człowiek jest szczęśliwy i pełen energii.


RE: Sex "zabgrejdowany" ;) - co polecacie? - Lifeisbrutal - 30.01.2023

KiszczaK Owszem seks bez dragów jest zajebisty,ale po jeszcze lepszy.Są gusta i guściki nie ma co dyskutować.Są pary z długoletnim stażem i dragi podkręcają ich zbliżenie 🙂


RE: Sex "zabgrejdowany" ;) - co polecacie? - KiszczaK - 30.01.2023

Jestem po długoletnim stażu wpierdalania RC, i szczerze zrobiło się coś takiego jak "spiny"  i chore akcje, psychika nie jest ta żeby niilo czas na oddawaniu przyjemnością się, była satysfakcji kcjonujaca.

Więc stąd Kiszczak już nie lubi RC, wybrał przyjemność znacznie przyjemniejszą Smile

Teraz sporadycznie benzo a oxy też raz na miesiąc nie pogardzę


RE: Sex "zabgrejdowany" ;) - co polecacie? - RaeminGhos - 30.01.2023

Trzeba wałkować do znudzenia, lepiej na trzeźwo, chemsex uzależnia i już zwykły sex nie sprawia tyle radości, o ile w ogóle.
Natomiast odpowiadając na pytanie to przyjemnie jest po 3mmc


RE: Sex "zabgrejdowany" ;) - co polecacie? - Beeniepatu - 30.01.2023

Trzeba to Ci plusa dawac za to jak wnioski wyciagasz. Cieszy mnie to bardzo, powiem Ci szczerze. Ze to wlasnie Ty, tak stawiasz sprawe. Fajnie 💪


RE: Sex "zabgrejdowany" ;) - co polecacie? - Czeslawo - 31.01.2023

Dla mnie z obecnych RC'ków najbardziej  do seksu pasuje nepik. Robi ze mnie  "zwierzaka" Big Grin i nie upośledza "szabli " jak np. fetka.
 Partnerka po tym specyfiku przekracza kolejne bariery.  Heart