Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Pregabalina - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Pozostałe środki (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=34)
+--- Wątek: Pregabalina (/showthread.php?tid=1269)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Pregebalina - Paktowski - 31.03.2024

A mi się ten środek, że tak powiem, "średnio" podoba. Niby coś tam czuć, oczekiwałem działania podobnego do benzodiazepin, bo zmyliła mnie nazwa. W końcu ma w nazwie GABA 🤣
Ale to dawno i nieprawda. Co kto lubi 💪


RE: Pregebalina - horsii - 31.03.2024

Pregabalina jest pochodną gaba, no ale fakt, nazwa jest myląca, bo nie działa na GABA b w przeciwienstwie do niektórych pochodnych, typu phenibut.


RE: Pregabalina - LooL99X - 31.03.2024

Kurwa we więźniu to wpierdali i wciągali w noc xd
Co co połykali np 7 x 150mg podobno zajebistą banie mieli


RE: Pregabalina - Paktowski - 01.04.2024

LooL99X Po takiej dawce to już nie tylko odprężenie, czy lekkie CEV'y ale uczucie podobne do jakiegoś dysocjantu. Bliżej mu do dyso, aniżeli psychodelika(oczywiście mówię o wielkich dawkach). Lekkie OEVy, ale przy 2g już zaczyna się uczucie właśnie takiego "odlepienia od ciała" i mocne OEVy. Nie można wstać, nie można usiąść, można tylko leżeć i zapomnieć w ogóle o egzystencji.
Twilight Sparkle Może właśnie ta nazwa wzięła się z tego, że jak zjesz całą paczkę to zapominasz o swojej "egzyście" na tym świecie? 🤣


RE: Pregabalina - Kapitan - 01.04.2024

Jak to działa bo mam trochę tego


RE: Pregabalina - horsii - 01.04.2024

Masz 5 stron wątku i pytasz się jak to działa?


RE: Pregabalina - LooL99X - 01.04.2024

Oni właśnie latali jak pojebani mówili, że faza jak po pixa. 
Raz mi ziomek dał 450mg mówi jebnij sniff będziesz latał to tak latałem, że na nogach ustać nie mogłem xd


RE: Pregabalina - Czeslawo - 01.04.2024

Charakterystyczne dla pregabaliny w ilościach 1g lub więcej jest to, że redukuje dość mocno jakieś blokady np. społeczne co czasami może kończyć się  eksesami, kórych nawet przy duże ilości vódy nie uświadczały osoby ją stosujące. Podobno kultowa

W dużych dawkach w szególonści na początku przygody z tym lekiem, występują dość często zaburzenia chodu (zataczanie się jak po % ) luki w pamieci i zerwane filmy to norma. 

Jednak pregaba nie działa 1:1 na każdgo( tak samo), znajomi zachwycali sie właśnie, że czują się jak po pixie, kresce dawała im ona przyspieszenie, ja i też druga część znjomych odczuwała np. zmulenie, dziwny stan jakby się coś wzieło ale efekt oczekiwany nie do końca mógł się "przebić" na pierwszy plan.

Wiele zależy od organizmu, od chorób i od tego jaką ma się przerwę od innych substancji. 


RE: Pregabalina - Lifeisbrutal - 01.04.2024

Mam pytanko, od tygodnia lecę grubo na benzo, jeśli załatwię zaświadczenie od lekarza na ten lek to pomoże mi to jakoś w odstawieniu benzo? Czy są jakieś lepsze środki?


RE: Pregabalina - Maniek - 01.04.2024

Lepiej stopniowo schodzić z dawek benzo do minimum i potem ewentualnie wspomóc się rolkami. Natomiast czy te rolki będą w ogóle potrzebne w przypadku tak krótkiego ciągu? Raczej nie.