Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Dzial Preparaty Lecznicze - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Hydepark (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=45)
+--- Dział: Luźne tematy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=47)
+--- Wątek: Dzial Preparaty Lecznicze (/showthread.php?tid=1268)

Strony: 1 2 3 4


Dzial Preparaty Lecznicze - Chochlik - 26.10.2022

Zastanawiałem się, czy taki dział by się nie przydał. Mam na myśli substancje nootropowe, jakieś antydepresanty lub antyhistaminy.


Jeśli byłoby zainteresowanie, to można by wymienić w tego typu wątkach wiele własnych doświadczeń na temat ratowania móżdżku 🐖

Wiem, że jest dział Pozostałe Środki, ale to chyba bardziej pod substancje odurzające.


Dajcie znac, czy bylibyście zainteresowani takim działem 🙈


RE: Dzial Preparaty Lecznicze - fiodor - 27.10.2022

Dobra inicjatywa. Wszystko co będzie rozwijało nasze forum popieram. Akurat wątków naprawczych to za dużo tu nie ma.


RE: Dzial Preparaty Lecznicze - PUDZILLA - 27.10.2022

Jestem na tak i nie, z jednej strony spoko, ale komu to potrzebne? Wyobrażacie sobie wątek 30 stronnicowy na temat klozapolu Podobno kultowa
Kolejny argument na nie, otóż forum na którym swój czas spędza społeczność ćpunów i narkomanów, raczej nie będzie dyskutować o farmakologii tego czy tamtego. 
Imo lepiej już podzielić na kategorie dział "Zdrowie i Detoks". 

I tak to już wprowadzi zamieszanie, przy przenoszeniu wątków.


RE: Dzial Preparaty Lecznicze - ProducentRC - 27.10.2022

Antyhistamine którą zawszę daje ludziom z którymi wciągam a materiał który jest wciągany sprawia wrażenie jakby w nosie powodował u nich jakieś uczulenie zawsze daje 120mg Fexofenadini. Działanie jak ręką odjął żadnych efektów zapachanego nosa lub tym podobnych


RE: Dzial Preparaty Lecznicze - Czarnahexx - 27.10.2022

Dobry pomysł


RE: Dzial Preparaty Lecznicze - Chochlik - 27.10.2022

(27.10.2022, 08:21)fiodor napisał(a): Dobra inicjatywa. Wszystko co będzie rozwijało nasze forum popieram. Akurat wątków naprawczych to za dużo tu nie ma.

Tak, inne fora mają takie dzialy (przynajmniej hajp) i świetnie się one rozwijają. Jest masa relacji z terapii na tych środkach, tutaj mielibyśmy relacje ludzi stricte stosujących RC.


Ja stosuję leki na depresję i nootropy i niesamowicie poprawiły one moją jakość życia i spowodowały znaczne ograniczenie ćpania, dlatego myślę ze duża część użytkowników mogła by być takimi informacjami zainteresowanych.


Jest faktycznie wątek o zdrowiu i detoksie, ale tu nie do końca chodzi o to samo. Tam są proponowane jakieś mieszanki witaminowe (moim zdaniem o takiej skuteczności jak placebo).

A tak to zajęlibyśmy się autentyczną naprawą naszych mozdzkow, nałogów czy zaburzeń z nimi związanych. Zarówno tych, ktore doprowadzily do zażywania, jak i tych, które w jego wyniku powstały. 


DLA MNIE BOMBA 🐖🐖


RE: Dzial Preparaty Lecznicze - Szyderca - 27.10.2022

Róbcie co chcecie Podobno kultowa


RE: Dzial Preparaty Lecznicze - Szatan69 - 27.10.2022

Dział apteka i tematy apteczne czyli leki z apteki zrobic czy cos takiego Big Grin


RE: Dzial Preparaty Lecznicze - Maniek - 27.10.2022

Popieram zdanie Pudzilli. Przecież można stworzyć odpowiedni wątek np. w dziale "Pozostałe środki"  i to będzie widoczne dla każdego. Dzisiaj został tam stworzony nowy temat "Pregabalina". Jeśli ktoś będzie chciał opisać swoją "relację" z ośrodka dla uzależnionych, to wg mnie może stworzyć nowy wątek w dziale "Zdrowie i detoks".


RE: Dzial Preparaty Lecznicze - Kapitan - 27.10.2022

Jak uważacie tak to stwórzcie poddziały