Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Dzial Preparaty Lecznicze - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Hydepark (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=45)
+--- Dział: Luźne tematy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=47)
+--- Wątek: Dzial Preparaty Lecznicze (/showthread.php?tid=1268)

Strony: 1 2 3 4


RE: Dzial Preparaty Lecznicze - PUDZILLA - 10.12.2022

Maniek przyznaje racje, nie zauwazylem tego działu, wiec wybacz

ja adminowi pisalem niejednokrotnie i zostałem olany, tlumaczylem z resztą nie tylko ja ma pw.do niego pisałem ale rownież horsii ,mial sie skontaktowac z pewną osobą, która bylaby w stanie zniszczyc predatora razem z esco i co dostałem - jedno wielkie gówno i zostałem wyśmiany, a teraz mogą pocałować ich w dupe

nawet nie wiecie, że macie tutaj kreta

tez zjebales to forum, bo zrobiłeś jak potulny piesek to co escobar każe, na prawde tak ci pasuje taki burdel na forum? nic nie trzeba z tym zrobic? gratuluję zatem podejścia. Za rok to bedzie gorzej niz dopalamy ktore bralo od 15000-5000zł za full serwis miesiecznie, samarka, dopalator.i inne tego typu gówna. Wiadomo im wiecej sklepow, tym wiecej klientow, nie potrzeba WSB kończyć.

tak tak, ty maniuś pracujesz tutaj charytatywnie, zyski nie są z reklam, tylko ze sprzedaży, a mam nadzieje, że wiesz na czym polega rynek, rozesłać miesięcznie 30-50g sampli w postaci 1500zł a sama reklama na dopku z full serwisem to było 3 albo 5 tysięcy złotych, proszę cię, nie świruj pawiana.

usunięte bo prawda boli, na szczęście mam kopie zapasowe.

I na koniec ja tu nie jestem dla ciebie i admina, ja tu jestes dla ludzi, dla tej garstki ludzi, którzy mają minimalną więdze o rc i wiedzą, że to nie przelewki i czytają nasze posty ze zrozumieniem, chcą dowiadywać sie czegoś nowego, a nie odkurwiają pajacerke


kto siedzi na forum, ten w cyrku się nie śmieje


RE: Dzial Preparaty Lecznicze - PUDZILLA - 11.12.2022

Beeniepatu  horsii Garnkowi, Proboszczowi, dekiemu, Alko, i wiele wiele innych reszte starej gwardi wyjaśniłem ocb, widocznie nigdy nie byliście na starym forum i wam odpowiada lizanie dup


nie bede dłużej tutaj klepał po plecach ieci i meneli, którzy rozpierdalają to forum od środku, a jak to odpowiada Adminowi, to dla mnie kest on jednym wielkim idiotą

porównajcie sobie hypka, bluelight lub inne zagraniczne forum do sropala

nie pozdrawiam was .!.

p.s a benkowi wyjasnilem na pw, ale on tez nie ma siły razem ze mną walczyć z tymi przyjebami


ps2 - wiecie czemu tu nie ma starej gwardii, bo odklejona armia zjebała to forum na życzenia hatfu admina, forum - czyli kolejna maszynka do robienia kasy


RE: Dzial Preparaty Lecznicze - Yalasek - 11.12.2022

PUDZILLA 




RE: Dzial Preparaty Lecznicze - Szatan69 - 12.12.2022

Juz nie płacz, zrozumieliśmy o co ci chodzi.


RE: Dzial Preparaty Lecznicze - PUDZILLA - 12.12.2022

Szatan69 płakać to ty możesz o litość, dawaj na szczecin główny zobaczymy kto będzie ryczeć

przekopiowałem posty, bo te mendy dały to do hydeparku, a to jest istotne w działaniu forum


RE: Dzial Preparaty Lecznicze - Yalasek - 12.12.2022

dokładnie uff


RE: Dzial Preparaty Lecznicze - ProducentRC - 12.12.2022

Panowie ile tu agresji, odpalcie lolka włącznie GrubSona i odrazu będziecie spokojniejsi



RE: Dzial Preparaty Lecznicze - dimiliki - 12.12.2022

PUDZILLA nie wiem po co to tutaj wracasz jak te twoje ściemy są wgl nie na temat i przestań iść w zaparte bo doskonale wiem że jedyną osobą jaką działa destruktywnie jesteś Ty i walisz kity


RE: Dzial Preparaty Lecznicze - PUDZILLA - 12.12.2022

dimiliki wez wypierdalaj, gdybys widział to co ja, to byś zmienił zdanie, niestety nie jesteś godzień zobaczyć tego co ja i moja ekipa.

broń dalej tych swoich cpunkow, swoj do swego ciągnie


RE: Dzial Preparaty Lecznicze - dimiliki - 12.12.2022

PUDZILLA w dupie byłeś i gówno wiedziałeś gdybyś pisał prawdę to przedstawił byś dowody publicznie których nie masz dla mnie jesteś zwykłym farmazoniazem tak jak na cele wchodzisz pokazujesz białko tak samo tutaj dawaj dowody a nie pierdol farmazony ! Na dn już by Cię nie było gdybyś takie głupoty pisał bajki to sobie możesz pisać i będę robił co będę i prawdy bronił zawsze ! Podkreślam zawsze !