Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Zasady oceniania postów - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: DOPAL.ORG (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Pomysły i sugestie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Zasady oceniania postów (/showthread.php?tid=1279)

Strony: 1 2


Zasady oceniania postów - dimiliki - 29.10.2022

Taki pomysł aby stworzyć jakąś regułę oceniania postów naj bardzie chodzi o punkty ujemne . Istnieje funkcja która umożliwia każdemu zgłoszenie punktu moderatorowi tylko na jakiej podstawie można zgłosić ten punkt jest to gdzieś opisane ? Maniek 
Jeśli jest to gdzieś opisane to przepraszam nie mogę tego zaleźć a jeżeli nie to mogli byśmy wspólnymi siłami stworzyć taką regułkę po której jeśli dana ocen wypełniała by takie znamię dało by się ją zgłosić moderatorowi bo jak na razie dana funkcja moim zdaniem jest trochę newralgiczna zobaczcie sami co tam się dzieje PUDZILLA


RE: Zasady oceniania postów - PUDZILLA - 29.10.2022

ja już tyle punktów zgłaszałem, że pewnego razu serwery nie wytrzymały, nie wiem czemu służy ta opcja


moja sugestia kest taka, aby przy reputacji móc zostawić komenatrz, na każdy mój minus znajdę argument i wyjaśnienie


RE: Zasady oceniania postów - Szyderca - 29.10.2022

Popieram pudzilla


RE: Zasady oceniania postów - Maniek - 29.10.2022

Dobry pomysł odnośnie możliwości napisania krótkiego komentarza przy minusie.


RE: Zasady oceniania postów - Szyderca - 29.10.2022

No mi też się to podoba , zawsze kazdy bedzie wiedział czemu minus Smile


RE: Zasady oceniania postów - SztywnyMisza - 29.10.2022

A ja nie wiem Po co to komu co masz się spowiadac czemu minusa dałeś xD coś ci się nie podoba to dajesz proste przecież tak to przy każdym poście np erceka było by to samo xD


RE: Zasady oceniania postów - PUDZILLA - 29.10.2022

SztywnyMisza no i żółwik, logicznie myślący sam się domyśli, a ja siedzę na chatboxie bardzo często, zapytać się mnie o zdanie to chyba nie jest żaden problem

macie co niektórzy tyle czasu na pisanie bezwartościowych śmiecpostów, a nie macie czasu na dyskusję i polemikę, a potem brawurowe pomysły na problemy, które sami sobie tworzą. nie no mocne XD

i przypomnę, że to nie ja zacząłem tę pierdoloną komedie


RE: Zasady oceniania postów - Szyderca - 29.10.2022

A ja  pierdole chatbox jakiś... jak ma ktoś pytanie niech pisze pw Podobno kultowa


RE: Zasady oceniania postów - dimiliki - 29.10.2022

Maniek Też mogło by być w kom krótkie uzasadnienie 
PUDZILLA przy reputacji jest przycisk zgłoś punkt a widnieją tam opcje jak przy zgłoszeniu posta sprawdź sobie 
Beeniepatu ja jak daje mogę pisać krótkie uzasadnienie czemu komuś dałem ocenę negatywną ale wkurwia mnie to że ktoś daje minusy po prostu z zemsty przy postach które nie mają żadnego znaczenia 
wychodzi na to że lepiej nie dawać nikomu negatywnych ocen bo dając komuś ujemny punkt trzeba się liczyć że jakieś rozwydrzone dziecko też Ci odejmie punkt albo kilka bo przecież nie wszyscy umieją przyjąć krytykę na klatę 
PUDZILLA nie chcę być naprawdę złośliwy i bardzo dobrze Ci życzę ale to zakrawa o hipokryzję bo sam ostatnio pytałeś dlaczego Ci dałem minusa 
nie zrozum mnie źle ale problem moim zdaniem jest i warto się nad nim zastanowić , forum się rozrasta lepiej zapobiegać niż leczyć .
poza tym ktoś już sugerował aby przy ocenie była możliwość kom nie pamiętam kto więc pomysł jest chyba do przyjęcia
SztywnyMisza ja nie potrzebuje się nikomu spowiadać sami mnie pytają dlaczego im dałem taką ocenę z pretensjami albo doszukują się specjalnie możliwości odwetu 

Wracając do TEMATU chodzi mi o punkt zgłoszenia moderatorowi bo o tym jest mowa w temacie aby do tego była adekwatna informacja bo na chwile obecną te opcje nie mają większego sensu 
A tak w ogóle nie lepiej było by wyłączyć funkcje czerwonej łapki w pizdu ? wtedy jak komuś się podoba to daje łapkę w górę albo nie i tyle , załatwiło by to kilka kwestii za jednym zamachem


RE: Zasady oceniania postów - PUDZILLA - 29.10.2022

dimiliki ja wiem, właśnie o tym zgłoś punkt mówiłem, bo raz od kalinki dostałem taką bombe minusową, że nie moglem wejsc na forum Podobno kultowa

właśnie ja się zapytałem w normalny, cywilizowany sposób, więc dlaczego hipokryzja? moim zdaniem problemy powinno sie rozwiązywać w dyskusji, przedstawiając fakty. już nie pamiętam szczegółów, zapytałem się w stylu "czy napisałem jakąś bzdure", wyjaśnienia też nie pamiętam, więc ja tu żadnej złośliwości się nie doszukuję, tylko zdziwił mnie sam fakt. dwa razy od Szyderca minus dostałem, zapytałem się, okazało się, że źle trafił w łapke - wyjaśnione, kropka. też mi się zdarzyło.

ale ja mówię o normalnej dyskusji, a nie pierdolendo z przećpanym łbem, który robi cyrki w stylu przebieranek winx club, robi multikonta i udaje na nim typiarke xD 

ja robie wystarczająco dużo na forum, nawet z Flightem rozmawiałem i na jego stronce głównej masz baner do Dopala, żeby jakoś pomóc wejść na obroty, a zobacz sobie ostatnie 200 postów yalaska albo kajabuzy i niczym i powiedz mi - w czym to promuje forum? i tacy ludzie są w top 5, to widzi człowiek który używa translatora w jego postach, chciałem dać tu jakiś przykład, ale mam go w ignore. Wymagam od niektórych minimum chęci do pisania treści, a nie odklejki, w ktorych nie wiadomo o co chodzi i co zdanie błąd logiczny, albo szczanie do miski i czilaucik, albo recenzja "super temat 10/10, mozna spac, zero schiz polecam", no albo podbijanie postów w wiadomościach pisząc np. "szkoda tematu", żeby jeden taki komentarz był, ale to się w kółko powtarza. Ja mówiłem, że Escobar z tymi samplami to oszalał, a zresztą jestem ciekaw jak to sie ma z tymi osobami, co piszą posty, dostają nagrody a recek ani widu, ani słychu, albo przykład wyżej przytoczony.

reasumując wątek opcji zgłoś punkt, trzeba cos z tym zrobić, np wykurwić na hasiok, bo i tak nikt z tego nie korzysta, wojna reputacyjna mam nadzieje, ze po odebraniu mozliwosci pajacowania dwóm delikwentom jest zakończona. Maniek tego nie sprawdza, a wszelkie problemy z tym i tak trzeba było uzgadniać z nim.