Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Sex "zabgrejdowany" ;) - co polecacie? - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Hydepark (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=45)
+--- Dział: Luźne tematy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=47)
+--- Wątek: Sex "zabgrejdowany" ;) - co polecacie? (/showthread.php?tid=1220)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Sex "zabgrejdowany" ;) - co polecacie? - Beeniepatu - 09.11.2022

daniel776 2cb-fly to dla ogarniajacych testerow, ktorzy nie oczekuja od substancji bycia przede wszystkim afrodyzjakiem. No i nie daj boze ktos lyknie bromowazke 😎


RE: Sex "zabgrejdowany" ;) - co polecacie? - tome3eqkks - 09.11.2022

(09.11.2022, 10:49)beeniepatu napisał(a): daniel776 2cb-fly to dla ogarniajacych testerow, ktorzy nie oczekuja od substancji bycia przede wszystkim afrodyzjakiem. No i nie daj boze ktos lyknie bromowazke 😎

Bromoważka? co to?


RE: Sex "zabgrejdowany" ;) - co polecacie? - Beeniepatu - 09.11.2022

Tak naprawde to koledze chyba wlasnie chodzilo bromowazke - 2c-b-fly😎 Psychodeliczna substancja, niektorych potrafi dobrze zabrac - jakby zmieszac MDA z mescalina. Dawkowanie male. Dosc smialo polecac to do sexu 😎 Szczerze to nie doczytalem. Juz 2cb jest na tyle chimeryczne, ze tester powinien znac reakcje na siebie - zwiekszenie dawek co 5mg potrafi zupelnie zmienic profil fazy - z podobnej do MDMA w ta na LSD na przyklad.


RE: Sex "zabgrejdowany" ;) - co polecacie? - daniel776 - 09.11.2022

2cb fly a ważka to dwie różne substancje z tego co wiem,miałem na myśli dokładnie to co napisałem


RE: Sex "zabgrejdowany" ;) - co polecacie? - Beeniepatu - 09.11.2022

No wlasnie na tym polega caly problem z tym. Bromowazka bywa sprzedawana wlasnie jako 2c-b-fly - i dlatego trafila na pierwsze strony gazet. Niestety nie wiadomo co faktycznie lata pod ta nazwa - a roznice w dawkowaniu powoduja problemy natury licznych, odnotowanych zgonow 😎 Zabawy substancjami 'fly' w nazwie, to podobny problem co ten z euty i efylonem. Trzeba uwazac. Osobiscie nie polecalbym, zwlaszcza by glownie myslec o uzywaniu tego jako booster to doznan seksualnych


RE: Sex "zabgrejdowany" ;) - co polecacie? - daniel776 - 09.11.2022

ja korzystałem z tabletek od LL w kolorze zielonym,deklarowane 10mg
i tylko stąd bym wziął ponownie,myślę że LL można w pewnym stopniu zaufać,oczywiscie zawsze jest ryzyko,jak to przy narkotykach
a co do podejścia do substancji to się z Tobą zgodzę,nie dla każdego cmcjada taka zabawa


RE: Sex "zabgrejdowany" ;) - co polecacie? - tome3eqkks - 09.11.2022

Pier*ole te wszystkie gówna , póki korzeń staje trzeba walczyć a jak się zmęczy odczekać chwilkę i dalej do boju Big Grin


RE: Sex "zabgrejdowany" ;) - co polecacie? - Beeniepatu - 09.11.2022

tome3eqkks jest to zdrowe podejscie do tematu


RE: Sex "zabgrejdowany" ;) - co polecacie? - tome3eqkks - 10.11.2022

(09.11.2022, 15:25)beeniepatu napisał(a): tome3eqkks jest to zdrowe podejscie do tematu

Czasami 🤣


RE: Sex "zabgrejdowany" ;) - co polecacie? - Beeniepatu - 10.11.2022

tome3eqkks  ja jestem w takim wieku i z takim bagazem, ze dla mnie 'czasami' w zupelnosci wystarcza 😁