Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Próba Uczuleniowa - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Ogólne dyskusje o RC (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Wątek: Próba Uczuleniowa (/showthread.php?tid=1230)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Próba Uczuleniowa - Beeniepatu - 22.10.2022

Rozumiem doskonale Twoje argumenty i punkt widzenia. Ufasz swojemu doswiadczeniu. Osobiscie nie wiem jak mozna widzac krysztalekt, od razu wiedziec, ze cos jest np MDMA, trojka lub sola morska. Ale ok. Moze masz taka umiejetnosc. Dla mnie, zbyt duza pewnosc siebie potrafi narobic przykrosci.


RE: Próba Uczuleniowa - Szatan69 - 22.10.2022

W wiekszosci miast mefa to chlory mdma jak masz normalnych znajomych latwo poznasz a pixy jak pixy wszystko moze byc wiec zawsze trzeba uważać a feta jak feta wszedzie chujowa


RE: Próba Uczuleniowa - SztywnyMisza - 23.10.2022

to co oni jedli że taka ilość ich pozginala domestosa czy jaki chuj xD?


RE: Próba Uczuleniowa - Beeniepatu - 23.10.2022

Przestan Szatan69 . Nie ma fizycznej mozliwosci ocenic optycznie czy cos jest mdma czy nie. Mozesz miec zaufane zrodlo, z ktorego bierzesz, i wierzyc na slowo. Co jest jaka substancja noze pokazac tylko test. Wlasnie przez takie jak Twoje podejscie do oceny tematu, prawilnego mdma prawie w ogole nie ma na ulicy. Bo za cene mdma mozna ozenic takim "specom" wszystko a do tego taniej. Ponizej zdjecie 3 prawilnych rzutow mdma z pazdziernika. Troszke sie forma rozni, nie?

[Obrazek: 20221023-144246-COLLAGE.jpg]


RE: Próba Uczuleniowa - NO LOVE - 23.10.2022

Panika musiała być kto by chciał trupa na melanżu Smile ja kiedyś pierwszy raz byłam przy padaczce kolegi i chociaż wiedziałam co to to po prostu stres mnie przerósł i pewnie i insuline bym podała w tym osłupieniu nerwem Big Grin


RE: Próba Uczuleniowa - JokerRC - 28.10.2022

Próba uczuleniowa to 5-10 mg, potem 20 mg
Jak tak czasem sprawdzałem


RE: Próba Uczuleniowa - cxoks543 - 03.11.2022

Robię identycznie i nigdy się nie sparzyłem


RE: Próba Uczuleniowa - JokerRC - 05.11.2022

Ja to na ciśnieniu to syp, pyk może z 200 mg i pyk
A potem o Kur.. nieźle wyje..
I taki to błąd (nowicjusza) 🙂 heh


