Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Widoczność oceniania postów - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: DOPAL.ORG (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Pomysły i sugestie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Widoczność oceniania postów (/showthread.php?tid=1252)

Strony: 1 2


Widoczność oceniania postów - dimiliki - 23.10.2022

Jak w tytule 
Czy myślicie że dobrym pomysłem jest wprowadzenie zmiany w widoczności oceny , chodzi konkretnie o to żeby widoczność oceny ograniczała się do ilości łapek i obciąć informacje kto daną ocenę dał , dostęp do tego miała by tylko obsługa forum i ewentualnie osoby z daną reputacją lub rangą ewentualnie stażem . 
Czy mogło by to załatwić sprawę nie potrzebnych afer 
Wyglądało by to tak że widzimy licznik ale nie widzimy kto przyznał ocenę
Taka zmiana mogła by też wpłynąć na zwiększenie ilości ocen , na pewno jest takie grono użytkowników które wacha się przed daniem oceny negatywnej w obawie o hejt 
Wiem że wielu z was ten pomysł mógłby się nie spodobać lub jeśli ktoś wcześniej zapodał podobną sugestie proszę o usunięcie Pozdro 
Maniek PUDZILLA Szyderca  horsii Yalasek @"Kaja Buza"  Beeniepatu kot_kreskowy Czarnahexx


RE: Widoczność oceniania postów - Maniek - 23.10.2022

Dla mnie to trochę bez sensu. Dlaczego niby chciałbyś ukrywać kto komu dał plusa czy minusa? Smile Przecież jak to będzie ukryte, to będzie jeszcze większa afera i pisanie PW do mnie czy do admina z pytaniami "od kogo dostałem minusa/plusa, bo nie widzę". Oprócz tego myślę, że to dodatkowa niepotrzebna robota dla Raul .


RE: Widoczność oceniania postów - NO LOVE - 23.10.2022

Przepraszam forum mi się bardzo podoba póki co jest bardziej przejrzyste i ładne niż inne ale skąd tu takie wojny o punkty ? Na innych forach tego nie zauważyłam nigdy dlatego pytam Big Grin


RE: Widoczność oceniania postów - Szatan69 - 23.10.2022

Bez sensu dlaczego ludzie przejrzyście i uczciwie  mieli by nie widzieć kto komu like daje ?


RE: Widoczność oceniania postów - dimiliki - 23.10.2022

Bo na przykład jak dałem wczoraj pudzi minusa za wulgaryzmy to od razu mnie pytał na czacie dlaczego dostał minusa Podobno kultowa nie wiem pytam was czy to dobry pomysł wydaje mi się ze zwiększyło by to ilość dodawanych negatywnych  ocen ocene tej sugestii pozostawiam wam

i na przykład teraz jak widzę że @szatan dał mi minusa za napisanie tego tematu pojawia się u mnie chęć zemszczenia na nim Podobno kultowa pisząc to liczyłem się z tym że taka treść mogła by się nie spodobać


RE: Widoczność oceniania postów - Beeniepatu - 23.10.2022

dimiliki aferek tu zadne zmiany w przyznawaniu punktacji nie rozwiaza. Co do minusow, to wg mnie powinna byc opcja wymaganego komentarza. To juz chyba jednak bylo zglaszane i takiej opcji nie bedzie 😎


RE: Widoczność oceniania postów - PUDZILLA - 23.10.2022

ja sie tylko zapytalem na chatboxie xD, bylem wulgarny, bo tfu designer nadal paczke na zly adres i gdybym z ciekawosci nie sprawdzil trackingu, to by dostal ta paczke ktos inny. 

paczke z nielegalami... w końcu to jest wolność słowa czy nie? ostrzegłem przed sklepem, dowody pokazałem, sklep mnie oczernił, bo sampli nie dostałem, jak ja złożyłem zamówienie #6958

też byś się nie wkurwił? ja nie wiem po co jest ten wątek, po co spamicie tymi nowymi wątkami, postami etc. skoro jest chatbox, na którym można sobie wszystko wyjaśnić.


RE: Widoczność oceniania postów - Szatan69 - 23.10.2022

Ja tez nie raz cos napisałem (moze nie ciekawego to minusow dostalem za pytanie które i tak usuwalem ). 
Musisz się nauczyc ze sprawiedliwości nie bedzie i jak beda chcieli za byle co ciebie wychwala a jak beda chcieli to za nic minusa dostaniesz  Podobno kultowa


RE: Widoczność oceniania postów - NO LOVE - 23.10.2022

O cholibka zmesty za punkta Big Grin zaraz będą porwania łapówki i zabójstwa na zlecenie mi proszę nie dawać nie chce kłopotów Big Grin


RE: Widoczność oceniania postów - Beeniepatu - 23.10.2022

Co do minusowania to osobiscie nigdy tego nie stosuje. Duzo lepszym rozwiazaniem jest np. sprostowanie blednej informacji, lub zwrocenie uwagi, ze cos jest bez sensu, itp. Z minusa nic tak naprawde nie wiadomo. I ten kto go dostal nie wie np co jest nie tak z postem.