Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Jaki portfel dla kryptowalut? - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Zakupy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Dział: Finanse (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=15)
+--- Wątek: Jaki portfel dla kryptowalut? (/showthread.php?tid=126)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Jaki portfel dla kryptowalut? - Biały Miś - 17.01.2024

*sracie miało być w moim poprzednim poście ale nie mogę już edytować.

Kociak ale kurwa, ludzie albo są tak głupi albo wypierają z siebie to, że tutaj ciągle psy czytają co piszemy. Jak by mieli możliwość i chęci łapać każdego to już tego forum nie ma bo brakło by użytkowników, taka prawda.
Kolejna sprawa niż by im się rozwinęła na komendzie sprawa to przeciętny Seba ma już swoją paczkę zjedzoną czyli co ? Czyli dowodów brak. Każde dziecko wie że płotek się nie łapie tylko grube ryby więc przestańcie srać w gacie i zróbcie miejsce dla jaj wreszcie. Ciągle lament i płacz. Ja mam wyjebane np. żadnych specjalnych vps, przeglądarek itd. wiadomo jak ktoś chce, jego sprawa ale na takie ilości to jest zbędne.

A i jeszcze jedno, te ilości w sekundę spuścicie w kiblu więc tym bardziej im się nie opłaca bo 2 punkty
-szybciej zjesz paczkę niż cokolwiek by się miało ruszyć
-kanalizacja jest szybką drogą ucieczki dragów


RE: Jaki portfel dla kryptowalut? - Mati7 - 17.01.2024

Tylko 4coins 0 problemów


RE: Jaki portfel dla kryptowalut? - Lifeisbrutal - 17.01.2024

Też korzystam z 4 coins


RE: Jaki portfel dla kryptowalut? - Szatan69 - 17.01.2024

(17.01.2024, 12:01)emati3636 napisał(a): Tylko 4coins 0 problemów

Też polecam


RE: Jaki portfel dla kryptowalut? - shaqu245 - 21.01.2024

No to jeszcze ja podpytam czy dobrze to wszystko kminie (nie korzystałem z portfela, cały czas na bitomacie wpłacam BTC ale te opłaty to już szok, zielony trochę z tymi portfelami i gieldami ale się edukuje )
A więc tak zakładam sobie portfel anonimowo bez rejestracji do przechowywania BTC czy LTC np polecany tu exodus.
Później w bitomacie za gotówkę   lub na giełdzie których tu trochę wymieniono  kupuje krypto płacąc na luzie ze swojego konta blik itd i ślę krypto na adres swojego portfela exodusie.
Z portfela do vendora.
Jeśli chodzi o giełdy to z tego rozumiem są progi do tych 500 czy 1000 bez rejestracji.
Czy moge jednego dnia np dwa razy kupić LTC za 1000 na jednej giełdzie czy są jakieś ograniczenia co do ilości zakupionej waluty bez rejestracji ? Rozumiem że jeśli tak to po prostu z dwóch różnych giełd i friko?
Czy w razie czego z portfela mogę wypłacić pieniądze w gotówce za pomocą bitomatu?

No i czy to jest prawda że aktualnie opłaty czy to na giełdzie czy to przy bitomacie w wypadku LTC są śmiesznie niskie w porównaniu do BTC?
Proszę nie besztac mnie z błotem. Pytam prostym językiem bo lubię być pewnym że dobrze coś rozumiem.
Pozdrawiam
Czy są ograniczenia co do wysyłania danej ilość krypto na np exodusie


RE: Jaki portfel dla kryptowalut? - Biały Miś - 21.01.2024

@"Pro8l3m" 
Tu przykład wpłaty na 4coins[Obrazek: Screenshot-2024-01-21-02-05-06-29-40deb4...480b12.jpg]
Co do wpłaty to bitomat pewnie ma określoną prowizje od transakcji odgórnie określoną. W 4coins jest to np. 2.5% od sumki.


RE: Jaki portfel dla kryptowalut? - shaqu245 - 23.01.2024

Biały Miś a w razie czego to z portfela ltc wypłacę normalnie w PLN w bitomacie? Chyba do tych 1000 jednorazowo nie?

Ja mam od '17 po przeczytaniu twojego postu wszedłem sprawdzić i wola o weryfikację.


RE: Jaki portfel dla kryptowalut? - Szatan69 - 23.01.2024

No z portfela taniej ale zeby na portfelu miec to trzeba kupic gielda bitomat co wychodzi drozej :/ dla bhp wysylaj przez bitomat i tyle


RE: Jaki portfel dla kryptowalut? - S-N - 23.01.2024

Tez korzystać z maszyny Bitomat , Prowizja 30 zł Trzeba podać numer telefon przychodzi jakiś śmieszny Kod który trzeba wpisać na monitorze


RE: Jaki portfel dla kryptowalut? - Bam - 27.01.2024

mam pytanie a czy przy platnosci LTC jest mniejsza prowizja za przelew z konta na konto niż z BTC na BTC.. bo ostatnio to 60zł za przelew błyawiczny w 4coins. liczą