Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Scamy - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Zakupy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Dział: Nieuczciwe sklepy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=19)
+--- Wątek: Scamy (/showthread.php?tid=123)

Strony: 1 2 3 4


RE: Scamy - dekadan89 - 03.07.2022

(24.06.2022, 10:49)Kapitan napisał(a): Macie sprawdzone sklepy w partnerskich to szukacie czegoś nowego a to prawie zawsze okazuje się scamem

Przestań dupić bo padnę trupem  z polewy. Z całym szacunkiem dla partnerskich ale Twoim rozumowaniem widać że w dupie byłeś i gówno zobaczyłeś Podobno kultowa


RE: Scamy - mackbeath - 03.07.2022

(03.07.2022, 05:47)dekadan89 napisał(a): Przestań dupić bo padnę trupem  z polewy. Z całym szacunkiem  dla partnerskich ale Twoim rozumowaniem widać  że w dupie byłeś i gówno zobaczyłeś Podobno kultowa

exactly , there are a lot of good shops outside the forums with high quality


RE: Scamy - inspiron - 03.07.2022

warto czytac forum jedno i drugie i nie nie ma szans na zaden scam Big Grin


RE: Scamy - SztywnyMisza - 03.08.2022

nie wiem po co jakiegos gowna szukacie po internetach  i dajecie sie robic w chuja lepiej wyslijcie mi  Podobno kultowa ja dobrze przeznacze te pieniazki  macie w partnerskich  sklepy legitne i najlepsze Big Grin


RE: Scamy - KACPER - 04.08.2022

na konkurecyjnym forum jest kilka sklepw, ktore sa niedokonca uczciwe Wink 
wiec lepiej pytac, niz bladzic.f


RE: Scamy - horsii - 04.08.2022

nauczcie się kurwa jednej rzeczy, że prawdziwe sklepy nie sprzedają produktów typu "4mmc mefedron", nie sprzedają produktów kolekcjonera z obrazkami produtków ze sklepu kolka, nie mają nazw w stylu fajnedopki.com.pl dopalacze-sklep.com, nie mają strony napisanej przez kretyna (zobaczcie teksty na scamie "magicznedopalacze" - toć to pisało chyba dziecko z podstawówki), nie maja miliarda produktów, nie mają jakichś dziwnych cen w stylu 35zł za 1g clonazolamu (1g clonazolamu to ze 300zł będzie). zanim zrobisz zakupy zapytaj na forum.


RE: Scamy - Marhan - 11.08.2022

A możesz coś konkretnie polecić?? By nie wydawać szmalu w ciemno? 
Bo juz niestety tak się stało. Dlatego tez cudem jestem na tej grupie 🤭😅😩


RE: Scamy - PUDZILLA - 11.08.2022

Marhan wszystkie partnerskie

plus ja od siebie polecam shop funcaps, ja tam czesto sie stołuje

w sumie zależy czego szukasz, te które wymieniłem mają wszystko czego dusza zapragnie


RE: Scamy - Marhan - 11.08.2022

(04.08.2022, 10:32)horsii napisał(a): nauczcie się kurwa jednej rzeczy, że prawdziwe sklepy nie sprzedają produktów typu "4mmc mefedron", nie sprzedają produktów kolekcjonera z obrazkami produtków ze sklepu kolka, nie mają nazw w stylu fajnedopki.com.pl dopalacze-sklep.com, nie mają strony napisanej przez kretyna (zobaczcie teksty na scamie "magicznedopalacze" - toć to pisało chyba dziecko z podstawówki), nie maja miliarda produktów, nie mają jakichś dziwnych cen w stylu 35zł za 1g clonazolamu (1g clonazolamu to ze 300zł będzie). zanim zrobisz zakupy zapytaj na forum.

A możesz coś konkretnie polecić?? By nie wydawać szmalu w ciemno? 
Bo juz niestety tak się stało. Dlatego tez cudem jestem na tej grupie 🤭😅😩


RE: Scamy - Gekon - 12.08.2022

Marhan konkretnie kazdy Ci poleci sklepy z działu parterskiego. Nie da się bardziej konkretnie polecić Ci czegokolwiek xD przejrzyj sobie i wybierz co byś chciał itd. Nie chce być niemiły, ale jeśli to Cie przerasta to może lepiej pozostać przy kontaktach z podwórka lub ogolnie zrezygnować z poszukiwań Tongue