Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Fajna kultura na Forum Dopal :) - zauważcie. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Hydepark (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=45)
+--- Dział: Luźne tematy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=47)
+--- Wątek: Fajna kultura na Forum Dopal :) - zauważcie. (/showthread.php?tid=1278)

Strony: 1 2


Fajna kultura na Forum Dopal :) - zauważcie. - Lady Giwera - 29.10.2022

Heart Możemy skorzystać z wzajemnej wiedzy za darmo. Możemy się zrobić 3 buszkami i napisać o czymkolwiek, mieć daleko odmienne opinie na dowolne tematy, ale szanujemy się wzajemnie. Dziękuję Wam wszystkim za przestrzeń jaką tworzycie. Smile Mam tak cudowny nastrój, ze potrzebowałam sie podzielić dobrą energia. Smile Uświadomiłam sobie dzisiaj, ze kocham mężczyznę z którym jestem (Sebek jest kimś totalnie odjechanym in plus), poźniej zapaliłam buszka i wpadłam na forum sie zluzować. Sebek tez czasami czyta ze mną informacje z forum... Tymczasem dzięki ale ja spadam już dzis bo w sypialni pół metra ode mnie pachnie zbliżającym sie turbo sexem. Namaste Smile Heart


RE: Fajna kultura na Forum Dopal :) - zauważcie. - Kajabuza - 29.10.2022

Lady 😁 Miło, że podzieliłaś się z nami pozytywną informacją. Jednak uważał bym z dzieleniem się jedynym kontem z drugą osobą. 🤣 



RE: Fajna kultura na Forum Dopal :) - zauważcie. - furiat - 29.10.2022

super post Smile


RE: Fajna kultura na Forum Dopal :) - zauważcie. - PUDZILLA - 29.10.2022

historia nia jest czarno biała, a świat nie jest kolorowy, na ironie jakby się wydawał



a po za tym, jak ktoś śledzi to do czego wkłada trzy grosze, to tak troche po sąsiedzku



śmieszny jest fakt, że nie pisze mi tego osoba na pw,.tylko kolejna "Gwiazda Forum", daje pole do odpowiedzi w sposób ofensywny


Maniek nawet jak się nie odzywam, to i tak jestem zaczepiany, co ja mam kurwa jego mać zrobić? no najlepiej jakbym poprosił o usunięcie konta, ale do tego długa droga


RE: Fajna kultura na Forum Dopal :) - zauważcie. - Szyderca - 29.10.2022

Hehe typowy Sebix ? Podobno kultowa


RE: Fajna kultura na Forum Dopal :) - zauważcie. - Lady Giwera - 02.11.2022

(29.10.2022, 07:22)furiat napisał(a): super post Smile

Dziękowac Smile


RE: Fajna kultura na Forum Dopal :) - zauważcie. - tome3eqkks - 05.11.2022

(29.10.2022, 02:58)Lady Giwera napisał(a): Heart Możemy skorzystać z wzajemnej wiedzy za darmo. Możemy się zrobić 3 buszkami i napisać o czymkolwiek, mieć daleko odmienne opinie na dowolne tematy, ale szanujemy się wzajemnie. Dziękuję Wam wszystkim za przestrzeń jaką tworzycie. Smile Mam tak cudowny nastrój, ze potrzebowałam sie podzielić dobrą energia. Smile Uświadomiłam sobie dzisiaj, ze kocham mężczyznę z którym jestem (Sebek jest kimś totalnie odjechanym in plus), poźniej zapaliłam buszka i wpadłam na forum sie zluzować. Sebek tez czasami czyta ze mną informacje z forum... Tymczasem dzięki ale ja spadam już dzis bo w sypialni pół metra ode mnie pachnie zbliżającym sie turbo sexem. Namaste Smile Heart

I jak się Sebuś spisał? Big Grin


RE: Fajna kultura na Forum Dopal :) - zauważcie. - kot_kreskowy - 05.11.2022

Lady Giwera przywracasz mi wiarę w człowieka😊


RE: Fajna kultura na Forum Dopal :) - zauważcie. - Lady Giwera - 05.11.2022

(05.11.2022, 08:59)kot_kreskowy napisał(a): Lady Giwera przywracasz mi wiarę w człowieka😊

Miło mi Smile 
for You Smile
[Obrazek: IMG-20220919-132952.jpg]


RE: Fajna kultura na Forum Dopal :) - zauważcie. - Lady Giwera - 05.11.2022

(05.11.2022, 08:59)kot_kreskowy napisał(a): Lady Giwera przywracasz mi wiarę w człowieka😊

Miło mi Smile 
for You Smile
[Obrazek: IMG-20220919-132952.jpg]

(05.11.2022, 08:45)tome3eqkks napisał(a): I jak się Sebuś spisał? Big Grin

in plus Smile