Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Palenie kryształów - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Ogólne dyskusje o RC (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Wątek: Palenie kryształów (/showthread.php?tid=1280)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Palenie kryształów - wwojtuss - 01.07.2023

j.w, krysztal to forma, struktura substancji, a nie sama jej nazwa, pirolidynoketony np. jak najbardziej sie nadaja do vapo, cmc/mmc juz nie


RE: Palenie kryształów - Myga - 01.07.2023

horsii kryształ chodziło mi o 3 i 4 cmc

alfe wiem że można bezpiecznie palić


RE: Palenie kryształów - Haris777 - 06.07.2023

U mnie w miescie pala nawet Nepa,cmc co im dasz. Dla mnie to do palenia tylko mery reszta tylko klama. Z tego co zauważylem alfe palą najczesciej nie chca jej ladować inaczej


RE: Palenie kryształów - horsii - 06.07.2023

Haris777 palenie CMC? Nie potrafię sobie tego wyobrazić, pomijam że chlorokatynony są wybitnie nieprzyjemne przy wapo, ale za duże dawki...


RE: Palenie kryształów - Haris777 - 07.07.2023

horsii  naprawde jjarają,aż trzeszczy.
Ja rozumie alfe,bo jest do tego stworzona,a nie wszyatko co popadnie łącznie z eutylonem😁
Zero poszanowania własnej osoby.Ogolnie to wole snif,nie paliłem,nie pale i palić nie bede


RE: Palenie kryształów - majk RC kson - 11.07.2023

sluchajcie zawsze musze cos spierdolic i tak teraz mylem zarowke od srodka i chyba wyplukalem ten klej co trzyma gwint xd myslicie, ze da sie jakos zrobic dziurke w tym szkle, zeby nie pekla cala kolba? kiedys butle do jarania sie robilo tak, ze dawales kamyk do butelki od piwa, waliles o piete i kamyk robil dziurke nie tlukac calej butelki. nie wydaje mi sie, zeby zarowka wytrzymala taki zabieg stad pytanie. czy jest na sali szklarz? Podobno kultowa chce z tego zrobic cos ala methpipe, zeby ujscie powietrza czy tez sprzeglo bylo na przedzie a miejsce po gwincie ustnikiem. 
[Obrazek: IMG20230711164430.jpg]
odnosnie palenia krysztalow. taki cmc da sie jakos sprowadzic do wolnej zasady i czy palenie wtedy mialo by sens?


RE: Palenie kryształów - ZmiataZplanszy - 12.08.2023

CHLOROW SIE NIE PALIC XDD


RE: Palenie kryształów - Benito - 26.10.2023

Chlory reagują z wilgotnością(H2O) w płucach, działając żrąco. Chcecie mieć dziurawe płuca? Odradzam


RE: Palenie kryształów - horsii - 31.10.2023

Benito w sensie, czysty chlor?
Tam nie ma żadnego chloru luzem, jest przytwierdzony do benzenu. I z tego co kojarzę to nie ma mowy żeby się odczepił, podobnie jak fluor, nawet w wysokich temperaturach. Co nie zmenia faktu, że taka np. pochlorowana alfa (4cl-pvp) jest już sama w sobie wybitnie nieprzyjemna w waporyzacji. Ewentualnie jakieś dziwne pochodne chlorofenyloacetonu które się mogą wytwarzać w niewielkich ilościach wskutek degradacji przy za mocnym podgrzaniu. 

Ale alfa z dawkowaniem ~50 mg to jedno.. nawet nie chce myśleć co w głowie musiał mieć (albo raczej czego nie mieć) ktoś, kto zdecydował się jarać cmc-ki z dawkowaniem rzędu 300 mg. Są szybsze i tańsze sposoby na rozjebanie sobie płuc - po co kombinować z chlorowanymi katynonami?


RE: Palenie kryształów - kodow - 31.10.2023

Jak dostałem alfe to nie chciałem próbować jej palić bo wiedziałem że poleci cała w ciągu, a zamówiłem ją do roboty. Jednak sniffem bardzo mi nie podeszła, strasznie ostre kryształy i zupełnie inny profil, który okazało się wgl nie nadaję się do pracy - więc stwierdziłem chuj spróbuje. Vape z folii był chujowy, ale ogarnąłem żarówkę, i jasny chuj... Najlepszy smak na świecie Big Grin Niebo - ziemia, więcej alfy do nosa nie wezmę po tym, a do roboty następny raz mdphp zamawiam xD