Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Sex "zabgrejdowany" ;) - co polecacie? - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Hydepark (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=45)
+--- Dział: Luźne tematy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=47)
+--- Wątek: Sex "zabgrejdowany" ;) - co polecacie? (/showthread.php?tid=1220)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Sex "zabgrejdowany" ;) - co polecacie? - KiszczaK - 20.02.2023

Do seksu dobrego wystarczy trzeźwa partnerka i i fantazja która jest perwersyjna,ale wtedy zabawa i podniecenie jest kosmiczne. Chemsex odpada,wiem jak trudno wrócić do tradycyjnego  seksu i czerpać przyjemność bez tego sztucznego libido. Musialo trochę to potrwać i w końcu możemy cieszyć sie z łóżkowych zabaw na trzeźwo.
Wrażenia niesamowite,a i odczucia piękne.
Ogólnie to życie się zmieniło bez częstego spożywania RC,połtora miesiąca przeleciało,może nagroda wpadnie to chętnie spróbuję


RE: Sex "zabgrejdowany" ;) - co polecacie? - Beeniepatu - 20.02.2023

KiszczaK nielogiczny jestes. Jak sprobujesz, to juz po tym super seksie masz. Nie probuj. Nie wal, i wciaz ciesz sie magia


RE: Sex "zabgrejdowany" ;) - co polecacie? - DissoEnjoyer - 20.02.2023

(20.02.2023, 21:51)KiszczaK napisał(a): Do seksu dobrego wystarczy trzeźwa partnerka i i fantazja która jest perwersyjna,ale wtedy zabawa i podniecenie jest kosmiczne. Chemsex odpada,wiem jak trudno wrócić do tradycyjnego  seksu i czerpać przyjemność bez tego sztucznego libido. Musialo trochę to potrwać i w końcu możemy cieszyć sie z łóżkowych zabaw na trzeźwo.
Wrażenia niesamowite,a i odczucia piękne.
Ogólnie to życie się zmieniło bez częstego spożywania RC,połtora miesiąca przeleciało,może nagroda wpadnie to chętnie spróbuję


Moim zdaniem, niesamowity seks daje prawdziwa miłość. Bez żadnych ogródek, kłamstw, innych dewiacji - PRAWDZIWA. O taką ciężko, no ale cóż, mamy czasy badoo/tindera, gdzie miejsce jest tylko na jednorazowe przygody. Cieszę się, że rzuciłeś RC - te wykolejone medyczne eksperymenty, masz za tu u mnie szacunek chłopie. Tak trzymaj, bo to duży krok - nie tylko ku łóżkowych sprawach, ale również życiowych Wink .

Kiszczak, jeszcze raz powtórze - szacun, i tak trzymaj. Nie bądź testerem... Nuta dla Cb:




RE: Sex "zabgrejdowany" ;) - co polecacie? - KiszczaK - 08.03.2023

DissoEnjoyer  sprawa wygląda tak,że dotychczasowe ćpanie odeszło do lamusa.Tu masz rację,zgadza się.
Ale jeśli jakiś euforyk raz na miesiąc jeden giecik lub dwa,np 3vmc się nadarzy to można zakosztować.
Stymulantów RC nie dotykam i nawet nie ciągnie mnie do tego...
A dlaczego....?
Bo życie wygląda inaczej niż poschizowane dni,poschizowany seks,poschizowany całokształt
Zezwierzęcenie i nachalność na dupcing znikła,pozostała ochota na seks kulturalny Smile


RE: Sex "zabgrejdowany" ;) - co polecacie? - GlasshanD - 08.03.2023

Wielu łączenie ze mną jest i pozostanie alfowo stimowym  zakładnikiem bez którego  emocjonujący sex raczej już nie istnieje i co więcej  układ ten pasuje obu stronom bo czerpią z niego dziką przyjemność   Podobno kultowa , niemniej miło  czytać że Tobie  KiszczaK   udało sie oszukać oguem całe to stimowe przeznaczenie  Podobno kultowa
i znowu odnajdujesz  radość z jak to ująłeś
"kulturalnego seksu ".


RE: Sex "zabgrejdowany" ;) - co polecacie? - sebekx9 - 08.03.2023

Mdma/cmc/mmc + gbl/ghb/bdo 
Ewentualnie 5 meo mipt niższa dawka


RE: Sex "zabgrejdowany" ;) - co polecacie? - PUDZILLA - 08.03.2023

nie wiem czy już o tym tutaj pisałem, ale dla mnie najlepszy afrodyzjak jaki w życiu testowałem to było słodkie wino, nie wiem czy na mnie, na nią albo na nas tak to działało, ale pamiętam ten dzień jakby to było tydzień temu, 8 butelek carlo rossi od obiadu do wieczora, ekstra było Podobno kultowa króliki hehe


RE: Sex "zabgrejdowany" ;) - co polecacie? - Beeniepatu - 08.03.2023

PUDZILLA pisales o winie. To jest jednak wciaz zwiazane z naturalna przyjemnoscia - z perspektywy reakcji zachodzacych w momencie orgazmu. Alkohol w takiej postaci pobudza chec bliskosci. Smialosci do obcowania i braku leku, ze nie da sie np. rady zaspokoic potrzeb partnera, co jest powszechnym problemem u par. Daje luz. Nie zmienia poziomu odczuwania przyjemnosci na poziomie zmian zachodzacych w mozgu. Po alkoholu nie odczuwasz orgazmu w sposob spotegowany poprzez dzialanie substancji. Luz w obcowaniu pozwala czerpac naturalna przyjemnosc.