Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
skręt-objawy odstawienne i porady - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Opioidy/Opiaty (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=50)
+--- Wątek: skręt-objawy odstawienne i porady (/showthread.php?tid=1284)

Strony: 1 2 3 4


RE: skręt-objawy odstawienne i porady - KiszczaK - 02.05.2023

Ja już przeżyłem skręty po oxy i tramalu,jest to kurestwo które nie da się porównać do zejścia po stimach,nawet po cięgiu na nich tygodniowych.
Skrętka wypierdala mózg, złe myślenie nasila się i lęki żeby ruszyć do sklepu.
Samopoczucie,nie pozwolą pozytywnie pomyśleć,zwłaszcza że samopoczucie tj przy ciężkiej grypie przykuwa do łóżka,bo nie ma siły nawet żeby znaleźć energię na nic kompletnie.
Dla mnie ratunek to clonozepam 2mg x5szt na start.
Zależnie jak daje sobie radę że skrętką to dorzucam kolejne 6mg,byle do wieczoru dać rady.
Wyczulony zmysł węchu jest tak podkręcony że idzie się zbeltać na sam smród szlugòw,i innych zapachów.
Clonozepan to dla mnie złoty środek na skrętki,a benzo nie zażywam dla przyjemności,tylko na stany awaryjne jak właśnie skrętki,bez tego to ciężko widzę walczyć skutkami odstawiennymi.


RE: skręt-objawy odstawienne i porady - Twilight Sparkle - 03.05.2023

Kiszczuś trzymam kciuki żebyś wytrwał w trzeźwości i już nigdy nie dostał skręta :3


RE: skręt-objawy odstawienne i porady - Ferdzio Kiepski - 15.02.2024

KiszczaK Dokładnie, znam ten ból sam wychodziłem z polskiego kompotu, bez jakichkolwiek wspomagaczy oprócz taniego wina którym zalewałem głowę. Dasz radę, tylko trzeba najpierw wyjść z tego piekła. Jak już odstawiłeś, to jesteś coraz wyżej, za chwilę powrót na Ziemię 💪💪
Zapraszam do lektury mojego postuy. Ze wszystkiego się da wyjść
https://dopal.org/showthread.php?tid=2279&pid=79049#pid79049


RE: skręt-objawy odstawienne i porady - Lifeisbrutal - 23.02.2024

Chyba doświadczyłem pierwszego skręta po opio... Dziwnie się czuje niby zasypiam a widzę co się dzieje dokoła.. 
Jakies rady? Oprócz zjedzenia czegoś? Jakimis lekami mam sie wspomóc czy coś? Nie znam się a chce się poczuć lepiej a nie pogorszyć sprawę
Mam takie coś jak "Solpadeine" pomoże mi to coś? W necie piszą że na nadwrażliwość po opio może być. Sorry jak pisze niezrozumiale


RE: skręt-objawy odstawienne i porady - horsii - 23.02.2024

A cos wiecej moze? Co brales, ile? 

Dziwnie to brzmi, bo podstawowym problemem w trakcie odstawki czy to opio, czy benzo, czy kanna, jest to, że spac wlasnie nie idzie, a nie tak jak ty mowisz. Może zmeczony po prostu jestes?? Podobno kultowa


RE: skręt-objawy odstawienne i porady - Lifeisbrutal - 23.02.2024

horsii Tramadol" dużo... Nie przelicze ci teraz tego bo nie pamiętam. No nie śpię leżę z zamknietymi oczami i widzę dookoła co sie dzieje. Spałem poprzednią noc to od czego mam być zmęczony?


RE: skręt-objawy odstawienne i porady - horsii - 23.02.2024

ty wiesz w ogole co brales? moze piłeś herbapect zamiast tramadolu. jesteś pewien? jak można nie wiedzieć ile sie wzielo. nawet orientacyjnie. co to w ogole jest "duzo". 95000mg/dzien? czy 1000mg/dzien? dla kazdego duzo to cos innego.


a jak dlugo brales te "duzo"?

brales cos innego w tym czasie?


RE: skręt-objawy odstawienne i porady - Lifeisbrutal - 23.02.2024

Butelka ma 96ml z czego 100mg /ml od wczoraj to biorę i jakby podzielić butelke na 3 to jest 1/3 z tego inaczej nie umiem Ci wytłumaczyć i jedną dorete


RE: skręt-objawy odstawienne i porady - horsii - 23.02.2024

XD Jak ty chcesz miec objawy odstawienne po jednym dniu? Czlowieku. Chcialbys Podobno kultowa 


Nie wiem co ci jest, ciezko powiedziec, ale to na pewno nie jest odstawienie. Zeby odstawic to najpierw trzeba z czyms niezle poleciec. 
Warto pamietac że tramadol jest także SNRI. Moze to po częsci dlatego cos ci sie popierdolilo. Musisz brac więcej rzeczy nie wiedząc jak dzialają.


RE: skręt-objawy odstawienne i porady - daniel776 - 23.02.2024

na czym najszybciej można się skręta dorobić a na czym najpóźniej?