Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Jaki portfel dla kryptowalut? - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Zakupy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Dział: Finanse (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=15)
+--- Wątek: Jaki portfel dla kryptowalut? (/showthread.php?tid=126)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Jaki portfel dla kryptowalut? - enefzeciak - 06.08.2023

Ja używam electrum wallet już od dobrych kilku lat


RE: Jaki portfel dla kryptowalut? - terrorist - 06.08.2023

Ja tam kożystam z giełdy jaką jest Binance czy to wieksze czy mniejsze kwoty nigdy nie miałem z nimi problemu .


RE: Jaki portfel dla kryptowalut? - Kajabuza - 14.08.2023

terrorist jeśli korzystasz tylko dla bierzących opłat, to spoko giełda.
Jeśli jednak miałbyś trzymać na BINANCE spore sumy, to nie jest to bezpieczne. X czasu temu miałem takie podejście niezdrowe, że największa giełda, że co może się stać, a jednak według tego co wiem "miliardy" najbezpieczniej na portfelu sprzętowym trzymać.
BINANCE ma też zerowe opłaty jak wymieniasz na tej giełdzie coś na coś. Dobre dla Trademanów. 🤔


RE: Jaki portfel dla kryptowalut? - KiszczaK - 14.08.2023

Kilka lat 4coins,zamawiam malo i bez przypalu jak narazie. Nie narzekam


RE: Jaki portfel dla kryptowalut? - horsii - 14.08.2023

A vendorzy mówią i mówią cały czas, nie wysyłajcie z jakiejś giełdy/kantoru czy portfela na niej bezpośrednio na portfel sprzedawcy, tylko przerzućcie sobie to na swój prywatny portfel, i dopiero xD


RE: Jaki portfel dla kryptowalut? - KiszczaK - 03.09.2023

horsii to kasna sptawa, zawsze tak robie, dobrze ze mam 4coins juz lat kilka, co nie trzeba bylo fotek robic i innych cudów.


RE: Jaki portfel dla kryptowalut? - Biały Miś - 06.09.2023

Ja cisnę na kriptomacie. Dla porównania przy wpłacie 61 euro, prowizja apki + kantor banku wyszło mnie wszystko 298 zł. W porównaniu do innych jestem mega zadowolony.


RE: Jaki portfel dla kryptowalut? - Mef123 - 08.09.2023

Pierdolić te wszystkie portfele BTC lepiej iść do bitomatu i bez przypału sobie kupić tam nie trzeba dowodu tylko numer telefonu ale można sobie kupić fake piszcie jak chcecie taki dam namiar Zenez 

KiszczaK 4coins to przypał jest tam trzeba wysłać zdjęcie ryja z kartką żeby założyć konto wiem bo ostatnio chciałem w płacić i musiałem stare konto aktualizować i kazali zdjęcie zrobić


RE: Jaki portfel dla kryptowalut? - horsii - 08.09.2023

Mef123 A co ci portfele btc zrobiły, że je jebać? Jak je jebać, to gdzie w takim razie wysyłasz środki?


I od kiedy trzeba jakiekolwiek dane do portfela - bo coś takego sugerujesz? Do założenia portfela nie trzeba absolutnie niczego, poza działającym internetem.



Obawiam się, że nie odróżniasz portfela od kantoru/giełdy. W takim wypadku, to porady o kant dupy można rozbić.


RE: Jaki portfel dla kryptowalut? - Mef123 - 08.09.2023

horsii kolego na większości kantorach portfelach BTC trzeba podać dane z dowodu np 4coins trzeba zrobić zdjęcie mordy z kartką napisem dat dzień miesiąc rok imię nazwisko po za tym trzeba robić przelew z konta bankowego na portfel ciężko o przypał ale strzeżonego elo strzeże ja tam wolę bitomat gdzie od razu po zakupie pieniądz idzie na konto do Vendora w mgnieniu oka jedyny minus tej operacji jest taki że jest prowizja trzydzieści złotych  za transfer ja wolę tak a reszta niech se robi jak chcę ja tam wolę być z daleka od portfeli