Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Próba Uczuleniowa - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Ogólne dyskusje o RC (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Wątek: Próba Uczuleniowa (/showthread.php?tid=1230)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Próba Uczuleniowa - Ser Pleśniowy - 30.06.2023

u mnie próba uczuleniowa rzadko ma miejsce Smile nawet jak coś nowego wrzucam to i tak nie robię hehe


RE: Próba Uczuleniowa - cxoks543 - 30.06.2023

osobiscie zawsze najpierw robię uczuleniówki plus nie testuję nieznanych mi z nazwy substancji typu nep z czyms sprzedawany jako "feta"


RE: Próba uczuleniowa. - hidden - 29.11.2023

zasadniczo dosc trudny temat zwazywszy na to, ze kazda substancja inna, inaczej sie dawkuje, inaczej dziala.
ja osobiscie stosuje praktyke - 10% albo 5% normalnej dawki najpierw kawalek na skore(zeby sie upewnic ze to nie jakis kwas solny) potem na sluzowke, jak nie widze takich jakby alergicznych objawow to uznaje test za udany.
podzielcie sie swoimi metodami Big Grin


RE: Próba uczuleniowa. - Martin - 30.11.2023

Ratchet Według mnie ,,uczuleniówka" to dawka za mała żeby cokolwiek poczuć, po prostu testy czy nasz organizm nie zachowa się dziwnie z danym tematem.


RE: Próba uczuleniowa. - Szaryno123 - 30.11.2023

Mef123 Najlepiej dawkuj jak ci wygodnie ja bym zaczynal od 100mg w przypadku cmc ale to zalezy od budowy ciala masa itd


RE: Próba uczuleniowa. - Ratchet - 30.11.2023

No i tu zaczyna się problem. Zakładając czysto hipotetycznie że otrzymujemy coś co ma być powiedzmy 3 cmc. Nigdy do końca nie wiemy czy to aby na pewno czysty odczynnik. To jak rąbniemy taką setkę, a to okaże się jakimś innym specyfikiem, to możemy już mieć poważny problem. Dlatego ciekawi mnie, jak ustalić ten najbezpieczniejszy próg. I ile odczekać zanim podejdziemy już prawienie do tematu.


RE: Próba uczuleniowa. - budynmalinowy - 30.11.2023

Ja zarzucam sniffem około 10-20mg max i czekam 2h


RE: Próba Uczuleniowa - wwojtuss - 30.11.2023

>uczuleniowka
>100mg 3cmc
XDDDDD przeciez to juz jest moderate/high dosage dla beztolerkowca, uczuleniowka to powinna byc namiastka dawki substancji, rzedu 5-25mg w przypadku jakichs tam cmckow, ja zbieralem delikatnie puch ze scianek samary i pakowalem do ryja zeby zobaczyc czy to chlor


RE: Próba Uczuleniowa - horsii - 30.11.2023

uczuleniówka to nie jest sprawdzenie jaka jest faza tylko że lekko, tylko sprawdzenie czy nie dostaniesz "uczulenia" - nie wiem kurwa, czy nie dostałeś np 3-ho-pcp zamiast 4f-php... 100mg klefa/metaklefa to jest normalna dawka dla zagraniczniaków. w polsce zresztą też, dla ludzi którzy od 2019 roku nie walą cmc-ków co tydzien. Podobno kultowa


RE: Próba Uczuleniowa - wwojtuss - 30.11.2023

wiadomo, latwo sie mowi o jebnieciu 100mg uczuleniowki kiedy bierzesz temat od zaufanego vendora z dobrymi opiniami i dzialajacego dlugo na rynku, ale inaczej jak bierzesz temacik od sebastiana spod szostki z bloku obok, ktory sam nie wie co sprzedaje, wie tylko ze to KRYSZTAL MORDO, przez przypadek seba dostanie alfe zamiast 3cmc, mniej doswiadczony uzytkownik przeczyta "WAL 100MG NA ROZRUCH" i przez 10h bedzie biegal po pokoju i sie schizowal ze matka idzie z tluczkiem mu najebac bo wie ze jest narkomanem xD