Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Ilość napisanych postów - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: DOPAL.ORG (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Pomysły i sugestie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Ilość napisanych postów (/showthread.php?tid=1248)

Strony: 1 2 3 4


Ilość napisanych postów - Szatan69 - 23.10.2022

Na liście wygranych da rady dopisywac ile kto napisał postów aby było wszystko przejrzyste dla kazdego?


RE: Ilość napisanych postów - Chochlik - 23.10.2022

Popieram, dobry pomysł, bardzo byłoby to użyteczne rozwiązanie.


RE: Ilość napisanych postów - dimiliki - 23.10.2022

dla mnie to jest nie potrzebne pisze i tak posty jak mam coś do napisania a nie po nagrody jak będzie taki licznik to moim zdaniem zacznie robić się syf bo nabijacze postów będą chcieli za wszelką cenę co tydzień nabić jeszzce więcej zbędnej treści Maniek  PUDZILLA Szyderca


RE: Ilość napisanych postów - Maniek - 23.10.2022

Podzielam w 100% zdanie dimiliki .

Lista nagrodzonych zawsze zaczyna się od osoby, która napisze najwięcej postów i tak leci do samego końca, czyli na końcu listy jest osoba, która napisała najmniej. Jeśli ktoś chce sprawdzić ile ktoś napisał postów, to przecież może sprawdzić wchodząc na profil i zaznaczając kolejne posty patrząc na datę ich publikacji.


RE: Ilość napisanych postów - dimiliki - 23.10.2022

jak ktoś chce iść w tą stronę niech sam sobie policzy jest do tego dostęp


RE: Ilość napisanych postów - PUDZILLA - 23.10.2022

racja, pomysł do kitu

a i tak spamerzy już liczą posty, więc... Podobno kultowa


RE: Ilość napisanych postów - Szatan69 - 23.10.2022

Ciekawe bo kiedys napisalem 45-50 postów i byłem w srodku tabeli xD.
Nie wiem po co minusy jak ktos normalnie pyta xD

Ja chciałbym wiedziec czy nie ma układów na forum i czy wszystko jest uczciwie Big Grin


RE: Ilość napisanych postów - Maniek - 23.10.2022

Napisałeś 40-50 postów, ale weź pod uwagę, że posty z działu Hyde park oraz powitalnia nie są naliczane. Widocznie inne osoby napisały więcej od Ciebie wtedy.

Nie sugeruj tutaj, że ja czy admin jesteśmy nieuczciwi, bo to już jest serio bardzo słabe z Twojej strony...


RE: Ilość napisanych postów - Szatan69 - 23.10.2022

Nie liczyłem hype parku wtedy ani innych działów co nie nalicza Big Grin
Już nawet nie chodzi o moje nagrody  bo robilem przerwy od nagrod i nie mam z tym problemu. Big Grin
Robie sobie wyliczenia teraz i wpadł mi pomysł ze ilość postów by byla przejrzysta dla forumowiczow mnie np ciekawi kto ile w tygodniu postow napisal


RE: Ilość napisanych postów - Maniek - 23.10.2022

Jeśli jesteś ciekawy kto ile napisał postów - to wejdź na dany profil i sprawdź. Nic prostszego.

Nie masz problemu z nagrodami, ale Ty jako jedyny na forum stworzyłeś w bardzo krótkim czasie już kilka tematów, które pośrednio lub bezpośrednio nawiązują do nagród (zwiększenie puli nagród, zwiększenie otrzymywanej ilości nagród przez każdego kolejnego użytkownika na liście i jeszcze kilka innych pomysłów)