Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
fo**.t* - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Zakupy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Dział: Dopalacze sklepy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=17)
+--- Wątek: fo**.t* (/showthread.php?tid=1282)

Strony: 1 2 3 4


RE: fo**.t* - Beeniepatu - 02.11.2022

dimiliki to jest jasne. Tylko dyskomfort powinien pojawic sie dopiero w momencie, kiedy zgadzasz sie dane podac, pomimo wlasnych obaw. A nie wtedy kiedy ktos chce a Ty sie nie zgadzasz, i dziekujesz za wspolprace. Brak zgody to nie jest dyskomfort. Zgoda pomimo watpliwosci - to jest dyskomfort 😎
I generalnie, dane bezwglednie trzeba chronic, ale trzeba tez rozumiec dlaczego ktos musi je od nas miec. Sklepy RC, nawet najbardziej legit, nie powinny prosic o takie rzeczy jak skan dowodu - o ile nie zamawiamy substancji, ktora wg prawa, jest dopuszczona do obiegu ale pod scislym zarachowaniem


RE: fo**.t* - fiodor - 02.11.2022

PUDZILLA a ja przez cały czas myślałem, że to z Niemiec, a nie Francji


RE: fo**.t* - PUDZILLA - 02.11.2022

fiodor a ja natomiast, że z Francji nie z Niemiec Podobno kultowa i chyba masz rację, chociaż napisane jest na stronie, że to tylko wysyłka z Niemiec. chyba mnie w błąd wprowadził ktoś, mówiąc o tym vendorze, a całej prawdy też nie muszą mówić. O tym słyszałem w 2019 roku, wiec mogli się przenieść? nevermind

w każdym bądź razie dowód trzeba pokazać nawet przy sprzedaży alkoholu, jeżeli sklep internetowy sprzedaje legalne odczynniki chemiczne, to jasne jest, że wymagane jest potwierdzenie tożsamości. Z tego co wiem, to są hurtownicy

zna ktoś się na prawie narkotykowym w Niemczech? ja nie, ale fochy tak, w zakładce info jest duzo, dużo informacji nie tylko o prawie, ale takze o redukcji szkód i ostrzeżeniach zwiazanych z naduzywaniem dragów. I ja się z nimi w pełni zgadzam, uwaga będzie translator -
Produkty Foche nie nadają się do spożycia i Foche zdecydowanie odradza spożywanie naszych produktów. Foche wie jednak, że wielu klientów nie zastosuje się do tego zalecenia. Z tego powodu Foche opublikuje informacje pokazujące szkody, jakie mogą wystąpić, jeśli zastosuje się niewłaściwe formy konsumpcji, jeśli konsumpcja będzie zbyt częsta, jeśli ilości są zbyt duże lub jeśli wiek początkowy jest zbyt młody.

Marzeniem Foche'a jest, aby pewnego dnia leki te były właściwie stosowane, ponieważ ich stosowanie jest mocno zakorzenione w kulturze i nie jest regulowane zakazami.
To nie narkotyki są problemem, to ludzie, którzy prawie zawsze zażywają je zbyt często (lub niewłaściwie). Nawet w przypadku miękkich narkotyków (alkohol, THC) prawie nikt nie stosuje się do optymalnej częstotliwości (np. palenie trawki tylko w weekendy). Minimalny wiek wjazdu (pelnoletnosc chyba o to chodzi - przypisek(musi być zdefiniowany na nowo dla każdej substancji), kontrolowane wydawanie z ID (tj. limit ilościowy na miesiąc) i prawa jazdy (?) (dla substancji ekstremalnych) byłyby pierwszym krokiem we właściwym kierunku.

Celem jest wypracowanie przez społeczeństwo norm dotyczących używania narkotyków w sposób kontrolowany, ale bez zakazów i kar. Samoregulacja poprzez normy. Takimi normami byłyby m.in. właściwa częstotliwość spożycia, najlepsze formy spożycia, zalecane dawki, odpowiedni wiek początkowy i inne informacje. Foche chciałby przyczynić się do rozwoju tych norm poprzez ugruntowaną edukację, czyli chce walczyć z niekontrolowanym zażywaniem narkotyków.

Nie sprzedajemy do spożycia i nie przekazujemy zaleceń dotyczących dawkowania, ale cytujemy dawki z literatury patentowej. Ta informacja o dawce nie powinna być rozumiana jako zalecenie spożycia, ale jako ostrzeżenie, że przekroczenie wskazanych ilości stanowi poważne zagrożenie dla zdrowia. Wartości z literatury patentowej nie opierają się na badaniach klinicznych, ale na testach laboratoryjnych na badanych podmiotach i mogą się znacznie różnić w indywidualnych przypadkach (masa ciała, tolerancja, stan fizyczny itp.).


no i git moim zdaniem, wszystko jest dla ludzi, ale nie wszystko powinno być bez regulacji - anarchia to nie jest wolność


RE: fo**.t* - dimiliki - 02.11.2022

PUDZILLA czy to Niemcy czy Francja a może być nawet i coś innego w przypadku Rc wole nie zostawiać takich śladów po sobie ... 
Choćby nawet z tego względu że nie znam ich prawa bo nie mam pewności że za jakiś czas mógłby przyjechać do mnie interpol a prokurator wystawić mi zarzuty o przemyt albo coś w tym stylu nie wiem nie twierdze że tak jest ale zainteresowałem się teraz tym tematem i zacznę kopać ...
I wgl to szukam jeszcze innych sklepów które mają na stanie interesującą mnie substancję bez weryfikacji mojego dowodu


RE: fo**.t* - sebekx9 - 23.12.2022

Ktoś coś brał stamtąd?


RE: fo**.t* - wiktororban01 - 08.05.2023

Dajcie linka bo to chyba jedyny vendir który na to czego szukam..tropacicain, kanna..jak się tam zarejestrować..kurcze kiedyś ktoś z różowego mi wyskak taki link polecający ahe to było lata temu..nie pakietem hasła ani loginu


RE: fo**.t* - Beeniepatu - 08.05.2023

wiktororban01 tropocaine chyba 😎 I nie ludz siez to nie dziala jak kokaina


RE: fo**.t* - wiktororban01 - 13.05.2023

Wiem, że pewnie daleko temu do koksu. Nawet nie liczę na Bóg wie jakie podobienstwa ale chciałbym spróbować z ciekawości. Próbowałem kiedys rti-111 i troprail raz. Tropacaine jeszcze nie. Wysle ktoś link aktywacyjny?


RE: fo**.t* - Lukas1985 - 13.05.2023

(08.05.2023, 22:06)Beeniepatu napisał(a): wiktororban01 tropocaine chyba 😎 I nie ludz siez to nie dziala jak kokaina


Nie ma sensu nic mu wysyłać itd. Jeszcze za czasów różowego wysłałem mu namiar na tropany i jak zwykle odpuścił.


RE: fo**.t* - wiktororban01 - 14.05.2023

(13.05.2023, 22:19)Lukas1985 napisał(a): Nie ma sensu nic mu wysyłać itd. Jeszcze za czasów różowego wysłałem mu namiar na tropany i jak zwykle odpuścił.

Nie odpuściłem tylko nie dostałem odzewu od vendora..już mam namiar na sklep ale ceny takie, że mnie koks taniej wyjdzie.