Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Pregabalina - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Pozostałe środki (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=34)
+--- Wątek: Pregabalina (/showthread.php?tid=1269)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Pregebalina - PUDZILLA - 24.06.2023

Czeslawo jak ktoś porównuje pregabe do benzo, to musi mieć nieźle styrany organizm, sprawdź sobie w jakie w co binduje pregabalina a w co benzodiazepiny, pregaba nie rusza praktycznie GABA więc porównanie z dupy

mnie po pregabie 200mg odcielo na dobe ze wstac z wyra nie moglem, tylko siku i spowrotem spanie, a jestem benzoczołgiem i moja tolerka na benzo z pregabą nic wspólnego nie miała


RE: Pregebalina - Czeslawo - 24.06.2023

PUDZILLA  Dlatego właśnie z ciekawości zapytałem do czego porównuje pregabaline, można jednak czytając ulotki benzo i pregaby "wyczytać", że obie np. wykazują działanie anksjolityczne. 

Wiem, że to duże uproszczenie, ale staram się zrozumieć "kogoś " tok myślenia.  Wink


RE: Pregebalina - daniel776 - 30.06.2023

(24.06.2023, 18:00)PUDZILLA napisał(a): Czeslawo jak ktoś porównuje pregabe do benzo, to musi mieć nieźle styrany organizm, sprawdź sobie w jakie w co binduje pregabalina a w co benzodiazepiny, pregaba nie rusza praktycznie GABA więc porównanie z dupy

mnie po pregabie 200mg odcielo na dobe ze wstac z wyra nie moglem, tylko siku i spowrotem spanie, a jestem benzoczołgiem i moja tolerka na benzo z pregabą nic wspólnego nie miała

200mg to dość mało,nie masz nadwrażliwości? ja bez tolerancji wrzucam 300mg conajmniej i wszystko ogarniam


RE: Pregebalina - PUDZILLA - 30.06.2023

daniel776 nie mam pojęcia, to było dwa lata temu, albo 200 albo 400mg nie pamiętam jakie pregabalinowy golem od którego to brałem żarł tabletki. Musiałbym ponowić próbę, aby jakieś konkretne wnioski wysnuć, ale było tak chujowo, jak po neuroleptyku jakimś.


RE: Pregebalina - Inferno - 29.09.2023

Ja biorę pregabaline ale leczniczo.
150mg x2 tabletki jeden raz dziennie rano. I biorę też inne leki od psychiatry.
Od tego czasu a już kilka miesięcy, poprawiło mi to nastrój ogólny oraz zniżyło skutki psychoaktywnych.
Teraz po maratonie z alfą kładę się i śpię


RE: Pregebalina - KiszczaK - 16.10.2023

Pregaba i xanax będzie testowany dzisiaj, euforia gwarantowana.


RE: Pregebalina - KiszczaK - 17.10.2023

[Obrazek: IMG-20231017-195058-01.jpg]

Pregaba, to niezbyt fajna substancja. Zajebałem 600mg i do tegoo benzo, a efekt taki ze chodziłem jak najszybsze e aby a seplenilem jak jakiś łoś.
Tak bani nie odczułem, normalnsa konwersacja i ogólnie jak ytzezsyf


RE: Pregebalina - Benito - 25.03.2024

Zapierdolone 750mg. Czekamy 😆

[Obrazek: 2024-03-25-180558.jpg]


RE: Pregebalina - Benito - 25.03.2024

No coś tam poklepalo, na pewno humor się poprawił 😝 
Spać się nie chce, s rano do pracy ale póki co mam wyjebke 😆


RE: Pregebalina - Twilight Sparkle - 26.03.2024

Niezmiennie mnie rozpierdala nazwa egzysta. Kurwa tabletki na ból egzystencji xD