Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Uprawa - indoor - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Nauka i kuchnia (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=57)
+--- Wątek: Uprawa - indoor (/showthread.php?tid=1261)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Uprawa - indoor - dimiliki - 02.12.2022

ProducentRC dzięki za materiał do czytania też miałem zajeawke na szklarnie ale jak złapałem przypał to mi przeszło 
Zastanawiam mnie tylko jedna rzecz z tymi ledami .... co z promieniowaniem uv ono jednak podbija ilość thc w kwiatkach i są mocniejsze . pamiętam jak kiedyś kumpel do tunelu foliowego kupił folię odbijającą uv to mu kazałem jechać kupić bez tego Podobno kultowa


RE: Uprawa - indoor - ProducentRC - 02.12.2022

Dokładnie czytałem artykuł na faktach konopnych kiedyś i było napisane że konopie wytworzyły przed tysięce jak nie dziesiątki tysięcy lub nawet setki tysięcy lat mechanizm obronny który polega na zwiększonej produkcji THC ponieważ ono jest produkowane w większych lub mniejszych ilościach zależnie od natężenia promieniowania UV


RE: Uprawa - indoor - dimiliki - 02.12.2022

No tak z tym thc przy uprawie nie ma go za wiele , kiedy zostanie zapłodniona to już nie produkuje tyle thc bo nie potrzebuje się aż tak bronić no i pompuje całą swoją siłę w to aby się rozmnożyć , oprócz uv jeszcze z tego co zaobserwowałem to moc rośnie w miarę obniżania się temperatur pod koniec kwitnienia , raz próbowałem efektu pleśni ,polega to na tym że podczas suszenia kiedy wilgotoniość suszu spada wsadzasz zarodniki pleśni do suszarni one atakują roślinę która resztkami sił się broni i zamienia thcaa na thc w takich ilościach że aż to jest przesada Podobno kultowa moc takiego materiału przerosła moje oczekiwania patrzałem na księżyc a widziałem marsa Smile Problem jest w kontrolowaniu tego procesu tak aby cały materiał był zainfekowany w ostatnim stadium suszenia w miarę równomiernie no i wiadome wygląd smak itp itd da się to zrobić profesjonalnie na 100% jednak ja tylko raz próbowałem tej metody . Większość mocy roślina nabiera podczas procesu suszenia . I teraz rodzi się pytanie w jakie oświetlenie iść bo gdy pójdę w ledy będę musiał kombinować dodatkowe uv chcący podnieść jakość sortu albo można też iść w kierunku lamp plazmowych tylko że są one strasznie drogie 300w lapa w granicach 5 k produkują one jednak więcej uv


RE: Uprawa - indoor - Beeniepatu - 02.12.2022

Bardzo lubie czytac prowadzone tu dyskusje dimiliki ProducentRC . Widac ile pasji w tym jest 💪


RE: Uprawa - indoor - dimiliki - 02.12.2022

Beeniepatu jak zmienię miejscówkę to dodam projekt z grzybami Podobno kultowa szkoda że nie ma osobnego działu typowo na mj


RE: Uprawa - indoor - Beeniepatu - 02.12.2022

Ekstra dimiliki


RE: Uprawa - indoor - ProducentRC - 02.12.2022

Ja bym szedł w coby bo wydajność gramowa jest największa, to że będą miały mniej o kilka % THC można uwzględnić na koszt większej wydajności gramowej zebranego plonu, dodatkowo poszedł bym w stronę uprawy hydro automatów, co dodatkowo zmniejsza ilość czasu potrzebną do uzyskania plonu oraz zwiększa wielkość końcowego produktu, polecam zrobić z tego koncentaty THC wtedy otrzymasz produkt ~80% THC zastosowane wyżej wymienione metody zrekompensują troszkę mniejszą ilość THC na korzyść wielkości plonu jeżeli przerobisz produkt na koncentrat i tak otrzymasz produkt o nadprzeciętnej ilości THC, znajomy miał u siebie sezonówke 24K GOLD jedno z najlepszych paleń z indooru jakie miałem okazję w życiu palić a paliłem kilka odmian przemycanych z nl jak ziomek tam pracował to przywiózł po 1g różnych odmian, żadna nie zrobiła na mnie takiego wrażenia polecam jeżeli byś chciał isc jednak w uprawę sezonowek, 
Dodatkowo dodaje wrzute która pokazuje ze od mocy ciastek zależy produkt jaki użyliśmy do ich produkcji:
https://ujarani.com/496330


RE: Uprawa - indoor - dimiliki - 03.12.2022

z tego co wiem to najszybciej jest mieć matkę w osobnym boxie cały czas na veg i sadzić klony ponoć tak wychodzi najlepiej no i oczywiście hydro albo fogo Podobno kultowa Przy lampach od 600w minimum mam zawsze 1g w górę z wata mogło by i wyjść 2 z wata ale to się przekłada na czas i robi się to nie opłacalne


RE: Uprawa - indoor - dimiliki - 05.12.2022

K. Jest hujnia projekt musiałem zlikwidować . Nawet się nie uratowały liście na masło . Chwila przerwy i się odezwę co dalej .
No lipa w h. Nie jestem w stanie wyjaśnić o co chodzi niestety


RE: Uprawa - indoor - tome3eqkks - 16.12.2022

japierdole a czekałem na ciastka Sad