Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Z matką dilował narkotykami - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Wiadomości (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: Z matką dilował narkotykami (/showthread.php?tid=1236)

Strony: 1 2


Z matką dilował narkotykami - Szatan69 - 18.10.2022

Kilka słoików marihuany, plastikowy pojemnik z amfetaminą, haszysz oraz około 50.000 zł w gotówce zabezpieczyli policjanci z mokotowskiego wydziału kryminalnego w jednym z mieszkań na warszawskim Ursynowie. Balkon zamiast kwiatami był przyozdobiony dorodnym krzewem konopi indyjskiej, rosnącym w doniczce. Do policyjnego aresztu trafił 31-letni mężczyzna oraz pomagająca mu w procederze 50-letnia mama. Oboje usłyszeli zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających oraz nielegalnej uprawy konopi. Na wniosek Prokuratury Rejonowej Warszawa Ursynów mokotowski Sąd zastosował wobec nich środki zapobiegawcze w postaci 2 miesięcy aresztu. Teraz grozi im kara do 10 lat więzienia.


Policjanci operacyjnie ustalili, że 31-latek może posiadać w swoim mieszkaniu znaczna ilość marihuany. Wiedzieli, że mężczyzna może niechętnie zaprosić ich do swojego mieszkania, postanowili więc chwilę poczekać w pobliżu i spotkać się z nim na zewnątrz. Kiedy mieszkająca z nim matka wyszła na spacer z psem, policjanci podeszli do niej, przedstawili się, okazując legitymacje służbowe i wspólnie z nią weszli do środka, żeby się przyjrzeć, czy ich informacja się potwierdzi. Oprócz syna i matki w mieszkaniu przebywała także jego konkubina i roczne dziecko.

Domownicy nie byli skorzy do konwersacji oraz współpracy. W pokoju użytkowanym przez mężczyznę kryminalni ujawnili niewielkie ilości marihuany. W lodówce stało plastikowe pudełko wypełnione do połowy białym proszkiem w postaci amfetaminy. Na balkonie natomiast rósł w doniczce dorodny krzew konopi indyjskich.

Mężczyzna twierdził, że drugi pokój należy do matki. Kobieta mocno zabiegała o to, żeby funkcjonariusze tam nie weszli. Tłumaczyła się wyjątkowym bałaganem, który miał tam panować. Szybko się okazało, że w pokoju był porządek, a prócz niego kilka sików z marihuaną. W trakcie przeszukania policjanci znaleźli i zabezpieczyli łącznie 336 gramów marihuany, 125 gramów amfetaminy, niewielką ilość haszyszu oraz gotówkę w postaci około 50,000 PLN, 20 GBP oraz 15 Euro.

Źródło : kryminalki.pl

[Obrazek: narkotyki-matka-i-syn-warszawa-1.jpg]

[Obrazek: narkotyki-matka-i-syn-warszawa-5.jpg]

[Obrazek: narkotyki-matka-i-syn-warszawa-4.jpg]

[Obrazek: narkotyki-matka-i-syn-warszawa-2.jpg]

[Obrazek: narkotyki-matka-i-syn-warszawa-3.jpg]


RE: Z matką dilował narkotykami - Maniek - 18.10.2022

Hahaha jaki zadowolony na jednym zdjęciu Podobno kultowa


Szatan69 Zawsze jak wrzucasz jakiegoś newsa podaj źródło jego pochodzenia na końcu. No i czcionka też lepiej, żeby była "normalnego" koloru, bo od tego to aż oczy i głowa boli przy czytaniu Podobno kultowa


RE: Z matką dilował narkotykami - eneduerabe - 18.10.2022

Dorodnym krzewem konopii indyjskiej Podobno kultowa
Mam wrażenie że te foty gdzieś widziałem


RE: Z matką dilował narkotykami - Szatan69 - 18.10.2022

Źródło dopisane a ta czcionka u mnie wygląda normalnie 😱 oprócz zmiany koloru który lubie Big Grin

Nie wiem z czego debil sie cieszy 50 tys poszło się jebac i towar. Jak jest takim mózgiem ze towar i kase trzyma w jednej chacie... To do śmiechu nie bedzie jak braknie na wypiski xD

Z tym dorodnym drzewem nieźle dowalili 😂


RE: Z matką dilował narkotykami - eneduerabe - 18.10.2022

To tzw znany każdemu śmiech przez łzy




RE: Z matką dilował narkotykami - Beeniepatu - 18.10.2022

A'propos matek handlujacych dragami, to Bushwick Bill mial tesciowa dobra. Zajebista historia



RE: Z matką dilował narkotykami - SztywnyMisza - 18.10.2022

co w rodzinie to nie zginie 
najważniejsze  cieszyć się z zycia nie ważne w jakiej sytuacji się jest Big Grin


RE: Z matką dilował narkotykami - UltraKsiężyc - 19.10.2022

Czytam,czytam i tak myśle no nie..,ale na szczęście nikt znajomy xD dobrze,że wstawiają te zdjęcia i informacje pewne po części bo człowiek może się upewnić.Szkoda mi w sumie każdego co złapią z czymś bo potrafie się postawić w takiej sytuacji.Ale trochę mnie to bawi chłop 31 lat i z mamusią biznes kręcił xD ale tak to jest jak się pępowiny w odpowiednim momencie nie odetnie


RE: Z matką dilował narkotykami - kot_kreskowy - 19.10.2022

I to się nazywa "rodzinny biznes"😎
Drugsmom i dumny z niej synuś🤣


RE: Z matką dilował narkotykami - Szyderca - 19.10.2022

Wazne że ma fote na pamiątkę z uśmiechem,  ból co stracił przyjdzie późniejPodobno kultowa