Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Benzo-Detox - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Zdrowie i detoks (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Wątek: Benzo-Detox (/showthread.php?tid=1222)

Strony: 1 2 3 4 5


Benzo-Detox - UltraKsiężyc - 15.10.2022

Przeglądając wątki nie zauważyłem akurat takiego i pytanie głównie tyczy się mojej osoby,ale może i komuś w podobnej sytuacji pomoże.Mianowicie jak nazwa wątku
Benzo-Detox
Mam kilka pytań :
Dzisiaj mija pierwszy dzień jak totalnie bez jakiegokolwiek benzo ogólnie czuje się chujowo,bóle głowy itp
I czy ktoś zna może jakieś naturalne metody na wyciszenie lepsze samopoczucie i przetrwanie tego czasu? Oprócz melisy bo tego to już tyle pije a nic nie daje...mam też środki zawierające cbd,ale czy to coś da?


RE: Benzo-Detox - Szyderca - 15.10.2022

horsii PUDZILLA pomóżcie ziomeczkowi bo wy obcykani w benzo Podobno kultowa jak chce rzucić niech idzie dobrą droga jak wujek Szyderca. Dzięki i pozdrawiam.


RE: Benzo-Detox - UltraKsiężyc - 15.10.2022

Szyderca  może nie rzucić,ale przetrwać chwile kiedy nie mam dostępu i chętnie wysłucham rad kolegów. Aktualnie zajebałem 4tabs metafen w sensie takie tabletki przeciwbólowe dla jasności,meliska i idę w kimono,może po przebudzeniu koledzy coś doradzą


RE: Benzo-Detox - Beeniepatu - 15.10.2022

UltraKsiężyc zasadnicze pytanie z czego schodzisz, z jakich dawek, jak dlugo brane. Czy przewlekle czy doraznie.


RE: Benzo-Detox - ProducentRC - 15.10.2022

Mi pomógł odstawić benzo kratom Red bali w mixie z palonym ziołem, u mnie sprawdził się idealnie po dwóch tygodniach nie na już takiego parcia na to żeby znowu zarzucić benzo


RE: Benzo-Detox - Beeniepatu - 15.10.2022

(15.10.2022, 09:21)UltraKsiężyc napisał(a): Szyderca  może nie rzucić,ale przetrwać chwile kiedy nie mam dostępu i chętnie wysłucham rad kolegów. Aktualnie zajebałem 4tabs metafen w sensie takie tabletki przeciwbólowe dla jasności,meliska i idę w kimono,może po przebudzeniu koledzy coś doradzą

Jak jestes w stanie pojsc w kimono, to znaczy, ze nic Ci wiecej nie potrzeba, tak naprawde. Problemy sa wtedy, kiedy masz bezsennosc z odbicia.


RE: Benzo-Detox - fiodor - 15.10.2022

Kurkumina, b6 do 300mg dziennie, Waleriana krople, tauryna, glutamina, magnez, cynk to tak na szybko. Wszystko ma działanie na GABA/zbija glutaminianu nadmiar


RE: Benzo-Detox - ProducentRC - 15.10.2022

(15.10.2022, 10:37)beeniepatu napisał(a): Jak jestes w stanie pojsc w kimono, to znaczy, ze nic Ci wiecej nie potrzeba, tak naprawde. Problemy sa wtedy, kiedy masz bezsennosc z odbicia.

Dokładnie po prostu to uzależnienie psychiczne występuje i dlatego objawy odstawiania są jakie są w przypadku użytkownika   UltraKsiężyc  gdyby to było poważne uzależnienie bezsenne noce były by normą w ciągu pierwszych dni jeżeli nie wspomogło by się dużymi ilościami zioła.

Edit:12.22
UltraKsiężyc  lepszym rozwiązaniem byłaby wizyta u rodzinnego i posiedzenie że brało się benzo z powodu spraw (prywatnych, rodzinnych) i chce się je odstawić, powiedzieć że prosi się bardzo o jedno opakowanie relanium żeby można było brać to doraźnie i schodzić z dawek benzo. Relanium jest lekkim benzo więc powinien się zgodzić. Tylko jak będzie próbował wcisnąć Ci antydepresanty odmów bo możesz być w jeszcze gorszym stanie niż przed zaczęciem ich przyjmowania.
Powodzenia w odstawieniu, każdy dzień bez traktuj jak sukces i bądź dymny że potrafisz sobie poradzić bez to najbardziej motywuje przez sięgnięciem znowu po benzo, z każdym dniem będzie mniej zauważalne psychiczne uzależnienie


RE: Benzo-Detox - UltraKsiężyc - 15.10.2022

Dziękuję wszystkim za rady Beeniepatu 
 schodzę z benzo jakiego mam pod ręką głównie z lewego źródła udało mi się ogarnąć klony ostatnio i jakieś dobre dwa opakowanie opierdolilem w bardzo krótkim czasie była to kwestia kilku dni.Czy spać mogę normalnie? Tego bym tak nie nazwał właśnie otworzyłem oczy i czuję się jeszcze gorzej niż wcześniej łeb napierdala a brak zażycia benzo objawia się u mne też wpierdalania tyle jedzenia jak za trzech..jem i ciągle czegoś mi brakuje. A odnośnie pójścia w kimono jest najgorzej w nocy budzę się co chwilę bo jakieś pojebane sny mam .A wystarczyła by jedna tabsa benzo i jak ręką odjął.Tak myślę nad relanium dożylnie ale to już SOR tylko hm..co ja mam im powiedzieć w sumie to chyba dobra opcja też nie jest. Jeszcze wczoraj w ciągu jednego dnia dojebałem się resztką klonów tranxene i alpry więc łącznie z jakieś 60 tabs..więc ciężki przypadek


RE: Benzo-Detox - Beeniepatu - 15.10.2022

UltraKsiężyc pamietaj, ze klony maja bardzo dlugie poltrwanie. Chwile potrwa akcja zejscia. Jak byla to jednak tylko jednorazowa akcja, to kilka dni przecierpisz. Bol glowy to standard. Dlatego na skrety po benzo mowi sie, ze sa grozniejsze od opio. Bo generalnie skret po opio chujowy jest, ale nie zabija. Za to skret po benzo potrafi - bo ludzie rozpierdalaja sobie glowy, zeby ich przestala bolec. 
Skoro mozesz zasnac, masz apetyt, to znaczy, ze bedzie git. Do tego jakbyc wysilek fizyczny wlaczyl to byloby jeszcze lepiej. Nie lylaj benzo bo to Ci tylko przysporzy problemow. Nastepne zejscie bedzie gorsze. I tak z kazdym kolejnym