Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Ilość napisanych postów - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: DOPAL.ORG (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Pomysły i sugestie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Ilość napisanych postów (/showthread.php?tid=1248)

Strony: 1 2 3 4


RE: Ilość napisanych postów - Beeniepatu - 31.12.2022

Kryszalowicz nie musisz mi sie tlumaczyc. Ja widze jakiej wartosci sa Twoje posty. I to mi wystarczy. Jestem najwiekszym spamerem tu i samplarzem - poznam swojego.  Masz 100%  racji, ze dzial o pomyslach jest po cos. Pomysly jednak dzielq sie na glupie i nieglupie. Tak to juz z pomyslami jest. I pamietaj, ze ja zawsze zabieram glos, kiedy widze, ze ktos gada bzdury, lub mowi cos z czym sie nie zgadzam. Zeby podyskutowac i np. zmienic swoje zdanie. Takze nie jestes jedyny, ktorego posty komentuje. Skoro zauwazyles, ze sie przypierdalam, to znaczy, ze uwazam Twoje posty za:
- co najmniej malo rzetelne
- na tyle interesujace, ze zwrociles moja uwage

No i piszemy 'hojny' jak cos 😎

Sam sobie odpowiedz na pytanie, w ktory zbior wpadles. I to nie jest nic osobistego. Pozdro


RE: Ilość napisanych postów - Krysztalozerca - 31.12.2022

To je poprostu pomijaj jak ci nie pasuja. Bo masz wieksza wiedze o cpaniu i staz w nim? To uwazasz sie za kogoa lepszego? Nie powiedzialbym.. To siedz sobie na forum i sie dowartosciowywuj 
W internecie skoro w realu ci to nie wychodzi


RE: Ilość napisanych postów - PUDZILLA - 31.12.2022

Krysztalozerca zesraj sie jeszcze na rzadko i przyklep gówno rękoma, które piszą te twoje hujposty

"Jesteśmy międzynarodowym forum zrzeszającym szerokie grono badaczy Research Chemicals oraz ludzi, którzy pragną poszerzyć bądź nabyć wiedzę w zakresie RC, a także innych używek." 

tak więc morda w kubeł kapciu i tak, jesteśmy lepsi, bo mamy większą wiedzę i pragniemy się nią z wami dzielić, gdyby nie kilku userów tutaj, to byście nadal opowiadali miejskie legendy typu lewa dziura na serce a prawa do chujwieczego, już sam zapomniałem


RE: Ilość napisanych postów - Krysztalozerca - 31.12.2022

Ty ale moze kultury troche. Ja chcialem byc mily napisalem mu co mi nie pasuje myslalem ze sie jakos dogadamy. A tu kolejny cham pisze. Mozna poprawiac kogos jak ktos zle pisze o czyms ale nie trzeba odrazu cisnac po ludziach. Mi jak cos nie pasuje w kims to sie nie wpierdalam.


RE: Ilość napisanych postów - S-N - 31.12.2022

Jako członek Stowarzyszenia Czytania Komentarzy  jestem tu tylko po to, by czytać komentarze. Proszę, aby komentarze były krótkie i proste. Doceniamy Twój wysiłek na maszynie. Także proszę uważać na ortografię. Dziękuję i życzę miłego dnia!


RE: Ilość napisanych postów - PUDZILLA - 31.12.2022

kultura sie konczy, kiedy do kogos nie dociera po polsku argumentacja Beeniepatu 


po hebrajsku, czy po migowemu mamy tlumaczyc?

end of the topic


RE: Ilość napisanych postów - Beeniepatu - 31.12.2022

Oj Krysztalozerca . Widzisz? Znajdz gdzies w moim poscie choc jedno slowo, ktore swiadczyloby, ze jestem chamem 😎 Odpaliles sie, bo ktos zwrocil Ci uwage, ze interesuje Cie tylko ile ktos ma postow napisanych, zeby go przeskoczyc i wygrac. Czyz nie? Brawo. A to, ze wiem wiecej o cpaniu niz niektorzyz to jest fakt. I wiedz, ze to nie moja wada tylko zaleta. I jestem tu po to, zeby sie ta wiedza dzielic. Bo jak gadasz bzdury, to przynajmniej jest ktos, kto to wyprostuje. Zeby jakis dzieciak nie uwierzyl w bajki jakie niektorzy potrafia tu opowiadac. Masz opcje 'ignore' - mozesz mnie ignorowac. Ja tego nie uzywam wobec nikogo. Zeby miec szanse dyskutowac, dzielic wiedza, ale i uczyc sie czegos nowego. Nie spinaj sie tak bo to zupelnie niepotrzebne. Naucz sie korzystac z krytyki - bo z mojej strony nigdy nie jest ona z dupy i 'ot tak' 🥳


RE: Ilość napisanych postów - Maniek - 31.12.2022

Niebawem nagrody za aktywność będą już tylko miłym wspomnieniem i przeszłością , więc dużo osób będzie miało z głowy dylemat odnośnie ilości napisanych postów w ciągu tygodnia.


RE: Ilość napisanych postów - horsii - 31.12.2022

Nick "KRYSZTAŁOŻERCA" już mówi sam przez się, hehe 0,8g klefa co poł godziny do nosa, kamienie z ulicy.
Wam sie po prostu kory mozgowe nie rozwinely do tego stopnia, że nie jarzycie, że na tym forum nie pisze sie tylko "Siema który krix najlepszy" tylko prowadzi sie ciekawe dyskusje. Np PUDZILLA  i Beeniepatu i horsii to niewielka garstka użytkowników z ogromną wiedzą na temat chemiii, farmakologii, budowy dopalaczy, związkowł człowieku, ty narysujesz wzór chemiczny a my ci powiemy jak on bedzie klepał. Nie każe każdemu być jebanym ekspertem chemicznym ale uszanujcie, że ludzie ktotrzy wlozyli całe lata w dokztałcanie sie (i dlatego ciągle nie zdychamy Podobno kultowa Hahahaha, szerokak, długo stale rozwijana wiedza pozwala nam uniikać debilnych śmiertelnych mieszanek, np. 3-mmc i 5-apb) i chcemy prezkazywac ją innym aby się nie przekurwapierdolli na amen. Przez moje lata spedzona na forach widzialem takich, strzelam 7-9.
Dlatego, kurwa piszemy te eseje o działaniu zwiazkow, interakcjch itp itd. - dla waszego bezpieczenstwa - ale widać dla was za cieżko to pojąć. Enjoy your brak przegrody nosowej za 2,5 roku Krysztalozerca


RE: Ilość napisanych postów - Lady Giwera - 31.12.2022

horsii fajnie, że to podkreśliłeś. To ważne kwestie często niedocenione kiedy otrzymane za darmo. Smile