RE: Próba Uczuleniowa - Kajabuza - 05.11.2022

(17.10.2022, 16:16)Maniek napisał(a):
Spaniała akcja ratunkowa ogulnie tu tego.
Tak poza tym, wydaje mi się, że w dzisiejszych czasach niektórzy za bardzo panikują, gdy się pokarają czymś czy nawet w przypadku, gdy lekko mu się puls podniesie podczas fazy. Dużo osób we wcześniejszych latach robiło przypał sobie i sklepom np. karając się kanna i od razu dzwoniąc pod 112. Ja też wiele razy pokarałem się kanna prochem czy nawet zbyt dużą ilością badanego psajko, ale nigdy nie byłem na SORze czy w szpitalu z tego powodu.
.
Maniek rozumiem, że może to Ciebie śmieszyć, bo "akcja ratunkowa" była jaka była. Weź jednak pod uwagę, że dla tych osób które tam były to była niespotykana wcześniej sytuacja, stąd panika, strach i brak racjonalnego myślenia i oceniania sytuacji jak mniemam.
.
Co do wkrętek, schiz itd. oczywiście jeśli sugerujesz, że ziomek se wkręcił. Z tego co wiem ten Gościu nie wkręcał sobie nic, tylko tracił przytomność, jak siadł na krześle to zasypiał (po alfie pihp, dosłownie kilku okruszkach) i ogólnie, raczej nie mógł wówczas opanować tej "wkrętki" chodźby chciał. 🙃 Osoby przy nim były poschizowane na bank.
.
PS. Ja byłem raz na sorze po wezwaniu pogotowia przez kogoś obok. I faktycznie nawet palcem nie kiwnęli w szpitalu, żeby załagodzić stan, jedynie krew pobrali i przeczekałem to. To była schiza spowodowana nagłym NAPIER**LANIEM serca. (ale to nie było kardio jak po hexie czy czymś, to było gorsze x razy) A im bardziej się schizowalem i bałem o zycie, tym bardziej jak mniemam organizm reagował jeszcze większym ciśnieniem i tak dalej i tak dalej... BYŁEM NA SORZE PRZEZ SCHIZĘ! 🙂
.
Beeniepatu tak jak ktoś wcześniej pisał i miał rację. Z tą insuliną no niezbyt mądre to było z tego co piszesz, jednak ZAZNACZAM, że każdy tam był przerażony, że trupa na melanżu będzie miał. Z tego co mówił znajomy jeden z chłopaków, cukrzyk zmierzył tamtemu "umierającemu" cukier we krwi czy coś w ten deseń i miał bardzo niski. W sytuacji w której bał się o życie tego koleżki nie wiele myśląc uznał, że to zrobi. Nie każdy też ma aż taką wiedzę, żeby w każdej sytuacji wiedzieć co należy, a czego nie do końca. Że tak to ujmę. 🙂
.
"Dostał butelkę coli na ryj" chodziło o to, że wypił napój. Z pomocą oczywiście innej osoby, bo sam nic nie mógł zrobić.
.
fiodor maciej112 UltraKsiężyc Beeniepatu SztywnyMisza To ogólnie była Alfa PiHP od Esco. Próba uczuleniowa to dużo tak mi się wydaje przy tym ile ziomek wziął na palcu, kilka małych okruchów, tyle co nic. JAK WIDAĆ - MUSIAŁ BYĆ FAKTYCZNIE UCZULONY. Kilka innych osób waliło normlanie i gitara. 1/5 zapałki, nawet nie mając świadomość, że to Alfa Pihp to dużo? NIEODPOWIEDZIALNE odmierzenie nie mając wagi? 😃
.
horsii cieszę się, bo jak mogę wywnioskować z Twoich postów gdybyś Ty był przy podobnej sytuacji, to byś natychmiast ocenił dokładnie co się dzieje następnie w ciągu minuty kolesia postawił na nogi, dodatkowo komplet badań zrobił i ocenił jak zaawansowaną gość ma skoliozę. 😃 Kur*a to był moment jak wesoła posiadówka zamieniła się w UMIERANIE ZIOMKA. Ja się nie dziwię, że "zgłupieli".
Jesteś Najlepszy!!!
.
Dlatego ogólnie ZAWSZE nakazuję wręcz próby Uczuleniowe przy RC! Smile
.
Pozdrawiam.



RE: Próba Uczuleniowa - Maniek - 05.11.2022

Nie napisałem nigdzie nic na temat "wkrętek" i "shiz" tylko o nadmiernej panice wśród wielu ludzi, którzy używają substancje psychoaktywne. Proszę zatem czytać ze zrozumieniem lub po prostu dokładniej. Panika - to słowo jest kluczowe. Zamiast panikować i robić głupie rzeczy, które bardziej mogą koledze zaszkodzić niż pomóc, warto zasięgnąć jakiegoś info choćby w internecie (hyperreal czy inne tego typu podobne miejsce, tam jest dużo info o różnych przedawkowaniach i jak można pomóc takiej osobie)

A myślisz, że po pokaraniu kanna jakie są objawy? Też można tracić przytomność, tracić świadomość, wymiotować, czołgać się po podłodze i wiele innych. Jakoś nigdy z tego powodu nie widziałem, żeby ktoś ze znajomych wzywał od razu karetkę, po czym pokazywał towar, który kupił w sklepie RC robiąc przy okazji przypał sobie oraz vendorowi. Wystarczy odrobina wiedzy na temat badanej substancji i efektów (również ubocznych) których można się po niej spodziewać by nie panikować.