Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Próba Uczuleniowa - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Ogólne dyskusje o RC (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Wątek: Próba Uczuleniowa (/showthread.php?tid=1230)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


Próba Uczuleniowa - Kajabuza - 17.10.2022

Ku przestrodze wrzucam wczorajszą rozmowę z Kolegą. Jaka substancja itd to najmniej istotne, bo tu nie ma reguły. Rozumiem, że ktoś może być kozak i pieprzy te próby, ale częstując kogoś apelowałbym o ostrożność. Nigdy nie wiadomo jak zareaguje dany organizm.
[Obrazek: IMG-20221017-041821.jpg]

[Obrazek: IMG-20221017-040506.jpg]

[Obrazek: IMG-20221017-041651.jpg]

[Obrazek: IMG-20221017-041708.jpg]


RE: Próba Uczuleniowa - Beeniepatu - 17.10.2022

Widze, ze Ci co pomagaja to tez mistrzowie. Co za kretyn insuline podaje... Ja pierdole. Do tego jeszcze wiecej piszcie o dawaniu "na oko". 1/5 zapalki.... Cpajcie dalej bez szacunku do substancji


RE: Próba Uczuleniowa - fiodor - 17.10.2022

Nie mówię o tym przypadku, bo prawie nic nie wiadomo, ale zwykle to tak jest jak ktoś się nie interesuje tym co żre... Aby zeżrec cokolwiek.


RE: Próba Uczuleniowa - Yalasek - 17.10.2022

haha przypomniało mi się ziomek taki jeden z dopka, też samplarz dostał od sanda hexa i kanna ale takie w prochu typ nie jara kanna nigdy wory byly podpisane mazakiem ale gdzieś po chwili to rozmazał i zajebał krechę z tego kanna omylkowo no i kareczka jak to on napisał wtedy siedziałem w pokoju na krześle a nie wiedzałem gdzie jestem matka jego się kręciła po pięterku mówi że fart że nie weszła bo koleś dyntka totalna heh Beeniepatu był to oczywiście nasz koleszka LILL \o/


RE: Próba Uczuleniowa - Beeniepatu - 17.10.2022

fiodor trzeba mowic otwarcie. Ten przypadek wlasnie pokazuje to, o czym napisales.
Yalasek o ile mi wiadomo, to nie jest jedyny przypadek naszego kolegi 😎


RE: Próba Uczuleniowa - Yalasek - 17.10.2022

Rufuz też kilka razy pomylił wory, ale czy to prawda nie wiadomo heh raz nawet pomylił eutylon z cmc ale do tej pory nie wiem jak to mogł zrobić i kapnąć się dopiero jak już zasysnął zbyt dużego sniffa zamiast przerwać odrazu gdy poczuł w nozdrzach coś innego niż się spodziewał ahh


RE: Próba Uczuleniowa - Beeniepatu - 17.10.2022

Jak juz wielokrotnie pisalem, na swiecie jest wiecej idiotow niz inteligentow. Tak zbudowany jest ze swiatow Yalasek


RE: Próba Uczuleniowa - maciej112 - 17.10.2022

Już gdzieś to pisałem, ale zawsze próba uczuleniowa. Najczęściej prędzej czy później każdy się tego nauczy (o ile właśnie zdąży). Ja się nauczyłem po temacie z ulicy po którym za przeproszeniem kuśki 3 tygodnie szukałem tak mnie sponiewierało


RE: Próba Uczuleniowa - UltraKsiężyc - 17.10.2022

Popieram też sobie kiedyś sypnąć piękne dnia mi się udało za dużo na oko i do dnia dzisiejszego pamiętam dokładnie co się działo.Od tamtego momentu waga i kontrola dawek.Więc uczuleniówka zawsze nawet jak już się wcześniej próbowało daną sub.To nie zaszkodzi a w zasadzie może pomóc


RE: Próba Uczuleniowa - horsii - 17.10.2022

Insuline hahahah... z taką ekipą to już lepiej sie przekręcic chyba.