Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Wagi - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Pytania i odpowiedzi (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Wątek: Wagi (/showthread.php?tid=1247)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


RE: Wagi - fiodor - 16.11.2022

Taka prawda, jak siedzisz w temacie to wręcz wstyd nie mieć wagi 0,01. Kosztuje mniej niż giet czegokolwiek, więc o czym tu mówić


RE: Wagi - dimiliki - 17.11.2022

Ja rozumiem na oko zrobić 100mg  z 1 g
Ale już nie wyobrażam zrobić 20 mg nie ma lub 10 nie ma huja


RE: Wagi - Kajabuza - 17.11.2022

Przekaz chyba jasny i nie trza tłumaczyć. Dotyczy w sumie każdego RC/Dopalacza, jednak miłośnikom 3/4cmc jeszcze jakoś można "wybaczyć" ten brak wagi 🤔 ale każdy kto wali stymulanty i inne potężniejsze substancje to wiadomo. Rekinom na pożarcie!!! 😎
[Obrazek: IndelibleImmaculateChevrotain-size_restricted.gif]



RE: Wagi - kot_kreskowy - 17.11.2022

Cieszy mnie, że wzrasta świadomość ludzi.
Ale nic tak nie podbija adrenaliny jak laga alfy sypana z wora😎
[Obrazek: 1375-inne-wciaga-kreske.jpg]


RE: Wagi - Beeniepatu - 17.11.2022

Nic nie podbija adrenaliny bardziej, jak sypiesz lage, nie wiedzac co tak naprawde, co masz w worze 😎


RE: Wagi - Kajabuza - 17.11.2022

Nic tak nie "kompromituje" w oczach małolatów - ćpuna z niemal dwudziestoletnim stażem, jak fakt, że zamawiając 3CMC wali uczuleniówkę 10-20mg. 😎
💁🙆🙅



RE: Wagi - Beeniepatu - 17.11.2022

@"Kaja Buza" no i kolejny raz, robisz z powaznej sprawy zart. Do tego, ktory brzmi dla czytajacego, ze przy 3cmc nie trzeba tak robic, bo to glupota... Bo ironia jest skonstruowana w dosc niefortunny sposob.  Naprawde nie myslisz zanim cos napiszesz? Przeczytaj na glos, zanim opublikujesz. Lub spytaj kogos nie w temacie, czy rozumie cos doslownie, czy czyta Ci w myslach. Jeszcze piktografia utwierdzasz, ze takie zachowanie to naprawde kompromitacja. I o ile przy 3cmc jest faktycznie mniejsze ryzyko, to taka alfa od esco, wyglada teraz dokladnie jak 3cmc - pablo, czy bandit, czy guzman. No i co jak samara sie pomyli??? Znow jestes w jakims dziwnym stanie, bo piszesz gdzie popadnie, ale calkowicie bezmyslnie.


RE: Wagi - Kajabuza - 17.11.2022

Beeniepatu a nie uważasz, że równie dobrze ktoś może pomyśleć:
"motyla noga, typ pisze, że ma 20 lat ćpania, a nawet 3CMC uczuleniówki robi, a ja zamawiam chlora i walę od razu 200mg, coś jest na rzeczy?" 
Taki to miało mieć wydźwięk. 
UCZULENIÓWKI ZALECAM NAWET APTECZNYCH LEKÓW JAK NP. KETONALU, BO PIERWSZY RAZ JAK WZIĄŁEM 100 KETONAL, TO STRACIŁEM PRZYTOMNOŚĆ (Poważnie). 

A jako ciekawostkę, znalazłem wczoraj pierwszą jakąkolwiek privnote pisaną do użytkownika Forum. Nie pamiętam o czym pisaliśmy jakieś duperelki, niech nikt nie pyta po co mi takie screeny, ale to jest autentyk który data zrobienia może potwierdzić (że nie dziś, na teraz) który najlepiej oddaje chyba to jak żatrobliwie podchodzę rzeczywiście do tematu używania każdego człowieka. Nawet obcego. 
[Obrazek: IMG-20221117-092945.jpg]

(17.11.2022, 07:42)beeniepatu napisał(a): Nic nie podbija adrenaliny bardziej, jak sypiesz lage, nie wiedzac co tak naprawde, co masz w worze 😎
I dalej. Idąc tym tokiem rozumowania jakiś "krejzol" może pomyśleć, "kur*a, to faktycznie może być fajnie coś w ciemno walić, będzie dreszczyk emocji, będzie ekstra. Następny pakiet od Seby biorę nie pytając co to i gramy z chłopakami w
" kryształową rosyjską ruletkę ". 



RE: Wagi - tome3eqkks - 18.11.2022

(17.11.2022, 08:30)beeniepatu napisał(a): @"Kaja Buza" no i kolejny raz, robisz z powaznej sprawy zart. Do tego, ktory brzmi dla czytajacego, ze przy 3cmc nie trzeba tak robic, bo to glupota... Bo ironia jest skonstruowana w dosc niefortunny sposob.  Naprawde nie myslisz zanim cos napiszesz? Przeczytaj na glos, zanim opublikujesz. Lub spytaj kogos nie w temacie, czy rozumie cos doslownie, czy czyta Ci w myslach. Jeszcze piktografia utwierdzasz, ze takie zachowanie to naprawde kompromitacja. I o ile przy 3cmc jest faktycznie mniejsze ryzyko, to taka alfa od esco, wyglada teraz dokladnie jak 3cmc - pablo, czy bandit, czy guzman. No i co jak samara sie pomyli??? Znow jestes w jakims dziwnym stanie, bo piszesz gdzie popadnie, ale calkowicie bezmyslnie.

Tu się zgodzę że warto najpierw jak doleci gołąb czy uliczny druid przekaże sakwę z magiczną solą sprawdzić odczynnik zaczynając od tzw. uczuleniówki. 


Tak polecam! Żeby później nie było grubo na SORze Podobno kultowa

Ewnetualnie:

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek NIEWŁAŚCIWIE STOSTOWANY (PODKREŚLĘ : NIEWŁAŚCIWIE STOSOWANY) zagraża Twojemy życiu lub zdrówiu!!!


RE: Wagi - Beeniepatu - 18.11.2022

@"Kaja Buza" no problem wlasnie jest z tym, ze piszesz w takim stylu, ze nie brzmi to tak, jak Ty sobie to wyobrazasz.