Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Zarabianie na krypto, bez inwestycji środków wlasnych fajny AirDrop :) - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Hydepark (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=45)
+--- Dział: Luźne tematy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=47)
+--- Wątek: Zarabianie na krypto, bez inwestycji środków wlasnych fajny AirDrop :) (/showthread.php?tid=1264)



Zarabianie na krypto, bez inwestycji środków wlasnych fajny AirDrop :) - Lady Giwera - 24.10.2022

Witajcie, 
Poruszyłam już wcześniej temat zarabiania na krypto poprzez AIRDROP.  
Jak wiemy na temat zarabiania na kryptowalutach jest tyle opinii ile osób. Jako, że jest to temat rozwojowy postanowiłam, że wyrobie sobie własną opinię, ale nie chciałam inwestować środków własnych. Trwało to kilka miesięcy, ale pojawiło się rozwiązanie dopasowane dla osób takich jak ja (chętnie, chętnie ale sceptycznie). 
Jak wskazuje definicja: Airdrop – program dystrybucji darmowych kryptowalut, w zamian za wykonanie prostych, konkretnych czynności lub zadań.
Dla zainteresowanych, do końca miesiąca fajna promocja. Każdy kto w tym czasie się zarejestruje otrzyma 100$ za rejestracje. W dalszej części można zarabiać na poleceniach, co właśnie robię, ale nie tylko. Możliwości zarobku w tym właśnie projekcie jest dużo więcej, takie informację zapewniam każdej osobie zainteresowanej. W tym celu proszę o kontakt prywatny na maila ladygiwera@proton.me
Link do rejestracji  https://stable.limited/register/?r=LadyAmanita ( jeśli ogarniesz samodzielnie, winszuję. Ja uczestniczyłam w szkoleniu z którego nagraniem chętnie się podzielę).
Na stronie do rejestracji jest pełna informacja jak ją przeprowadzić wraz z weryfikacją, niemniej jednak jeśli Twój angielski jest komunikatywny polecam skorzystać z mojego prowadzenia. 
Całość pod patronatem Citibank.
W moim mniemaniu istnieje ogromna przepaść między pracowaniem a zarabianiem. 
Zapraszam Smile  



RE: Zarabianie na krypto, bez inwestycji środków wlasnych fajny AirDrop :) - dimiliki - 24.10.2022

WTF ?


RE: Zarabianie na krypto, bez inwestycji środków wlasnych fajny AirDrop :) - SztywnyMisza - 24.10.2022

coś dziwnie to wszystko wygląda   Dodgy
dimiliki ale są różne działy tutaj jak np ten gdzie to jest dział finanse itp nie musi mieć coś wspólnego z forum xD


RE: Zarabianie na krypto, bez inwestycji środków wlasnych fajny AirDrop :) - DwDPzN - 24.10.2022

A jakiś dowód wypłaty dasz? Big Grin


RE: Zarabianie na krypto, bez inwestycji środków wlasnych fajny AirDrop :) - dimiliki - 24.10.2022

co to ma wspólnego z forum SztywnyMisza
raczej nie o to chodzi w tym dziale przynajmniej tak mi się wydaje


RE: Zarabianie na krypto, bez inwestycji środków wlasnych fajny AirDrop :) - voice.of.voiceless - 24.10.2022

i czemu to nie jest w hydeparku?


RE: Zarabianie na krypto, bez inwestycji środków wlasnych fajny AirDrop :) - S-N - 24.10.2022

bo nikt jeszcze na to nie wpadł .  Wink


RE: Zarabianie na krypto, bez inwestycji środków wlasnych fajny AirDrop :) - dimiliki - 24.10.2022

już to zgłosiłem @"PUDZILLA" od kopa jak to wyskoczyło S-N


RE: Zarabianie na krypto, bez inwestycji środków wlasnych fajny AirDrop :) - Beeniepatu - 24.10.2022

Lady Giwera o ile sam mechanizm airdrop'ow jest znany, to NIGDY nie bedzie pod patronatem ZADNEGO banku. Takze Citibank nie jest zadnym patronem. Jak ktos tak reklamowal aidropa, w ktory sie wkrecilas, to tylko po to, by podswiadomie ludzie kojarzyli akcje jako bezpieczna. To jest znana zagrywka psychologiczna. Nie klikalem w link podany bo wyglada to na robienie w wala. Airdrop to tak naprawde akcja marketingowa, jednak nie slyszalem by dzialalo to na poleceniach. Sprawdz listw otwartych akcji i zobacz czy Twoja jest na liscie. 
Istnieje ogromna przepasc miedzy dymaniem  a byciem dymanym.
Abstrahujac od tego, ze airdrop to nie inwestowanie tylko zarabianie, to podstawowa zasada inwestowania - nigdy nie inwestujemy cudzych pieniedzy


RE: Zarabianie na krypto, bez inwestycji środków wlasnych fajny AirDrop :) - Szyderca - 25.10.2022

Beeniepatu wujek jak zwykle wyjaśnił sytuacje hehe Podobno kultowa